Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

QUOTE(Lerikyte @ 2011 01 25, 20:57)
tai sakai gelsvos nebuvo? g.gif

Visas padeklas ju buvo ir pirmas keturias tikrai tokiu,kaip pas tave maciau, o toliau gal kita spalvyte nezinau

Senukuose geliu prieziura as pakraupusi, saknys taip trasu nudegintos beveik visu verysad.gif Bet bujoja ant storiausiu ziedstiebiu. Atkreipiau demesy, kad kiti ziedstiebiai jau laibi auga, tai reik manyti. Pardavimui tresia tais stimuliatoriais g.gif As jo noriu nusipirkti blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aprile: 25 sausio 2011 - 21:11
Nu ar stimuliatoriai atsakingi uz ziedstiebiu augima?
Atsakyti
agnieeska,simpatiska naujokele wub.gif paprasta,bet ne prasta thumbup.gif
as siandien grizdama is darbo irgi uzsukau po ilgos pertraukos i medziokle,bet nieko gero schmoll.gif gal ir gerai,lauksim tada Valentino dienos blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 01 25, 20:48)
no vot kriminalas baigtas biggrin.gif bet man vistiek reikia nuvaryt, nes noriu dar tokios didelės, naujos ir šviežios tik gelsvos 

man atvirkščiai biggrin.gif turiu gelsvą, noriu violetavos biggrin.gif
mačiau Prizmoj, bet buvo kondicinė likusi tik viena (kitos nusususios jau) ir nepakankamai fioletava biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 01 25, 21:26)
Nu ar stimuliatoriai atsakingi uz ziedstiebiu augima?

Paprotinkite, kad daugiau taip nenusisnekeciau biggrin.gif blush2.gif Prazydinimui taip ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aprile: 25 sausio 2011 - 22:51
QUOTE(agnieeeska @ 2011 01 25, 15:57)
Sveikos merginos  4u.gif 
šiandien įsigijau nauja orchidėją. kažkodėl man ji labai patiko, nors ir labai paprastutė .
user posted image


labai graži ir miela 4u.gif thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
sokejuke, o kur taviškės? Laukiu išsižiojus ir nesulaukiu smile.gif
Atsakyti
Na tai ,ar kas nors jau parvare is baziu revizijos? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Evaja @ 2011 01 26, 11:36)
sokejuke, o kur taviškės? Laukiu išsižiojus ir nesulaukiu smile.gif


o maniškės neskuba doh.gif kažkaip lėtai auga tie žiedstiebiai ax.gif Toks jausmas kad atšalo labiau orai ir apstojo. Niu dar viena pražydo, bet kol kas tik keli žiedeliai, nufotkinsiu kada 4u.gif
Atsakyti
tru tu tu aš parvariau su gelsvąją gražuole biggrin.gif urmininkai labai sparčiai renkasi tai jei dar norit ką rast reiktų paskubėt - liko dar gal 6 raibuolės, gražios, fainos, o žiedų dydžių yra visokių ir mažesnių ir didesnių. Aš išsirinkau tikrai didelę atstovę biggrin.gif
user posted image
prie senosios biggrin.gif
user posted image
tiesa, daug naujų phalaenopsių yra.
Atsakyti
O aš pasiguosiu verysad.gif pagaliau sulaukiau keletos žiedstiebių, bet juos kažkokia infekcija puola verysad.gif
staigiai pajuoduoja viena vietelė ir toje vietoje žiedstiebis apsiašaroja ir nunyksta... Ties pirmuoju pumpuru (kuris dar nė nepradėjęs bręsti) schmoll.gif
Lieka sveika dalis su miegančio, akutėm unsure.gif
Atsakyti
Lerikyte,superine raibuole wub.gif wub.gif wub.gif Kiek kainavo? O ko dar gero,be raibuoliu buvo? ax.gif
Atsakyti