Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

Labas is pacio ryto... 4u.gif superines jus visos ir darbai jusu kalba uz jus.... taip norisi ir man ka nors parodyti...deja, vis to laiko pritruksta verysad.gif
Atsakyti
Kadabra, gražios šlepetės, tokios tvarkingai šlepetiškos biggrin.gif


...bet va, kai leptelna šitan televiziriun savo darbus Trakšt su Katinyčiu, tai tik išsižioji, sustingsti ir ilgai žiūri, žiūri... user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dzūkė: 14 sausio 2011 - 08:14
Labas rytas,


_AGOTA_
i betkurias slepetes reikia idet tikrai nemazai darbo, kol gauni galutini varianta, jei yra koksnors dekoras. Rozes prisiunu. Cia uzsake dovanai. Jei praso, reiskia patinka. O rozes gal maziau nei puse slepeciu darymo laiko atima. smile.gif


dzūke , 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Trakst: 14 sausio 2011 - 08:18
Kam kavos biggrin.gif ?

QUOTE(_AGOTA_ @ 2011 01 14, 00:59)
as dar vis apie padus mastau smile.gif jeigu odinius neprisiut su masina, o klijuot, kazin koke klijai tiktu, ir ar laikytu? nieks nebandet??


reikia pasidometi, kokiais klijais batsiuviai naudojasi.
Rimtas batsiuvys, kur jau baciukus odinius visokiausius pagal uzsakyma siuva, minejo, kad prie veltinio batu padukai labai gerai klijuojasi (nezinau tik kaip su slidziu odos pavirsiumi, teks tikriausiai siausti, arba naudoti spec.).

Dekui, merginos, uz pagyras mano elementariosioms tongue.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kadabra: 14 sausio 2011 - 10:22
tikrai grazus visu darbeliai 4u.gif riesines isvis pasakiskos wub.gif
norejau paklaust Trakst, kiek sluoksniu tiem roziu ziedlapiam dedi...tokios tvirtos atrodo, labai zavios, nenuostabu, kad ziema tokiu grozybiu nori uzsakoves wink.gif
Atsakyti
riešinės nerealios wub.gif bet tokius švelnesnius reikalus iš sluoksnos tik daryt reikėtų? baigiuvisą šeimą apaut, bet velt dar norisi, reikės susirast naują kryptį.
Šianakt susigalvojau sau aulinukus nusivelt, kažkaip nepagalvojau kad su storuliais darbo dvigubai daugiau blink.gif
user posted image
Atsakyti
Tai, kad ja labai dailus ir spalvos tokios mmm wub.gif
Atsakyti
QUOTE(raganele @ 2011 01 14, 11:07)
Šianakt susigalvojau sau aulinukus nusivelt, kažkaip nepagalvojau kad su storuliais darbo dvigubai daugiau blink.gif

Naktį man šventas reikalas - miegot biggrin.gif
Alia kokie dailūs, gal čia magiškasis naktinis darbas padeda unsure.gif
Kurpalį savo koją naudojai? bigsmile.gif
Atsakyti
Laba visoms. Gražios šlepetukės visų. O raganele tai išvis stebina: vos ne kasdien po naują porą parodo. Ir puikiai sekasi wub.gif
Aš neturiu ko parodyti kol kas, tebedžiūna ax.gif .
Atsakyti
Ačiū labai už pagyras, "kablys" man su tuo vėlimu biggrin.gif aš tik naktį turiu laiko, kai 3 zuikiai po kojom nesipina mat, o kurpalis tai taip - nuosavas.
Atsakyti
raganele labai dailus aulinukai thumbup.gif thumbup.gif

pasirodysiu ir as su savo riesinukemis dar pries sventes darytomis wub.gif

user posted image

Atsakyti
QUOTE(blansyte @ 2011 01 14, 11:59)
pasirodysiu ir as su savo riesinukemis dar pries sventes darytomis  wub.gif

Labai dailios 4u.gif
O sakykit, juk tos riešinės nešiojamos išsiguli? Na, turiu omeny, susiraušlėja, išsitampo? Aš niekad nesu jų nešiojus, tai kažkaip sunku įsivaizduot, nors be galo gražu turėtų būti. Tapukai stori, ir tai pasitampo, o čia juk toks plonas dalykėlis, o gal visai neplonas g.gif ?
Atsakyti