Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

QUOTE(žollia @ 2011 01 14, 12:04)
Labai dailios 4u.gif
O sakykit, juk tos riešinės nešiojamos išsiguli? Na, turiu omeny, susiraušlėja, išsitampo? Aš niekad nesu jų nešiojus, tai kažkaip sunku įsivaizduot, nors be galo gražu turėtų būti. Tapukai stori, ir tai pasitampo, o čia juk toks plonas dalykėlis, o gal visai neplonas g.gif ?

Aš riešinių nevėlus ir nedėvėjus, bet šlepetėms ir svoris tenka g.gif , tai jos ir deformuojasi pagal koją g.gif , o riešinės, gi jos minkštutės....kažkap asocijuojasi su šalikėlio nešiojimu, tai viskas turėtų būt thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dzūkė: 14 sausio 2011 - 12:08
Raganele raganauja. Labai dailus tepukai. Tokie "lengvuciai" wub.gif


blansyte kazkaip senai cia matyta. Klystu? Super grazios spalvos.


Nu psio. Dvejos sliopkes dziuna. Lekiu kaiman galvos vedint smile.gif))
Atsakyti
Blansyte, tokios jau mielos tos tavo riesinukes, dekoras ramus wub.gif

QUOTE(Trakst @ 2011 01 14, 14:03)
Raganele raganauja. Labai dailus tepukai. Tokie "lengvuciai"  wub.gif
blansyte kazkaip senai cia matyta. Klystu? Super grazios spalvos.
Nu psio. Dvejos sliopkes dziuna. Lekiu kaiman galvos vedint smile.gif))


cia per siandien ryta doh.gif ? bigsmile.gif

As tai vis galvoju, kad prie veltinio aksesuaru tam tikra apranga reikalinga, ta prasme - tam tikras stiliukas.
Karta prie didziojo prekybcentrio maciau is masinos islipancia gal pusamze moteriskaite su kvalbonuotu saliu ruzavu - na, zinot, man jos tikrai pagailo... na taip ne vietoj ir prie tokios striukiskos aprangos tas daiktas buvo uzsidetas.., kad jis jos tikrai nepuose, bet dar ir sava verte pamete doh.gif ...
Atsakyti
Plonos riešinės būna, o ir jei išsitampo galima sušlapinti, švelniai paglamžyti ir vėl išsiformuoti pagal rankele ax.gif , bent aš taip darau ax.gif .
Atsakyti
riesinukes zinoma ,kad ne tapukai ,nesiojasi visai kitaip.ar jau pora metu nesioju ir nieko joms nenutinka,nei issitampe ,nai ka.jos tik prisitaiko prie rankos ,jei ranka ties deltu platesne tai graziai prasiplecia,o jei ne tai taip ir lieka..Mano riesines susiega knopkiukais,tai norint galima persikelti ,bet man niekad nereikejo.
o kas del stiliaus,tai manau ne tiek prie veltinio aksesuaru rubus derinti ,o pati veltini prie rubo.juk galima ir prie" turgines" striukes kuklu salikeli ,ar prie kuklaus paltuko jau nekuklu salikeli.as pati turiu ir paprasta striuke ir paltuka ir dublionke ir prie visu priderinus salikelius . wub.gif
Aisku ,jei prie 'turgines" striukes banguota dideli sali tai gal ir nelabai kaip blink.gif
Atsakyti
Rožiu banga užėjo biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Katinyti, labai... subtilios thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 01 12, 23:55)
Kiek zinau yra kita tema, kur rankdarbiais prekiauja ir skelbiasi velejos ten taippat. Jei mano nuomones klaustum, tai man labai graziai daro vaikiskus Besijuokianti ar saqdo. Pabandyk i AZ parasyt, kieno darbeliai patinka. As tai vaikisku nelabai imuosi, nes vistik jau ranka ant suaugusiu atmusta. Nuveliu sunenams ar kai kas labai praso.  biggrin.gif  Bet as nemoku, kad butu saldu vaikiska, zaisminga.

Labai atsiprasau bet as nu niekur nerandu nors tu nusisauk blush2.gif mums labai reikia veltinuku mergytei apie 12cm nu kur gauti jauciu iki pirmadienio be sansu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Molė @ 2011 01 13, 16:03)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif

Trakšt ir Kadabra, įdealiai gražios bigsmile.gif

juoguosi prie pagyru nes nerealu 4u.gif
Atsakyti
As riesines sau suvelus esu,tai labai dziaugiuos susilusiom savo rankom smile.gif man jos istisai saldavo,kokias pirstines beuzsideciau,o nuo riesiniu rankos kaip kliackai siltos bigsmile.gif
Atsakyti
As ir riešine suzsitempiau ,o kotai rankos pastoviai sala tai liuks thumbup.gif

Pasirodysiu ir as savo riesines ir gelytes

user posted image

user posted image

user posted image

ax.gif
Atsakyti
O, pasirodo rožės ant bangos bigsmile.gif biggrin.gif Gražu wub.gif
Atsakyti