Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

nila_ks, kokios grazuoles! wub.gif Visai neseniai gi buvau ten, buvo tik phalaenopsiai ir dendrobiumai.. g.gif Matyt, tau personaliai laike mirksiukas.gif

Siandien buvau Zalioj stotelej (Rimi prie ligonines), kokios ten visos geles doh.gif Siaubas! Stovi visos pavargusios, apsirgusios! Orchidejoms 50% nuolaida, daugelis su ziedstebais, bet visi tie ziedstiebiai nuluzti... Zodziu, is ten begom begiojau, kad tik nematyti to vaizdo! schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Evaja @ 2011 01 10, 12:36)
prisiminiau, kad čia buvau neįdėjus, tai kaip tik tapetuoju sienas naujoj temoj smile.gif

o šiaip ačiū, ir man ji labai graži... visad tokios norėjau smile.gif


ermitaze yra tokiu 10 Lt kainuoja smile.gif sendien nusipirkau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Evaja @ 2011 01 10, 11:29)


Kokiu grazuoliu,paskutine isvis pasaka.. wub.gif

nila_ks-kaip sekasi.saunios gelytes thumbup.gif ..o kokie palenopsiai...
Atsakyti
QUOTE(nila_ks @ 2011 01 10, 15:09)


Tikros gražuolės wub.gif O dėl dovanos fantastiškai pasisekė, tikrai būsimo gimtadienio proga 4u.gif Mano irgi artėja, gal reikia praeit po bazes, gal kas ir man ką padovanos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nastanka @ 2011 01 10, 17:35)
nila_ks, kokios grazuoles!  wub.gif  Visai neseniai gi buvau ten, buvo tik phalaenopsiai ir dendrobiumai..  g.gif  Matyt, tau personaliai laike  mirksiukas.gif

Ne ne, dar liko kokios 4-5 tikrai. Priešais vaistinę, prie centrinio įėjimo, įėjus į pačią gėlių parduotuvę iškart po dešine sustatytos. Aš pirma valandą buvau ir buvo neseniai sustatytos. Rytoj nuvažiuok tikrau dar bus smile.gif

QUOTE(evers @ 2011 01 10, 17:53)
Kokiu grazuoliu,paskutine isvis pasaka.. wub.gif

nila_ks-kaip sekasi.saunios gelytes  thumbup.gif ..o kokie palenopsiai...

Ačiū, Phal. tai paprastučiai gelsvi su dryžiukas, nužydėję, kai pražįs iš naujo pasirodysiu. Vienas buvo net su keturiais žiedstiebiais, kitas berot su trijais. Kažkas panašaus į šį, o gal ir tokie patys smile.gif
user posted image

QUOTE(Eiryn @ 2011 01 10, 18:12)
Tikros gražuolės  wub.gif O dėl dovanos fantastiškai pasisekė, tikrai būsimo gimtadienio proga  4u.gif Mano irgi artėja, gal reikia praeit po bazes, gal kas ir man ką padovanos  biggrin.gif

Ačiū 4u.gif Neiškenčiau ir anksčiau nusipirkau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nila_ks: 10 sausio 2011 - 18:37
Nila ks super pirkinukai wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laimonduxe: 10 sausio 2011 - 18:48
Lerikyte,aciu uz naujus namucius 4u.gif
Nila ks,nu jau pirkiniai kokie superiniai thumbup.gif thumbup.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
nėra už ką smile.gif
Atsakyti
Ačiū merginos 4u.gif
Atsakyti
Taip visos ir gundo ir norisi kazko naujo biggrin.gif
Atsakyti
Pareinu ir as i nauja temute 4u.gif girtis neturiu kuom kol kas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2011 01 10, 22:56)
Pareinu ir as i nauja temute  4u.gif girtis neturiu kuom kol kas smile.gif

greit jau turėsi kuo girtis, visos gėlės neatstos tos vienintelės... 4u.gif
Atsakyti