Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

aš irgi nemanau kad tai tikri pavadinimai, vien jau i google įmetus juos kažkodėl neranda tokios veislės.. man ta pirmoji irgi labai graži, negaliu į ją atsižiūrėti.. radau vieną kur nusipirkti, bet daugiau jų kaip ir nebesimato pardavimuose..
Papildyta:
na o štai ir dar viena, nusipirkau vakar už keturis litus biggrin.gif kas tai galėtų būti? jos lapai kaip paprasto phalenopsio
user posted image
Atsakyti
pasirodisiu ir as kas namie sirdele dziugina..nauju neturiu rodau senas... 4u.gif
cia vakaryksciai isskleistas ziedelis,gaila mazai ziedu sykart( verysad.gif nulauziau laistydama keleta) cia antra mano orchideja(pirma bei antra gerai pamenu,po to seka prapliupo tad nebezinau kas po kokios eina smile.gif )
user posted image
čia testiniai žiedeliai ..
user posted image
o cia mano mylimukas mini mark ... wub.gif
user posted image

~*Besisypsanti*~ noreciau pamatyt balta gelyte visa ir lapukus,kazkas grazaus... ax.gif
Atsakyti
[quote=evers,2011 01 13, 15:59]
pasirodisiu ir as kas namie sirdele dziugina..nauju neturiu rodau senas... 4u.gif
visos trys nuostabios wub.gif
kaip tik snd "varvinau" seile i tokia kaip tavo pirmoji smile.gif
Atsakyti
mergaites kokie nuostabus jusu ziedeliai wub.gif mano tik baltoji plh zydi; turiu klausima neesu psece bet at violetines orhidejos lapo krasto toks limpantys skystis teka ant apalnges nezinau kas tai ir ka daryti blush2.gif
Atsakyti
Evers, nuostabios tavo gėlytės, o ypač antroji 4u.gif nufotografuosiu visą ją ir įdėsiu pavakarop, nes ką tik fotikas išsikrovė doh.gif bet šiaip lapai kaip paprasto phalenopsio, nieko ypatingo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(~*Besisypsanti*~ @ 2011 01 13, 15:09)
Evers, nuostabios tavo gėlytės, o ypač antroji  4u.gif  nufotografuosiu visą ją ir įdėsiu pavakarop, nes ką tik fotikas išsikrovė  doh.gif  bet šiaip lapai kaip paprasto phalenopsio, nieko ypatingo  ax.gif


lauksiu idomu bus pamatyt,nes man ziedeliu pumpureliai idomiai atrodo...gal kiti issiskleis parodys visa savo grozi...
Atsakyti
~*Besisypsanti*~ , evers labai gražios gėlytės thumbup.gif wub.gif aš vis dar noriu mini marko ax.gif
Atsakyti
ačiū, tviga, aš irgi jo noriu thumbup.gif
Atsakyti
Besisypsanti, evers, gražių žiedų pridėjot smile.gif 4u.gif
Papildyta:


mini markas yra hibridas sukryžmintas Phalaenopsis Micro Nova x Phalaenopsis philippinensis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lerikyte: 13 sausio 2011 - 15:06
~*Besisypsanti*~, evers labai gražūs žiedai wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 01 13, 14:55)
mini markas yra hibridas sukryžmintas Phalaenopsis Micro Nova x Phalaenopsis philippinensis


taip, visos veislės yra hibridai, tik ne visi hibridai yra veislės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 01 13, 16:12)
taip, visos veislės yra hibridai, tik ne visi hibridai yra veislės smile.gif

žinau, ramsis labai gerai išaiškinęs šitai yra biggrin.gif
Atsakyti