Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

Uogiene,Jediara bigsmile.gif thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Na ir grožių pridėjot. Jediara - šaunuolė, gražu. Uogiene- ypatingai gražios foto wub.gif Tviga - wow smile.gif Partizane, labai gražus tavo cymbidium wub.gif maniškio naujų auginių lapai trumpesni, bet gumbai didesni. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2011 01 23, 15:01)
Fantastika  thumbup.gif  wub.gif o as vis dar laukiu...

Tina, tavo nuotrauka labai graži žurnale 4u.gif thumbup.gif

Visų gėlytės labai gražios biggrin.gif 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 01 23, 14:25)
Retokai čia užsuku blush2.gif , bet rodau pražydusią cambria  rolleyes.gif

user posted image

Iš Odontoglossum crispum genties... thumbup.gif Dar tokios baltutės nebuvau mačiusi... sunglasses2.gif Šauni gėlytė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fonda: 23 sausio 2011 - 21:16
QUOTE(jediara @ 2011 01 23, 13:25)
Retokai čia užsuku blush2.gif , bet rodau pražydusią cambria  rolleyes.gif

Oho kokia gražuolė wub.gif thumbup.gif

QUOTE(sokejuke86 @ 2011 01 23, 16:50)
Negaila tokią gražuolę padovanot buvo?

Tikrai negaila, juk ne bet kam, o mamai dovanojau 4u.gif smile.gif
Atsakyti
Jusu gelytes visu dieviskos wub.gif
Negaliu nepasigirti ka sian maksimoje pavyko rasti thumbup.gif Auginasi du ziedstiebius, lapuka ju viso net vienuolika. Kokie jie idomus ne,kaip pas visus mano turimus phaleonopsiustokie pailgi rolleyes.gif
user posted imageuser posted image Bet mano svajone mini markas blush2.gif
Atsakyti
Aprile, gražios foto ir naujokė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Oli_vija @ 2011 01 23, 20:46)
Tina, tavo nuotrauka labai graži žurnale  4u.gif  thumbup.gif

Oi kaip smalsu butu pamatyt smile.gif
Atsakyti
Aprile,labai grazi taviske naujoke thumbup.gif
merginos,ar jus cia nikus pasikeite ar cia as jau nieko neatpazystu po menesio pertraukos? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 01 23, 21:48)

Aciu. Man ja pamacius net sirdis suspurdejo doh.gif biggrin.gif Nematyta akiai, nes jau pabodo tos pacios gelytes maksimos pasiulos,o iki baziu niekaip neprisiruosiu nuvaziuoti. Turbut Minimark ir liks svajone juk as jos taip paprastai nerasiu g.gif Skaitau jusu plepesiukus nuo 2007 metu biggrin.gif Tai Tinai* pavyko ji rasti maksimoje, bet turbut is fantastikos srities man taip doh.gif Viena supermamyte gelytem prekiauja, bet uzkrito nikas, tai teks laukt pavasario ir gal pavyks uzsisakyti, kaip manot blush2.gif
Atsakyti
Ačiū visoms už pagyras mano gėlytei 4u.gif blush2.gif Auga ekstremaliomis sąlygomis - temperatūra nuo 6 iki 18 laipsnių ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Aprile @ 2011 01 23, 23:30)

Negaliu nepasigirti ka sian maksimoje pavyko rasti thumbup.gif Auginasi du ziedstiebius, lapuka ju viso net vienuolika. Kokie jie idomus ne,kaip pas visus mano turimus phaleonopsiustokie pailgi  rolleyes.gif


Labai įdomios formos žiedeliai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Aprile @ 2011 01 23, 22:30)
Jusu gelytes visu dieviskos  wub.gif
Negaliu nepasigirti ka sian maksimoje pavyko rasti thumbup.gif Auginasi du ziedstiebius, lapuka ju viso net vienuolika. Kokie jie idomus ne,kaip pas visus mano turimus phaleonopsiustokie pailgi  rolleyes.gif
user posted imageuser posted image Bet mano svajone mini markas  blush2.gif

Graži koloristika 4u.gif Bet ar čia ne žiedas mutantas (peloric forma) schmoll.gif
Atsakyti