Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

QUOTE(Šelma @ 2011 01 16, 16:50)
O nukirpusi tiesiog pirštais trini?


pirstais ir tarp pirstu, neleidziu per zemai susismugdyti krastui, prilaikau.

QUOTE(dzūkė @ 2011 01 16, 19:30)
Dabar velsiu vienspalves dry.gif


smile.gif
Atsakyti
Ech vėl pradėjau velti tapukus smile.gif

žollia tai normaliai, gali klubines velt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2011 01 16, 19:05)
Ech vėl pradėjau velti tapukus smile.gif

žollia tai normaliai, gali klubines velt  mirksiukas.gif

Tai laukiam tapukų foto. smile.gif
O klubinės, tai čia g.gif vietoj batų? Nugis, mergaitės, bijau nukrist, nes per aukštai keliat. ax.gif Ačiū visoms. Man atrodo, kad čia ta spalva tokia mergaitiška, labiausiai turi įtakos vaizdui.
Atsakyti
Gera mintis panos turiu ir as tokius kurpalius kur su kulnu. reikia pada gauti su kulnu .pagal kurpaliu nuvelti ir prisiuvus thumb_yello.gif baciukai butu
Atsakyti
Merginos, o kiek jums atlaiko bambukinė žaliuzė?
Ir dar, jūs siunčiat/siųstumėt savo tapkutes užsienin, ta prasme imatės tokių uzsakymų? Man kažkokia mistika ir baisu, o jei netiks dydis, ar nepatiks, kaip susigražint, gi siuntimas ne taip pigus ir laiko labai daug užima g.gif O pasiūlymai tokie vis ateina, nežinau kaip elgtis wub.gif ...
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 01 17, 09:18)
Merginos, o kiek jums atlaiko bambukinė žaliuzė?
Ir dar, jūs siunčiat/siųstumėt savo tapkutes užsienin, ta prasme imatės tokių uzsakymų? Man kažkokia mistika ir baisu, o jei netiks dydis, ar nepatiks, kaip susigražint, gi siuntimas ne taip pigus ir laiko labai daug užima g.gif O pasiūlymai tokie vis ateina, nežinau kaip elgtis wub.gif ...

Jei siulo tai ir pirmin. tapkutes lengvos ne kazin kokia kaina siuntimo bus.ziurint i kokia sali seip 4 dienos ir nueis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 01 17, 09:18)
Ir dar, jūs siunčiat/siųstumėt savo tapkutes užsienin, ta prasme imatės tokių uzsakymų? Man kažkokia mistika ir baisu, o jei netiks dydis, ar nepatiks, kaip susigražint, gi siuntimas ne taip pigus ir laiko labai daug užima g.gif O pasiūlymai tokie vis ateina, nežinau kaip elgtis wub.gif ...


Besijuokianti, grazios tavo slepetes, rimtos tokios, tikrai priimk pasiulymus 4u.gif .
Siuntimas uzims daugiau laiko nei keturias dienas, tai tikrai, ale gi su viskuo taip.
O dydi kaip dabar atitaikai, taip ir siuntimui atitaikysi 4u.gif
Atsakyti
"barric katinai", natūrali vilna, katinų - ne biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dzūkė: 17 sausio 2011 - 14:14
dzūke labai grazios slepetes. Man tikrai labai, labai patinka. wub.gif


Ir dar labai patiko tavo taktiskumas 4u.gif
Atsakyti
Dzūke, labai nuotaikingos... o dar pilka dominuojanti ... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 01 17, 14:45)
Besijuokianti, grazios tavo slepetes, rimtos tokios, tikrai priimk pasiulymus  4u.gif .
Siuntimas uzims daugiau laiko nei keturias dienas, tai tikrai, ale gi su viskuo taip.
O dydi kaip dabar atitaikai, taip ir siuntimui atitaikysi 4u.gif

Nu as ir rasau ziurint kur i Norvegija pvz. per 4 d. nukeliauja.
Atsakyti
dzūkė, nuostabios šlepetes lotuliukas.gif
Atsakyti