Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

ačiukas už gražius žodzius ,paprastiems žiedeliams.. 4u.gif
Atsakyti
kokių grožių pridėjot wub.gif
o jau vandutė gražuolė bigsmile.gif thumbup.gif

aš šiandien cambria parsivežiau, įdomi tokia pasirodė biggrin.gif papyškinsiu kai fotikas bus smile.gif ryt gal jau sulauksiu mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(~*Besisypsanti*~ @ 2011 01 13, 14:02)

user posted image
Redlip Anthura Brussels

ši ypatingai gražutė 4u.gif

evers, taip pat gražuoliai žiedai. o minimarkas namuose pražydintas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Partizanė: 13 sausio 2011 - 17:23
Besisypsanti,Evers,labai nuostabus ziedai wub.gif wub.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
labai malonu kad ir jums patiko 4u.gif ačiū už gražius žodžius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2011 01 13, 18:23)
ši ypatingai gražutė  4u.gif

evers, taip pat gražuoliai žiedai. o minimarkas namuose pražydintas?


drinks_cheers.gif
O Mano Mini Mark,nesunaminiais ziedais ,pirktiniai,bet zydi ilgai..pirktas gruodzio pirmoj pusej,ir vis skleidzia ziedelius... thumbup.gif
Atsakyti
na va nufotografavau visą orchę kartu su savo pamaiva lotuliukas.gif taip baisu buvo kad dėl gero kadro pumpuro nenukąstų biggrin.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~*Besisypsanti*~: 13 sausio 2011 - 19:46
būsim dviese tokių pamaivų mylėtojos bent jau biggrin.gif
Atsakyti
Lerikyte, šaunu, kad tik kuo daugiau būtų šiuos šunis ir šias gėles mylinčių žmogučių thumbup.gif
Atsakyti
toesa, pirmai klausei, kas per augalas. Čia phalaenopsis, tik kažkoks keistuolis g.gif manau, kad pamatysi koks jis tikrasis per naminį žydėjimą.
Atsakyti
negi gali būti, kad sekantį žydėjimą jis bus paprastutis? taip gaila būtų, nes baltų jau tiek daug turiu, ėmiau tik dėl žiedų formos.. ir tai jau vyras baigia iš namų išvaryti, nes orchidėjų bendrai paėmus jau 18 turiu ir jų nebėra kur dėti, o kur dar keturi pinigų medeliai, bei kitos gėlės doh.gif ateis diena kai su visom mano gėlėm išmes mane iš namų biggrin.gif
Atsakyti
labai gali būti. nes ji dabar net be liežuvėlio g.gif
Atsakyti