Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

O, žolia, kokios gražios roožžžinės bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
O aš vėliau iš natūralios liet. vilnos, kodėl nieks neperspėjot, kad pilni namai bus šerių!!!! umn.gif wacko.gif , turėjau natūraliai baltą ir pilką, tai ta balta tokia šiurkšoka, dėjau į vidų, o pilkos antrą sluoksnį, taip apsidžiagiau, tokia švelnutė, bet su plauku.
Rankos apžėlė iki alkūnių doh.gif lotuliukas.gif , rankšluosčiai, kilimėliai turbūt reiks išmest unsure.gif

Šiaip galutinis rezultatas neblogas, toks jaukus tas natūralumas.
Prisipasakojau, ryt gal ir pasirodysiu biggrin.gif
Atsakyti
Mes kiekvieną pavasarį su drauge išvažiuojam savaitei mergaitiškų atostogų. Perniai programa rankdarbiai buvo, todėl šmotą vilnos pasiemiau šlepečių vėlimo mokymams. Poilsio namuose kur gyvenom tauletas nuo mūsų kambario buvo koridoriaus gale. Visą atostogų laiką kiti poilsiautojai į mus šnairavo, nes ką jie galėjo pagalvoti kai dvi mergos žvygauja kambaryje, langai aprasoję ir kas kelias minutes sukaitusios lakstėm į vonios kambarį su rankomis iki alkūnių apkibusiomis kušplaukiais lotuliukas.gif
Nesinervink, nužius plaukeliais ir nubrauksi drėgna kempinėle nuo bambukinės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dzūkė @ 2011 01 16, 13:53)
Rankos apžėlė iki alkūnių doh.gif  lotuliukas.gif , rankšluosčiai, kilimėliai turbūt reiks išmest unsure.gif

Aš ko tai ir privengiu tos lietuviškos vilnos, bet pats gaminys gal malonesnis, kai iš „tautinių" medžiagų.

QUOTE(Šelma @ 2011 01 16, 14:11)
sukaitusios lakstėm į vonios kambarį su rankomis iki alkūnių apkibusiomis kušplaukiais  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

O aš be reikalo dėl kurpalių apsidžiaugiau. Pasirodo, jie tinka batams ant kulno gaminti. verysad.gif , nes normaliai padas stovi tada, kai po kulnu pakišu ką nors.
user posted image
Atsakyti
Selma, kokie planai sioms atostogoms biggrin.gif ?

Naujos jusu teismui:
user posted image
Atsakyti
Man norėtusi kad kraštelis būtu labiau paveltas ir ne taip iškandžiotas, dabar atrodo , kad belekaip iškirpta blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Katinytis @ 2011 01 16, 15:51)
Man norėtusi kad kraštelis būtu labiau paveltas ir ne taip iškandžiotas, dabar atrodo , kad belekaip iškirpta  blush2.gif


Katinyti, krastelis ten veltas ir suveltas, gal tik del nevienodo abieju spalvu sluoksniu pasiskirstymo krastelyje taip atrodo, suvalge spalvos viena kita biggrin.gif . Kita karta tikriausiai desiu sabloniuka. Siaip tai ten ir ne rozine viduje turejo buti, o balta cool.gif .
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2011 01 16, 15:45)
O aš be reikalo dėl kurpalių apsidžiaugiau. Pasirodo, jie tinka  batams ant kulno gaminti. verysad.gif , nes normaliai padas  stovi tada, kai po kulnu pakišu ką nors.

Maniškiai tokie, tiesiog užtempiu šlepetę ir apglostau, tada nuimu ir džiovinu jau apmaigytu paduku, kad tiesus būtų smile.gif

QUOTE(kadabra @ 2011 01 16, 15:45)
Selma, kokie planai sioms atostogoms 

Naujos jusu teismui:


Šiemet grožiui-sportas, kaukės veidui, masažai, kaukės plaukams wub.gif

Gražios wub.gif Juostelė prisiuvinėjai?

QUOTE(Katinytis @ 2011 01 16, 15:51)
Man norėtusi kad kraštelis būtu labiau paveltas ir ne taip iškandžiotas, dabar atrodo , kad belekaip iškirpta 

Maniškės dažnai iškandžiotos verysad.gif Vis nepataikau kada kirpt, arba per mažai su krašteliu dirbu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Šelma @ 2011 01 16, 16:03)
Maniškiai tokie, tiesiog užtempiu šlepetę ir apglostau, tada nuimu ir džiovinu jau apmaigytu paduku, kad tiesus būtų  smile.gif
Šiemet grožiui-sportas, kaukės veidui, masažai, kaukės plaukams  wub.gif

Gražios  wub.gif  Juostelė prisiuvinėjai?
Maniškės dažnai iškandžiotos  verysad.gif Vis nepataikau kada kirpt, arba per mažai su krašteliu dirbu  blush2.gif


smagu, pastebiu, kad ta moteriska kompanija kartais visai nieko biggrin.gif

nerini siuvau.
kas del krastelio - man jis apsivelia visada, nors ir kerpu paciam gale. siaip as ji ir taisau, lyginu butent gale, nes pastebejau, kad jei dirbi tik su paciu krasteliu - jis neissikraipo (skirtingai nei jau suformuotu krasteliu bata dar kokiam kilimeli kociot), o dar ir pablefuoti su bato storiu iseina - lygesnis, storesnis gaunasi.
Atsakyti
O nukirpusi tiesiog pirštais trini?
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 01 16, 14:45)
Naujos jusu teismui:

Spalvos gražios wub.gif , bet labai matosi kirpimo linija, ypač priekyje. Jei viduj būtų buvus tamsesnė, o ne balta, nekristų į akis. Man su labai kontrastiškom spalvom irgi taip gaunasi, kad atrodo lyg nelygios, nors būna gerai suveltos.
Šelma , nuraminai. Pabandysiu kokias nuvelt ant tų kurpalių, matysiu kas man gaunasi.
Aš, kraštelį apkirpusi, aptrinu su tokia pirštine grublėta masažine. Pakankamai greit apsitrina ax.gif
Atsakyti
Dviejų spalvų šlepečių auliukas ir man nesigauna vienodai, betrinant nevienodai susilieja spalvos schmoll.gif , aišku, ten ir nesukloju jau taip, kad būtų kaip paišeliu nubrėžta...
Dabar velsiu vienspalves dry.gif
Atsakyti