Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

Grazi vandute 4u.gif wub.gif
Atsakyti
ir as uzsikreciau orchideju liga smile.gif bet noreciau pati uzisaugint orchideja nuo mazytes. Gal kuri parduodat keiki? Butu gerai is Vilniaus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lialkaa @ 2011 01 12, 16:23)
As taip pat noriu prisideti prie sveikinimu Tinai  4u.gif
user posted image

user posted image

sita grozi siandien nusipirkau Ermitaze wub.gif  79,99 su ermitazo pinigais gavosi 60 su centais. Gele su vaikuciu ir sakyciau visai nemazu, bei vaza  wub.gif tai kaip neimt?  doh.gif
dar palikau viena su vaikeliu  mirksiukas.gif  manau kaip Vilniuj tai gal kaina normali... g.gif



Labai gražus ir šaunus pirkinukas thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Isla Bonita @ 2011 01 13, 00:57)
ir as uzsikreciau orchideju liga smile.gif bet noreciau pati uzisaugint orchideja nuo mazytes. Gal kuri parduodat keiki? Butu gerai is Vilniaus smile.gif

užsikrėte ir jau auginate orchidėjas ar tai būtų jūsų pirmoji? smile.gif jei pirmoji, siūlau geriau jau nusipirkti didelį, sveiką augalą smile.gif nuo keikio pradėjus auginti galima žiedų laukti daug metų... priklausomai, aišku, nuo orchidėjos rūšies.
Atsakyti
QUOTE(Ronja @ Plėšiko Duktė,2011 01 13, 10:40)
užsikrėte ir jau auginate orchidėjas ar tai būtų jūsų pirmoji? smile.gif jei pirmoji, siūlau geriau jau nusipirkti didelį, sveiką augalą smile.gif nuo keikio pradėjus auginti galima žiedų laukti daug metų... priklausomai, aišku, nuo orchidėjos rūšies.


Jau turiu 2 dideles, dovanotas smile.gif Bet gerai Jus sakote, kad galima labai ilgai pralaukt, gal tada tikrai neverta.. smile.gif
Atsakyti
Sveikos geliu megejos. gal kas galit pasakyti pagrindinius skirtumus karvyte, phalenopsis, minimark.. aciu
Atsakyti
QUOTE(rasabutk @ 2011 01 13, 13:47)
Sveikos geliu megejos. gal kas galit pasakyti pagrindinius skirtumus karvyte, phalenopsis, minimark.. aciu

Labas, nėra čia skirtumo ,visi jie phalaenopsiai. Karvyte tiesiog pravardžiuojame baltą su taškais phalaenopsį, o Minimark yra simptaiškas Phalaenopsis su pavadinimu
Atsakyti
aciu.. bet minimark kiek ziurejau, kitokia ziedelio forma.. bet gal tik man taip atrode. aciu dar karta..
Atsakyti
sveikutės biggrin.gif labai gražių augalėlių priderėjo, vandutė labai graži, norėčiau ir aš, bet kažko bijau kad nebūtų per lepi man g.gif norėčiau ir aš pasirodyti su savo gelytėm.. ant gelyčių vazonėlių surašyti jų pavadinimai kaip as suprantu, ar kas tai galėtų būti.. tarkim turiu karvytę, o ant jos parasyta "Polka dots", bet aš tokių pavadinimų net girdėjusi nesu.. tai va sukelsiu naujokes ir surašysiu po apačia kaip jas praminė tiekėjai biggrin.gif ir dar daug bežiedžių nusipirkau biggrin.gif kažko man nebeveikia radikal.ru, kai atsigaus ikelsiu dar viena naujokę.. pirkau ją nukainuotą, bet tokių žiedų nesu mačiusi, pailgi tokie pumpurai, parodysiu kai atsigaus programa, gal žinosit kas ten per orchidėja..
pradėsiu nuo labiausiai patinkančios

user posted image

user posted image
Rood Anthura Toulouse

user posted image
Paars Peerdeman Roxanne

user posted image
Redlip Anthura Brussels
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~*Besisypsanti*~: 13 sausio 2011 - 13:06
QUOTE(rasabutk @ 2011 01 13, 12:57)
aciu.. bet minimark kiek ziurejau, kitokia ziedelio forma.. bet gal tik man taip atrode. aciu dar karta..


minimark yra phalaenopsis veislė, todėl jo žiedų forma kitokia nei įprastų phalaenopsis hibridų žiedų forma.. karvytėmis merginos vadina tam tikrą phalaenopsis hibridą, kaip atrodo aprašė Lerikyte
Atsakyti
QUOTE(~*Besisypsanti*~ @ 2011 01 13, 14:02)
sveikutės   biggrin.gif


Pirmoji kaip mano bigsmile.gif kur MB padovanojo thumbup.gif pelorikai- žiedai tokie vadinami,keistokai atrodo,bet man tai fainai smile.gif Gražios gėlytės,bet tai tikrai ne rūšinės ,bent jau aš taip manau
O GAL? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~Sandrita~: 13 sausio 2011 - 13:32
QUOTE(~Sandrita~ @ 2011 01 13, 13:30)
Gražios gėlytės,bet tai tikrai ne rūšinės ,bent jau aš taip manau
O GAL?  g.gif


phalaenopsis hibridai turi tiek pavadinimų, kiek yra jų "gamintojų" biggrin.gif
Atsakyti