Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

Tina - nerealiai gražu 4u.gif

Evaja, apie phalaenospius juk nerašysiu rolleyes.gif o kada nors pražydus kažkam įdomesniam - kodėl gi ne. biggrin.gif

Tina - jei tik turi pasiūlymų orchids.lt forumas laukia. O su tom reklamom ne taip lengva kaip norėtųsi..
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 01 29, 17:44)
Tina - nerealiai gražu  4u.gif

Evaja, apie phalaenospius juk nerašysiu  rolleyes.gif o kada nors pražydus kažkam įdomesniam - kodėl gi ne.  biggrin.gif

Tina - jei tik turi pasiūlymų orchids.lt forumas laukia. O su tom reklamom ne taip lengva kaip norėtųsi..


kodėl nerašysi? O aš ėmiau ir parašiau...blogai? Neišplėtota tema apie trąšas, galima ašyti, kaip tu laikai, kai laistai, kokie pastebėjimai dėl žydėjimo, augimo....vajee, kiek temų wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Evaja @ 2011 01 29, 17:50)
kodėl nerašysi? O aš ėmiau ir parašiau...blogai? Neišplėtota tema apie trąšas, galima ašyti, kaip tu laikai, kai laistai, kokie pastebėjimai dėl žydėjimo, augimo....vajee, kiek temų wink.gif

apie ką parašei apie Ann blackberry, o čia jau ohohoho koks kasnelis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 01 29, 17:51)
apie ką parašei apie Ann blackberry, o čia jau ohohoho koks kasnelis  biggrin.gif


pirmame žurnale apie falenopsius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Evaja @ 2011 01 29, 17:55)
pirmame žurnale apie falenopsius smile.gif

ah gi tiesa doh.gif drinks_cheers.gif tai ta tema jau išgvildenta smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lerikyte: 29 sausio 2011 - 17:00
QUOTE(Lerikyte @ 2011 01 29, 17:58)
ah gi tiesa  doh.gif  drinks_cheers.gif tai ta tema jau išgvildenta  smile.gif


ten daug kas neišgvildenta liko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2011 01 29, 16:45)
O cia mano naujokes.

MB dovana gimtadienio proga (sita sena mano svajone, ji dar ir margalape):
Vienos forumietes, kuri cia dabar retai uzsuka, dovana:



KOKIOS GRAZUOLES.... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2011 01 29, 16:02)
Pramones Maximoj Kaune. Dar palikom tokiu pat  4u.gif

Su praejusiu gimtadieniu Tina* 4u.gif
Jau nebeliko tokiu, kaip pas tave rolleyes.gif Siandien buvau kiminu, tai visos tokios pavarge verysad.gif bet lapai pasaka as ja gundziausi, bet nugalejo marguole mano blush2.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
grazi marguole,karvyte cia ja mes vadinam biggrin.gif kazkada cia kaip virusas buvo...visoms reikejo biggrin.gif as ir turiu,tik siuo metu jau perzydejus.
Atsakyti
Visu ziedeliai fantastiski wub.gif wub.gif thumbup.gif
Evaja,tai bent miniukas saknis uzaugino,nesu dar taip macius thumbup.gif bigsmile.gif
Tina,nuostabios naujokes wub.gif wub.gif thumbup.gif O raibuole,turbut is ''Tik geliu'',ciupinejau tokia,nes buvo didziausiu ziedu ax.gif
Atsakyti
geltonoji sužydėjo
user posted image
user posted image
Atsakyti
Lerikyte,grazuole tavo geltoniuke wub.gif wub.gif thumbup.gif
Atsakyti