Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

Kokere ta baltoji grozis wub.gif Nesalta jom nuo langu, as visas patraukus i kambary laukiu kada isstatyti galesiu ir as blush2.gif
Atsakyti
mano tai ant palangės ir prie didžiausių šalčių būna.
Atsakyti
[quote=Lerikyte,2011 01 26, 14:40]
ačiū už pagyras wub.gif

Rrine, nieko nepirkai?
aha man cymbidium irgi patiko wub.gif

nea, palikau kitoms biggrin.gif turiu raibuolių nemažai, reikia jas pražydinti... Bet tas geltonas cimbidis - stovi akyse wub.gif
Atsakyti
Baltosios patys didziausi ziedai wub.gif blush2.gif
Pas mane lengai dvigubais paketais- kad nesalta visai nuo ju tai ir netraukiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rrine @ 2011 01 26, 14:57)

kokia jų kaina?
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 01 26, 15:28)
kokia jų kaina?

Jei apie cimbidžius klausi- nežinau, nesenai labai gražius bordo pardavinėjo , tai buvo apie 40 lt, gal ir šie bus panašiai g.gif
Atsakyti
hmmm.. gal reikėjo imt biggrin.gif ale kur dėsiu aš juos..
Atsakyti
Kokere, kokia palangė, kokia palangė!!!:)
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 01 26, 16:05)
hmmm.. gal reikėjo imt biggrin.gif ale kur dėsiu aš juos..

juk name gyveni mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rrine @ 2011 01 26, 16:35)
juk name gyveni mirksiukas.gif

ale ne į visą namo zoną mane įleidžia su savo turtu hihihi.gif
Atsakyti
Nu gražu žiūrėt į jūsų gėlytes wub.gif Gaila,kad savo krašte raibuolių neužtinku verysad.gif
Bet ir aš pasigirsiu,seniai kažką pirkau,tad šiandien įsigyjau miltoniopsį su dviem žiedystiebiais,tai kai prasiskleis,pasirodysiu smile.gif Dar buvo cimbidžių gražių po 30-40 lt,vadinamų cambrijų.Gailiuosi,kad nenusipirkau zygo,aš jį palaikiau cambria,pardavėjos nieko nesupranta apie jas...O dabar pažiūrėjau internete,ten zygas buvo doh.gif O aš taip noriu jo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 01 26, 13:39)
tru tu tu aš parvariau su gelsvąją gražuole biggrin.gif urmininkai labai sparčiai renkasi tai jei dar norit ką rast reiktų paskubėt - liko dar gal 6 raibuolės, gražios, fainos, o žiedų dydžių yra visokių ir mažesnių ir didesnių. Aš išsirinkau tikrai didelę atstovę biggrin.gif


pasakiskos grazuoles... wub.gif wub.gif svajones tiesiog...mano neziniukes tai turbut abi bus zaliukes...bent jau abieju pusiniai vazoneliai turi po zaliuke...
Papildyta:
QUOTE(Kokere @ 2011 01 26, 14:33)
Laba diena
Isiterpsiu ir as pasidziaugt savo ziemos sodu
Mano palange


kiek grazuoliu... wub.gif wub.gif ..net aiktelejau ... swoon.gif
Atsakyti