Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

tviga, abu labai grapžūs, o miniukas ypatingai. nusižiūrėjau, kitąsyk leisiu "leistis" ir saviškiams biggrin.gif
Atsakyti
Ačiū mergaitės aciuks.gif 4u.gif
o aš vakar įsigyjau du labai fainuolius krepšelius ir šiandien visą dieną galvoju ką į juos įdėti biggrin.gif iš pradžių galvojau įsodint ką nors, nu bet kad šiuo metu nei vienos nereik persodint, o taip norisi ką nors įsodint... ax.gif tai nors miniukui pamatavau, ale kad jam didokas krepšiukas mastau.gif o kiti standartiniai vazonėliai netelpa smile.gif vadinasi atsirado poreikis kažką naujo pirkt bigsmile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(tviga @ 2011 01 24, 16:45)
Ačiū mergaitės  aciuks.gif  4u.gif
o aš vakar įsigyjau du labai fainuolius krepšelius ir šiandien visą dieną galvoju ką į juos įdėti biggrin.gif iš pradžių galvojau įsodint ką nors, nu bet kad šiuo metu nei vienos nereik persodint, o taip norisi ką nors įsodint... ax.gif  tai nors miniukui pamatavau, ale kad jam didokas krepšiukas  mastau.gif  o kiti standartiniai vazonėliai netelpa smile.gif vadinasi atsirado poreikis kažką naujo pirkt bigsmile.gif

Tviga, vakar seminare gal buvot bigsmile.gif Kokiu vardu registravotės ten?

Pasufleruosiu gerą laikino panaudojimo būdą - tiesiog pakabinkit ant lango tą krepšiuką ir palikit miniuką įstatytą su mažuoju vazonėliu mirksiukas.gif Ant palangės ir vietos padaugės... topsecret.gif
Atsakyti
Tai cia pasirodo Tviga,pirko krepselius seminare biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Šilingė @ 2011 01 24, 16:50)
Tviga, vakar seminare gal buvot  bigsmile.gif  Kokiu vardu registravotės ten?

Pasufleruosiu gerą laikino panaudojimo būdą - tiesiog pakabinkit ant lango tą krepšiuką ir palikit miniuką įstatytą su mažuoju vazonėliu  mirksiukas.gif  Ant palangės ir vietos padaugės... topsecret.gif

Taip buvau, ten ir įsigijau tuos krepšiukus , labai patiko seminaras 4u.gif mano vardas Jurgita

Pakabint ir planuoju ant lango, tik kad karnizo nėra pas mane, tai reiks kažką galvoti (čia vyrui bus užduotis) biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(rodostoma @ 2011 01 24, 16:50)
Tai cia pasirodo Tviga,pirko krepselius seminare biggrin.gif

aha aš biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tviga @ 2011 01 24, 17:55)
Taip buvau, ten ir įsigijau tuos krepšiukus , labai patiko seminaras  4u.gif  mano vardas Jurgita

Pakabint ir planuoju ant lango, tik kad karnizo nėra pas mane, tai reiks kažką galvoti (čia vyrui bus užduotis)  biggrin.gif
Papildyta:

aha aš biggrin.gif


tai va kas ta Jurgita thumbup.gif
Atsakyti
su viena Jurgita ir aš kalbėjau,tik nežinau ar čia tviga smile.gif
Atsakyti
o jau kokios grozybes visu! thumbup.gif tas miniukas tai super atrodo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Aprile @ 2011 01 23, 21:30)

Negaliu nepasigirti ka sian maksimoje pavyko rasti thumbup.gif Auginasi du ziedstiebius, lapuka ju viso net vienuolika. Kokie jie idomus ne,kaip pas visus mano turimus phaleonopsiustokie pailgi  rolleyes.gif

Ir man tokios norėtūsi 4u.gif

QUOTE(~Sandrita~ @ 2011 01 24, 11:41)
Truputėlis mano žiedų,visi naminiai,išskyrus peloriką smile.gif
user posted image

Kiek gražių žiedų,bet jau dramblys wub.gif Ir kur tokį gavot?

QUOTE(tviga @ 2011 01 24, 15:59)

Šaunūs žiedai
Atsakyti
QUOTE(tviga @ 2011 01 24, 17:55)
Taip buvau, ten ir įsigijau tuos krepšiukus , labai patiko seminaras  4u.gif 


Smagu, kad patiko, tai gal ir dažniau susitiksim mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aprile @ 2011 01 23, 21:57)
Tai Tinai* pavyko ji rasti maksimoje, bet turbut is fantastikos srities man taip  doh.gif

Taip, atrodo kovo-8 ar kokia ten proga orchideju uzvezta buvo ir ta viena aptikau. Nupirkau vienai SM narei.

QUOTE(Oli_vija @ 2011 01 23, 23:26)
Kalbink Evają Kaune mirksiukas.gif

Jau derinam smile.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(emma @ 2011 01 24, 19:31)
Ir man tokios norėtūsi 4u.gif

Labai idomi, bet kiek supratau kiti ziedstiebiai gali augintis taisiklingus ziedukus bigsmile.gif
Mergaites turiu klausimuka jus ne vienerius metus jau prekinates pvz bazese gelyciu. Kokia tikimybe man aptikti sios rusies orchyciu biggrin.gif Man jos dieviskai grazios. Ar tektu is kur nors uzsisakineti g.gif
user posted imageuser posted image
Papildyta:
QUOTE(Tina* @ 2011 01 24, 20:41)

Tina* Jus is Skm uzsisakinejote Minimarka ar dar ji prekiauja gelytemis rolleyes.gif
Atsakyti