Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

QUOTE(Lerikyte @ 2011 01 27, 10:02)
Sokejuke, nepavydėk, o tai nukris žiedas dar biggrin.gif

Ačiū dar kart merginos biggrin.gif

Tiesa, kas esate pražydinusios margalapes raibuoles, ar taikėt joms pvz. ramybės periodą?


ne, netaikiau.

tau žurnaliukas jau keliauja wink.gif o žiedai labai gražūs thumbup.gif laukiu savaitgalio, įdėsiu ir saviškių wink.gif
Atsakyti
oij labai ačiū, kokia tu operatyvi bigsmile.gif registruotas jis ar ne? žinosiu ar reikia laukt paštininkės biggrin.gif Ačiū dar kart 4u.gif
ir pagaliau pasirodysi su savo grožiais, jaučiu, kiek prislėpus turi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 01 27, 10:55)
oij labai ačiū, kokia tu operatyvi  bigsmile.gif registruotas jis ar ne? žinosiu ar reikia laukt paštininkės biggrin.gif Ačiū dar kart  4u.gif
ir pagaliau pasirodysi su savo grožiais, jaučiu, kiek prislėpus turi biggrin.gif


ne, neregistravau. Prieš mane ilgai moteriškė mokesčius mokėjo,tad tik už ženklus sumokėjau ir išlėkiau į darbą wink.gif

o grožių prislėpus neturiu- dar du falenopsiai...vienas bus įdomus dėl savo šaknų ir dar kad mini, o kitas- labai gražios geltonos spalvos (mane traukia ant jų -pusė geltonų smile.gif ) ...

ir dar rimtai žada raibuolė skleistis, tik ne šį savaitgalį....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Evaja: 27 sausio 2011 - 10:01
tai gerai, vistiek atneš smile.gif
o kas jo šaknims?
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 01 27, 11:05)
tai gerai, vistiek atneš smile.gif
o kas jo šaknims?


užima daugiau vietos už patį augalą ir auga išorėje smile.gif
Atsakyti
tai ir foto būtinai tai parodyk bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 01 27, 11:08)
tai ir foto būtinai tai parodyk  bigsmile.gif


tai būtinai wink.gif todėl ir laukiu savaitgalio,kad būtų normalus apšvietimas...ir fono teks tamsaus ieškoti, nes šviesus baltiems žiedams nelabai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 01 27, 09:02)

Tiesa, kas esate pražydinusios margalapes raibuoles, ar taikėt joms pvz. ramybės periodą?
user posted image

Vis tokios neužteikau doh.gif Reik vyrui foto duoti, kad žinootų ko valentinui noriu lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Ačiū visoms už pagyras mano palangei ax.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Noriu Jusu patarimo... kaip elgtis su sita orchideja man, nezinau kur deti ta atauga nauja blush2.gif kaip nupjauti, na ties kuria vieta, ka daryti, kad prigitu... Gal galetumete padeti 4u.gif

user posted image
Atsakyti
pakoreguokit nuotrauka doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Li ute @ 2011 01 27, 12:40)
Sveikos 4u.gif  Noriu Jusu patarimo... kaip elgtis su sita orchideja man, nezinau kur deti ta atauga nauja  blush2.gif  kaip nupjauti, na ties kuria vieta, ka daryti, kad prigitu... Gal galetumete padeti  4u.gif



čia ne priežiūros tema, bet pasakysiu trumpai - kodėl kyla noras pjauti? Juk ta atauga (o šiaip ji vadinasi keikiu) neturi šaknų. Kol nebus bent trijų, kurių viena netrumpesnė nei 5 cm, tol siūlyčiau palikti ramybėje wink.gif
Atsakyti
na ir sekasi zmonem thumbup.gif as taip noreciau kad mano nors viena is dvidesimties isaugintu keiki ax.gif
Atsakyti