Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

NAUJI velejeliu namuciai 4u.gif
Atsakyti
juperi ačiū wub.gif 4u.gif
Atsakyti
Aciu juperi 4u.gif


Rodom savo darbelius toliau, grozimes kitu padarytais. smile.gif


Mano "Minimum" slepetes. Is mano pacios dazytos vilnos ale rainbow. biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Trakst: 10 sausio 2011 - 13:39
Trakst, nuostabios rožės wub.gif Tavo foto tapukų visų labai gražios thumbup.gif
Atsakyti
Juperi, dekui tau 4u.gif
Trakst, kada tu speji wub.gif
Atsakyti
Juperi, ačiū
Šelma, Labai patiko tavo musmiriukai wub.gif Puiki idėja, o ir darbelių tiek daug thumbup.gif

trakšt, kai visada puikūs thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 01 10, 14:36)
Aciu juperi  4u.gif
Rodom savo darbelius toliau, grozimes kitu padarytais.  smile.gif
Mano "Minimum" slepetes. Is mano pacios dazutos vilnos ale rainbow.  biggrin.gif

user posted image

Trakst, sakyk dabar , kaip rusai sako "raskoliajsia"...galima (pragyvent) gyvent is velimo ar ne??? nu pafantazuok, jeigu nei tu, nei kiti seimos nariai neturetu kitu pajamu...
Atsakyti
Aciu 4u.gif , mergaites, tik, kad paskutiniu metu nemazai ir tinginiavau... blush2.gif Dabar vel pradejo "slepetes spaust" :


juperi nu jau cia mane i kampa ivarei. As - negaleciau, nes vistik esu, kaip cia tiksliau ivardint, nu nevisai, bet tingine. blush2.gif lotuliukas.gif Tiksliau man reikia pailset, i dangu pavepsot nieko neveikiant, dar seima nuolat palepint skanestais noriu. Zinoma galima is velimo pragyvent. Bet reikia tureti daug sveikatos, uzsispyrimo ir kurybingumo. Na tarkim gOOte. Ji bene pats darbsciausias mano pazystamas zmogus. Jei ji keptu bandeles, o ne slepetes veltu, manau irgi galetu is to pragyvent. Vienintelis sekmes dalykas yra didziulis, alinantis, pasiaukojantis darbas, o ne slepetes. Na gal as ir klystu, bet manau, kad nebutinai slepetes, bet ka kita gali velt, velt ir velt ir tikrai is to isgyvensi ir dar susitaupysi. As, tarkim, kolkas tokiu ambiciju neturiu. Bent jau vilnai ar lateksui uzsidirbu. Pries Kaledas - dovanelem uzteko. Taip ir sukuosi, nes man labai patinka velt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Trakst: 10 sausio 2011 - 13:50
QUOTE(grite @ 2011 01 10, 14:37)
Trakst, nuostabios rožės Tavo foto tapukų visų labai gražios thumbup.gif

drinks_cheers.gif wub.gif
Ji galėtu ir iš fotografės darbo gyvent irnesakyk.gif
Atsakyti
Trakšt, nuostabios šlepetės wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Šelma @ 2011 01 10, 14:46)
drinks_cheers.gif  wub.gif
Ji galėtu ir iš fotografės darbo gyvent irnesakyk.gif



Jooo "slepeciu fotografe" lotuliukas.gif
Atsakyti
Trakšt bigsmile.gif rožės nerealios! Man vasarą buvo augalinių rožių manija, net po Europos rožynus prasinešėm biggrin.gif kaip nuvelt tokias - atskirai šlapiai žiedlapėlius ir tada suformuot prisiuvant ar priveliant? Vat išmokčiau tokias daryt, gal būtų lengviau pavasario laukti, kada tikros gyventi pradės...
Atsakyti