Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

QUOTE(Aprile @ 2011 01 25, 20:54)
Tai as pati, kaip ant adatu unsure.gif buvau senukuose ieskot nuo erkuciu konors. Pamasceu nuaisiu iki ten ir seiles nutyso tokias grazuoles pamacius, bet taip salta siandien lauke doh.gif

na be mašinos , tai ne kas... Aš ryt važiuosiu gal, bet nemanau , kad rasiu kažką stebuklingo, mano paskutinė raibuolė pirkta vien lapų dydžiu lenkia mano turimus phalaenopsius, manau paprasčiausiai foto jie apgaulingai atrodo mirksiukas.gif
o dėl erkutės, jas labai sunku įžvelgti, kažin ar tikrai jos buvo g.gif ( remiuosi ankstesniu postu)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rrine: 25 sausio 2011 - 20:04
QUOTE(Lerikyte @ 2011 01 25, 19:59)
kiba reik mint ryt į tik gėles  ax.gif noriu dar tokios pat raibuolės

Lerikyte begalo nuostabios raibuoles nezinociau kad ce tikra nepatikeciau toks grozis. bet sakau kotas pirsto storumo blush2.gif

QUOTE(rrine @ 2011 01 25, 20:03)
na be mašinos , tai ne kas... Aš ryt važiuosiu gal, bet nemanau , kad rasiu kažką stebuklingo, mano paskutinė raibuolė pirkta vien lapų dydžiu lenkia mano turimus phalaenopsius, manau paprasčiausiai foto jie apgaulingai atrodo mirksiukas.gif
o dėl erkutės, jas labai sunku įžvelgti, kažin ar tikrai jos buvo  g.gif ( remiuosi ankstesniu postu)

Mergaites nesupyksite jai patersiu eteri blush2.gif Sian nutariau persodineti peloric formos orchyte ir susisukusiame prie pat substrato lapukyje atradau voratinlio tiek daug. Ant lapu lipcius ir patrankius i palange vazoniuka is dugno pamaciau mikroskopinio dydzio sviesu vabaliuka. Bandziau paliesti bet jis tik strykt ir nusoko nuo palanges tai kas gi tai doh.gif
Atsakyti
[quote=Aprile,2011 01 25, 21:12]
tai tikrai ne erkė schmoll.gif Gal miltuotas skydamaris, o vabaliukas tik šiaip sau išsirito g.gif įvairių pasitaiko , bet reikia keltis į kitą temą mirksiukas.gif Apžiūrėk lapus , žiedų kitą pusę labai atidžiai , ar nesimato kokių gyvių.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rrine: 25 sausio 2011 - 20:20
Jei kuri rytoj prazonduosite Draugystes baze,prasom pranesti naujienas mirksiukas.gif Labai jau suintrigavo raibuoles mutantes lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rodostoma @ 2011 01 25, 21:19)
Jei kuri rytoj prazonduosite Draugystes baze,prasom pranesti naujienas mirksiukas.gif Labai jau suintrigavo raibuoles mutantes lotuliukas.gif

parašysiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rodostoma @ 2011 01 25, 20:19)
Jei kuri rytoj prazonduosite Draugystes baze,prasom pranesti naujienas mirksiukas.gif Labai jau suintrigavo raibuoles mutantes lotuliukas.gif

blush2.gif Lauksiu ziniu ir as bet tokio ziedo raibuoles nesitikejau pamatyti blink.gif
Atsakyti
Pamatysit cia bus tos pacios,kur pirkinejom visos neseniai. Tokia kaip mano, Eiryn ir pan.

pafotkinau spec, beveik delno dydžio biggrin.gif Aprile, tokia?
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lerikyte: 25 sausio 2011 - 20:41
QUOTE(Lerikyte @ 2011 01 25, 21:33)
Pamatysit cia bus tos pacios,kur pirkinejom visos neseniai. Tokia kaip mano, Eiryn ir pan.

pafotkinau spec, beveik delno dydžio biggrin.gif Aprile, tokia?
user posted image

net neabejoju tuo drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rrine: 25 sausio 2011 - 20:42
lotuliukas.gif Nu tokia biggrin.gif

Bet macius ant laibo stiebo raibuoliu pas jus tai lyginau su tom blush2.gif pasaka jos tikkainos neklausiau, nes buc bijojus rizikuoti nesti per toki salti doh.gif Kotas sprindzio dydzio. TTada paaiskinkita kuom jos skiriasi nuo tu ant ilgo tiesaus tiesaus stiebo blondiniskas klausimas doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aprile: 25 sausio 2011 - 20:45
no vot kriminalas baigtas biggrin.gif bet man vistiek reikia nuvaryt, nes noriu dar tokios didelės, naujos ir šviežios tik gelsvos wub.gif
Papildyta:
kuom skiriasi.. kitoks hibridas ir tiek. Praeitą kartą kaina buvo ten 48 lt.
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 01 25, 20:44)
no vot kriminalas baigtas biggrin.gif bet man vistiek reikia nuvaryt, nes noriu dar tokios didelės, naujos ir šviežios tik gelsvos  wub.gif

Tikrai tikrai bus, nes ju sesios ar astuonios buvo. O atejau uzsidarant pries penkias ax.gif Bet tik tokios, kaip pas tave. Tvarke ten stalazus stumde zmoniu darbuotoju daug. As tik antra karteli ten buvau.
Papildyta:
Kaip grazu, bet tuo paciu ir gaila tiek grazuoliu nuskinta blush2.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Aprile @ 2011 01 25, 21:56)

tai sakai gelsvos nebuvo? g.gif
Atsakyti