Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

Labas rytas. Kadangi dabar rožės ant bangos, tai skubu neatsilikti blush2.gif Nors pavargau gerokai, kol padariau tas rožes...
user posted image
Atsakyti
Superinės visų rožės thumbup.gif man tos didžiosios gražios, reiks bandyt taip susukt rolleyes.gif
Tik savo nors ir su mažom roželėm nešiot negaliu, mat mažiausioji irgi labai rožėm žavisi - iškart nulupa, jei tik pamato doh.gif siūnu/lupa/siūnu/lupa... tuoj skyles pralups mano žydruose tapukuose...
Atsakyti
Žollia, jau gal kurpalį įsigijai? unsure.gif Idealios 4u.gif
Atsakyti
Žollia, nu kokios fainuolės tos rožės.Tavo tapukai dailūs visomis prasmėmis tuo jau įsitikinau wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Dėl kurpalio tai juokas po juoko-vieną porą vakar netikėtai pasiūlė bigsmile.gif Naujut naujutėliai, iš fabriko buvo prieš 18 metų „prichvetizuoti" ir prastovėję daugiabučio rūsyje pas puskę mano lotuliukas.gif . Išsikalbėjom kažkaip, tai paskolino, pabrėžė, kad tik skolina... Išmiera lyg ir 23, dar nežinau gerai. O šitie be kurpalio tepukai nuvelti, siauresni gavosi. Čia vėl Trakšt padėka dideliausia 4u.gif už pamoką neakivaizdinę. O rožę sukau-ardžiau, sukau-ardžiau, paskui karpiau visaip, vėl sukau-ardžiau... Nu vienžo doh.gif . Bet tik praktika geriausias mokytojas.
Papildyta:
Ačiū, mergaitės, už pagyras. Raudonuoju jau blush-anim-cl.gif . Kad tik nešiotojai džiaugtųsi. Tikiuosi, kad pati vilna nepaves ir po kelių mėnesių nesuplyš, nes suveliu, atrodo, tvirtai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žollia: 15 sausio 2011 - 12:21
Labai gražios žollia tavo taputės 4u.gif rožės kaip gyvos,o jei ne paslaptis,iš kokios čia vilnutės velta? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(shidochika @ 2011 01 15, 13:08)
Labai gražios žollia tavo taputės  4u.gif  rožės kaip gyvos,o jei ne paslaptis,iš kokios čia vilnutės velta?  bigsmile.gif

Ačiū už komplimentus 4u.gif . Iš zelandiško karšinio (siuluoazės).
Atsakyti
prisireike ir man rozes. o kaip jus jas velet atskirus lapukus issideliojat ? ir kiek vienetu ju reikia?
Atsakyti
Na, iš manęs patarėja tai dar tikrai nelabai schmoll.gif . Aš vėliau atskirus lapelius ir siuvau paskui į krūvą. kitą kartą lapelius truputį storesnius velčiau, nes tokie netvirti gavosi .
Atsakyti
Žollia, labai fainuoliškos smile.gif
Atsakyti
zollia, grazuteles, ypac spalvos man wub.gif
Atsakyti
Sveikos, pupos-uogos, kiek groziu privelet... o man nesivelia, tiksliau viskas is ranku krenta,,, vel Muza isskridus verysad.gif o vilneles neblogos turiu-graziu spalvyciu... galeciau ka grazaus suvelti...nu bet pries gamta nepakovosi...lauksiu ikvepimo 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juperi: 16 sausio 2011 - 12:51