Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

liuksiški katinai biggrin.gif
Ale skaitau, po kelias poras šlepečių perdien nuveliat blink.gif man tai užtrunka gerokai šitas reikalas, gal aš ką ne taip darau? Ilgiausiai užtrunku kol iškloju aplankstau pritrinu tą pirmą etapą po daug kartų iš kiekvienos pusės... Kokio storio sluoksniais karšinį reikia dėlioti?

Pirmas ne šeimai vėliau, gimtadieninė dovana draugui buriuotojui:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raganele: 17 sausio 2011 - 16:29
Dzūke , ir čia dar pasidžiaugsiu, kad labai šaunios wub.gif .
raganele , ir dar vienos bigsmile.gif . Kaip sparčiai tu darbuojiesi 4u.gif . Dailios ir labai lygios.
Atsakyti
Pasižiūriu, pasidžiaugiu... Kaip smagu, kai tokių auksarankių esama... 4u.gif 4u.gif 4u.gif

O aš šiandien mėginau zelandiškąjį karšinį is woolo... Viena tapkė - 9 adatėlės... verysad.gif Viena taip smagiai čmoktelėjo, kad vos neužstaugiau. verysad.gif O pirkdama prašiau, jei su adatėlėm, net nesiųskit. verysad.gif Turint omeny, kad mane "rankos maitina", mezgimą šiam vakarui teks pamiršt, ko gero. verysad.gif Ir pikta iki negaliu, kaip jie ten taip belekaip. O jei klientui su tokia "dovana" atiduot. unsure.gif Arba mažam leliukui tepus. unsure.gif
Atsakyti
Dzūke thumbup.gif bigsmile.gif , katininės liuks thumbup.gif
Atsakyti
raganele, progresas dideliais zingsniais- dailios, tvarkingos, sunku prie ko prikibti butu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(plateliai @ 2011 01 17, 16:50)
Ir pikta iki negaliu, kaip jie ten taip belekaip. O jei klientui su tokia "dovana" atiduot.  unsure.gif Arba mažam leliukui tepus.  unsure.gif

kai jau jos būna tiek išglostytos išmyluotos tai sunkiai ''dovanų'' liktų jose mirksiukas.gif

dabar net galvoju g.gif suvėliau apie 800 gr jų zelandietiško karšinio ir nieko dar neradau
Atsakyti
sveiki,kaži kaip čia aš atsidūriau blush2.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif geras bajeris rašyt nerašiau,bet cituoja mane lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo plateliai: 17 sausio 2011 - 19:50
Ačiū, mergaitės ,blush-anim-cl.gif

QUOTE(plateliai @ 2011 01 17, 19:49)
sveiki,kaži kaip čia aš atsidūriau blush2.gif

lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  geras bajeris rašyt nerašiau,bet cituoja mane lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

bigsmile.gif , geras lotuliukas.gif ir laikas citatos netinka biggrin.gif
16:50 tokiu laiku kitoj temoj rašei g.gif




Dėl adatų, tai tik veldama katinines tris radau.Maniau zelandietiškam nebūna unsure.gif Kaži, jie tą vilną parsiveža ir čia apdirba ar kaip mastau.gif


raganele, gražiai išglostytos Tavo šlepetės 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dzūkė: 17 sausio 2011 - 20:17
QUOTE(plateliai @ 2011 01 17, 20:49)
sveiki,kaži kaip čia aš atsidūriau blush2.gif

lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  geras bajeris rašyt nerašiau,bet cituoja mane lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

thumbup.gif vilnos magija...spalvota mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(apsinge @ 2011 01 17, 20:32)
kai jau jos būna tiek išglostytos išmyluotos tai sunkiai ''dovanų'' liktų jose

Lieka, grežiant, jau išskalavus smigo į ranką kartą doh.gif Zigzagu susilanksčius, kol ištraukiau unsure.gif
Atsakyti
Aš savo vaikui (jai 6 m. tuoj) iš Woolo vilnos suvėliau tapkutes (rudenį dar). Viskas atrodė tvarkoj, panešiojom kokią savaitę ir po tos savaitės vaikas sako "man kažkoks spyglys į pirštuką duria", ištraukaiu adatėlę visą susigarankčiavusių blink.gif . Buvau tiesiog pasiutus. Taip ir stovi keli maišai woolinės vilnos, pyktis neturiu nei laiko, nei noro.
Bet kas ir toliau iš jų karšinį perka po šitokios gausybės pasisakymų apie adatėles - tai nelabai suprantu. Jau nelabai ant jų ką blogo ir pasakyt, visi žino ir vis tiek perka. Taip gaunas, kad gera kaina karšinio su adatom doh.gif ...
Tiesa buvau užsakius kokias 6 spalvas, tai tik 2 adatų nebuvo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Besijuokianti: 18 sausio 2011 - 08:16
raganele as tai tureciau priekabu prie formos. Nu gal cia taip nufotografuota, is kulno i nosi, kryptim. Man atrodo, kad gan perplatus kulnas. Seip labai grazios spalvos. Labai grazei tie pilki plaukeliai prasimuse ir pavirsius toks tobulai lygus. Ai ir dar tas krengelis viduj nevisai. Gasl jo ir nereikejo, o gal mazesnio. Tai tiek. Nenoriu kritikuot ir, kad galvotum apie mane blogai. Tiesiog isdestau savo pastebejimus. 4u.gif


Nu Zelandietiskam karsiny man adatu nepasitaike. Del lietuvisku karsinuku ir adatu problema yra, bet sake, kad sviezioj vilnoj ju nebebus, nes pasistate galingus magnetus, kad tas adateles istrauktu. Taipkad visai neprasta ir Selmos mintis. Susiklojus sluoksni, su magnetu pavedziot. mirksiukas.gif Pykit nepykusios, bet kainos pas woola - geriausios. Kadangi pagrinde perku tik sluoksna - tai labai dziaugiuosi, kad jie yra. thumbup.gif.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Trakst: 18 sausio 2011 - 09:10