Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

agnieska, lb simpatiška biggrin.gif
Atsakyti
ačiū. tik nuotraukos velniškai didelės įsikėlė doh.gif blush2.gif ax.gif
Atsakyti
agnieeeska labai graži naujokė, paprasta bet ne prasta thumbup.gif wub.gif spalvytė graži
Atsakyti
QUOTE(agnieeeska @ 2011 01 25, 15:57)
Sveikos merginos  4u.gif 
šiandien įsigijau nauja orchidėją. kažkodėl man ji labai patiko, nors ir labai paprastutė .


super spalvyte..... wub.gif wub.gif
Atsakyti
Sveikos sian teko uzsukti i geliu baze draugystes g., atvezta dauuug geliu, ir net isiziojau Raibuoles pamacius. Kiek maciau raibuoliu pas jus tai ziedukai, kaip ziedukai, o cia. Ziedas plastakos dydzio mega_shok.gif o kotas pirsto storio ir tik sprindis g.gif Isstatinejo geles ant stelazu jos be kainu visos dar buvo, tai kainos nesuzinojau blush2.gif Ir maksimoje uzvesta daug falenopsiu, bet kaip tikra ligone atsispyriau ir nenusipirkau blush-anim-cl.gif per salta nest.
Atsakyti
Aprile, žinok nuotraukos apgaulingos ir esu tikrai, kad jos būtent tokio dydžio, kokias mes čia paskutiniu metu ir pirkome.
Atsakyti
QUOTE(Aprile @ 2011 01 25, 19:01)
Sveikos sian teko uzsukti i geliu baze draugystes g., atvezta dauuug geliu, ir net isiziojau Raibuoles pamacius. Kiek maciau raibuoliu pas jus tai ziedukai, kaip ziedukai, o cia. Ziedas plastakos dydzio mega_shok.gif o kotas pirsto storio ir tik sprindis g.gif Isstatinejo geles ant stelazu jos be kainu visos dar buvo, tai kainos nesuzinojau blush2.gif  Ir maksimoje uzvesta daug falenopsiu, bet kaip tikra ligone atsispyriau ir nenusipirkau  blush-anim-cl.gif per salta nest.

neradai margutės?
Atsakyti
QUOTE(Aprile @ 2011 01 25, 18:01)
Sveikos sian teko uzsukti i geliu baze draugystes g., atvezta dauuug geliu, ir net isiziojau Raibuoles pamacius. Kiek maciau raibuoliu pas jus tai ziedukai, kaip ziedukai, o cia. Ziedas plastakos dydzio mega_shok.gif o kotas pirsto storio ir tik sprindis g.gif Isstatinejo geles ant stelazu jos be kainu visos dar buvo, tai kainos nesuzinojau blush2.gif  Ir maksimoje uzvesta daug falenopsiu, bet kaip tikra ligone atsispyriau ir nenusipirkau  blush-anim-cl.gif per salta nest.

O kaip butu idomu pamatyt ax.gif laukiu kada ugteles maziuke ir galesiu istrukt is namu trumpam. Kolkas pasigroziu jusu medziokles trofejais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 01 25, 18:06)
Aprile, žinok nuotraukos apgaulingos ir esu tikrai, kad jos būtent tokio dydžio, kokias mes čia paskutiniu metu ir pirkome.

Nu toooks ziedas blink.gif biggrin.gif Labai idomu jai Kaunietes apsilankys ir pasakys ar ten ne mutantes kokios net zandikaulis tai atvipo taip gerokai blush2.gif

QUOTE(rrine @ 2011 01 25, 18:33)
neradai margutės?

Radau viena ligotu keuru lapu, o maksimoje ju sen gal net desimt buvo jau laikiau rankose graziausia biggrin.gif bet atsilaikiau ir moterytei atidaveu net su besikalanciu ziedstiebiu doh.gif Nusalus butu kol parsinesus buciau schmoll.gif O vyrui uzsiminti net nenoriu kad su masina vaziuojam hihihi.gif

QUOTE(Tina* @ 2011 01 25, 19:19)
O kaip butu idomu pamatyt  ax.gif laukiu kada ugteles maziuke ir galesiu istrukt is namu trumpam. Kolkas pasigroziu jusu medziokles trofejais  smile.gif

as ir pavasario laukiu kada nest drasiai galesiu rolleyes.gif O kada jau ju nepersalta trasnportuoti g.gif
Nu bet geliu gelyciu sen baze uzsiveze pries pat uzsidarant po keturiu as jau buvau
Atsakyti
Ui nesierzinkit smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2011 01 25, 19:50)
Ui nesierzinkit  smile.gif

Tai as pati, kaip ant adatu unsure.gif buvau senukuose ieskot nuo erkuciu konors. Pamasceu nuaisiu iki ten ir seiles nutyso tokias grazuoles pamacius, bet taip salta siandien lauke doh.gif
Atsakyti
kiba reik mint ryt į tik gėles ax.gif noriu dar tokios pat raibuolės
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lerikyte: 25 sausio 2011 - 19:59