Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

QUOTE(nila_ks @ 2011 01 27, 14:52)
Aš turiu tetraspis ir mokėjau mažiau, nebepamenu kiek, bet tikrai mažiau ar ne 17e  g.gif atmintis šlubuoja

Vis dar laukiu žiedų, jaučiu neišleis iš to žiedstiebio, gal pavasarį sukrutės


falenopsis tetraspis ir falenospis tetraspis c1 nėra tas pats.... falenopsis tetraspis pigesnis ir daug dažniau randamas wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Evaja @ 2011 01 27, 13:52)
o kam sodinti į vieną? Jei vienas pradės pūti, tai didelė tikimybė, kad supus visi penki. Geriau į vieną indą sustatyti jau su esamais vazonėliais, o ant viršaus jau kaip papuošimą berti akmenukus, substratą ar ką jau sugalvosi wink.gif

O aš šiandien taip padariau susodinau į vieną vazoną, man gražu, jeigu pūs atskirsiu, nebėda, bet manau gyvens rolleyes.gif

user posted image
Papildyta:
QUOTE(Evaja @ 2011 01 27, 13:54)
falenopsis tetraspis ir falenospis tetraspis c1 nėra tas pats.... falenopsis tetraspis pigesnis ir daug dažniau randamas wink.gif

nesiginčyju wink.gif tu geriau žinai
Atsakyti
nila_ks, labai gražu..juk čia kiekvieno psirinkimas wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Evaja @ 2011 01 27, 13:58)
nila_ks, labai gražu..juk čia kiekvieno psirinkimas wink.gif

4u.gif naujas pabandymas. žiūrėsiu kas gausis rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Evaja @ 2011 01 27, 15:52)
na, ir norai gan išrankūs, nes būtent šis falenopsis yra retas wink.gif
o šiaip siūlyčiau, kaip ir lerikyte, sudalyvauti pavasariniam orchidėjų užsakyme. informaciją galima rasti www.orchids.lt/forumas wink.gif
Papildyta:
o kam sodinti į vieną? Jei vienas pradės pūti, tai didelė tikimybė, kad supus visi penki. Geriau į vieną indą sustatyti jau su esamais vazonėliais, o ant viršaus jau kaip papuošimą berti akmenukus, substratą ar ką jau sugalvosi wink.gif


biggrin.gif na del tu noru, tai kaip visada - akys mato, o pinigine neleidzia smile.gif
o del miniku, gal ir tiesa, reikes dar pagalvot smile.gif ir siap buvo minciu susodint du baltus paprastus phalaenopsius, otai tik vieta uzima.
Atsakyti
QUOTE(Kokere @ 2011 01 26, 13:40)
Maniskem matomai zydejimo ciklai susivienodijo kaip moterims gyvenancioms kartu mmm susivienodija

thumbup.gif

QUOTE(nila_ks @ 2011 01 27, 13:58)
O aš šiandien taip padariau susodinau į vieną vazoną, man gražu, jeigu pūs atskirsiu, nebėda, bet manau gyvens  rolleyes.gif

user posted image


labai gera idėja ir aš taip norėčiau thumbup.gif gal paieškosiu tada vazono ax.gif bet ir plokščios vazos neturiu. na, žodžiu, užduotis biggrin.gif
Atsakyti
žydim smile.gif :

user posted image

nila_ks,gražiai pasodinai,bet ar nesvarbu,kad ne permatomam vazonėly?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eliss: 27 sausio 2011 - 16:11
QUOTE(eliss @ 2011 01 27, 16:10)
žydim smile.gif :


nila_ks,gražiai pasodinai,bet ar nesvarbu,kad ne permatomam vazonėly?

Gražus žiedelis wub.gif

*nesvarbu, bet kas neseniai augina, nepatartina sodinti į vazoną, nes šaknų nesimato ir galima lengvai supūdyti jas, dėl drėgmės pertekliaus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Evaja @ 2011 01 27, 07:43)
pastaruoju metu tikrai nedažnai, tad nėra ko burbėti  thumbup.gif

Na bet vistiek kasdien smile.gif

QUOTE(Evaja @ 2011 01 27, 13:45)
šį falenopsį reikėtų užsisakinėti, šiuo metu turi www.botorch.com (Europoje) , o kaina 30 eurų.

Priminei. Kaip gyvena botorch'iukai? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2011 01 27, 17:35)
Na bet vistiek kasdien smile.gif
Priminei. Kaip gyvena botorch'iukai?  rolleyes.gif


žinok, dar abu gyvena, o kaip taviškiai? smile.gif
Atsakyti
Gyvena tik ar kas nors naujo vyksta?

Mano tai gyvena smile.gif
Atsakyti
mano gyvena irgi gyvena. Manni miega, vandutė po trpt bujoja biggrin.gif
Atsakyti