Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

Fonda, kaip mane suintrigavot rolleyes.gif Skaitinejuosi rojaus soduose tikrai kazkoks mutantas mastau.gif biggrin.gif Laabai idomu kas cia pas mane augs blush2.gif
Va ka radau RS (dirbtiniu būdu viruso sukelta mutacija) g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aprile: 23 sausio 2011 - 23:16
QUOTE(Aprile @ 2011 01 24, 00:01)
Fonda, kaip mane suintrigavot rolleyes.gif Skaitinejuosi rojaus soduose tikrai kazkoks mutantas mastau.gif  biggrin.gif Laabai idomu kas cia pas mane augs blush2.gif Va ka radau RS (dirbtiniu būdu viruso sukelta mutacija)

Na nepergyvenk... cray.gif Viskas greit susitvarkys... Gėlytei buvo blogos, ekstremalios augimo sąlygos, tai ir tokie nenormalūs žiedeliai. Neaa,čia ne viruso sukelta mutacija. Nors būna ir taip,kai gėlytė užkrėsta ir serga. Bet tai labai retas reiškinys, ir tokių nebūna pardavime. Bet tu ją myli, gražiai ramiai auginsi, tai jau po kelių sekančių žiedelių gėlytė išaugins normalius žiedelius. Prisegu įsigytą gėlytę irgi su visais peloric žiedukais, o toliau jau pas mane žydėjo normaliai... ir ant to paties žiedstiebio.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fonda: 23 sausio 2011 - 23:23
QUOTE(Tina* @ 2011 01 23, 22:51)
Oi kaip smalsu butu pamatyt  smile.gif


Kalbink Evają Kaune mirksiukas.gif
Atsakyti
Fonda ji fantastiska yahoo.gif Bet tik ko nebuna wub.gif As ja pamaciau ir ne sekundeles nesuabejojau ar jos man reikia thumbup.gif Man net taip graziau blush2.gif Bet, kaip gaila geliuku ne tas zodis kokios jos visos suvargusios paliegusios musu prekybcentriuose verysad.gif
Atsakyti
Labas vakaras, kol atradau jūsų temutę tai jau perbėgot į pradžią 4u.gif Jungiuosi prie jūsų jei galiu, gavau dovanų taip norėtą Phalaenopsis, tai galvoju reikia prižiūrėti ir pasidomėti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(SoKoLedine @ 2011 01 23, 23:47)

Nuotraukyciu bus bigsmile.gif As sian irgi isigyjau grazuole ir net nustebau, kad reto mutavimo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Aprile @ 2011 01 24, 01:03)
QUOTE(SoKoLedine @ 2011 01 23, 23:47)

Nuotraukyciu bus bigsmile.gif As sian irgi isigyjau grazuole ir net nustebau, kad reto mutavimo blush2.gif

Atgausiu fotoaparatą ir įkelsiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(SoKoLedine @ 2011 01 24, 00:39)

Kokios spalvos gelyte ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Aprile @ 2011 01 24, 01:45)
QUOTE(SoKoLedine @ 2011 01 24, 00:39)

Kokios spalvos gelyte ax.gif

Baltos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rodostoma @ 2011 01 21, 18:29)

bigsmile.gif thumbup.gif wub.gif

QUOTE(Uogienė @ 2011 01 22, 21:05)

koks grožis, noriu stiuartanos bigsmile.gif
nžn, bet man tie mutantai kažko nlb
šeštadienį pigiai apsipirkau Karmelitoje, nužydėjusias raibuoles ir man rodos, kad oranžinę epikatlėją (nužydėjusią) pasiėmiau po 5Lt. (pafotkinau)
Tiesa, turguje mačiau vandučių, raudoną smulkiažiedę, mėlyną taškuotą, po 70Lt, o stoties turguje tokios po 75Lt ir buvo "buldoginių" raibuolių po 45. Buvo ir geltona, bet, kadangi nenuleido kainos, principai neleido pirkt biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lark: 24 sausio 2011 - 08:21
kiek grazuoliu vel prideta.... thumbup.gif wub.gif tik speju puslapius verst... wub.gif
Atsakyti
Laba, saulyte daro stebuklus skleidziasi du pumpuriukai thumbup.gif Greiciau tas pavasaris rolleyes.gif
Atsakyti