Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

QUOTE(Uogienė @ 2011 01 22, 23:05)
Labas vakaras smile.gif



bigsmile.gif prapuolenė

tobulam žiedui-tobula nuotrauka wub.gif
Atsakyti
blush2.gif esu kalta kalta kalta blush2.gif taisysiuos pomidorai2.gif biggrin.gif

per ta laika nesuprantu, nikai pasikeite, burys padidejo thumbup.gif

prazydo mano cimbas thumbup.gif dar reikes prisiruosti iamzinti, nes ilgai laukiau ziedu ir puvau supykusi net skelbima idejusi, kad parduodu, tai issigando matyt ir prazydo biggrin.gif kaip dziaugiuosi, kad nepardaviau bigsmile.gif

o sita stiuartiana pirktas per paroda pries 1,5 metu mazdaug is skm, pirkau jauna augaliuka, bet jau uzsimane zydeti, tai vat ir isspaude zieduka smile.gif

dar jaunesne turiu schilleriana, pirkta is vokieciu (roellke), taip pat leido ziedstebi ir jau pumpuriukus kelis krove, bet mazgiai mano gelininkai sugebejo nulauzti doh.gif

Atsakyti
QUOTE(Uogienė @ 2011 01 23, 10:11)
esu kalta kalta kalta  taisysiuos 
nikai pasikeite,
dar reikes prisiruosti iamzinti,
vat ir isspaude zieduka smile.gif
mazgiai mano gelininkai sugebejo nulauzti


tau atleista user posted image
na,tik 2 kartus ax.gif
tam turi kokias 15 min. (kol kavos atsinešiu) biggrin.gif
maniškės ant visų dabar esamų žiedstiebių neįpatingai dosnios pumpurais,bet ir tie užmigo... raibuolė gal tik juda ,bet vistiek labai lėtai doh.gif
bus tų žiedų-svarbu pagalbininkai auga thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Uogienė @ 2011 01 22, 22:05)
Labas vakaras smile.gif

Kiek daug grožių auginat ir kokių nuostabių žiedų priedėjot  wub.gif

ateinu ir aš truputį pasirodyt, nėra labai kuo girtis, bet pagaliau sulaukiau phalaenopsis stiuartiana ziedelio  blush2.gif


kas per grožis net seile nutyso....m m m.... wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Retokai čia užsuku blush2.gif , bet rodau pražydusią cambria rolleyes.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Uogienė @ 2011 01 22, 21:05)
ateinu ir aš truputį pasirodyt, nėra labai kuo girtis, bet pagaliau sulaukiau phalaenopsis stiuartiana ziedelio  blush2.gif

Fantastika thumbup.gif wub.gif o as vis dar laukiu...
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 01 23, 14:25)
Retokai čia užsuku blush2.gif , bet rodau pražydusią cambria  rolleyes.gif


šaunus žiedai.. thumbup.gif thumbup.gif wub.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Ačiū 4u.gif Nedaug šių grožių turiu ax.gif , ne taip, kaip Jūs thumbup.gif
Atsakyti
Nu ir groziu cia visos pridejot,net seles tysta hihihi.gif
pas mane kol kas tik salotu darzas, bet pirkti visi jauni augaliukai tai dar metelius reiks palaukti blink.gif jei "nenugalabysiu" blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ruduo.. @ 2011 01 20, 16:11)
O cia mano grazuoles  4u.gif



labai gražu wub.gif , o čia tikrai tokios spalvos?

QUOTE(Tina* @ 2011 01 21, 17:26)
Dar tokio tamsaus sausio senai nebuvo  unsure.gif net savo mylimuke patamsy tenka fotkint:
[attachmentid=208656]


Nuostabi wub.gif

QUOTE(rodostoma @ 2011 01 21, 19:29)
Mano Coelogyne cristata prazydouser posted image



Įspūdinga thumbup.gif

QUOTE(Lerikyte @ 2011 01 22, 10:38)
Laura, sveika sugrįžus namo biggrin.gif

Partizane,
user posted image


Pasaka, lauksim žiedų foto, nereali šaunuolė thumbup.gif

Papildyta:
Vajeee kiek visko pridėjot girt, nespėju doh.gif 4u.gif Visų labai labai gražūs žiedai

QUOTE(Partizanė @ 2011 01 22, 17:08)


user posted image


Nuostabus cimbidis thumbup.gif 4u.gif

QUOTE(tviga @ 2011 01 22, 19:10)

O aš vakar mamai padovanojau savo vieną augintinę va šitą
user posted image


Negaila tokią gražuolę padovanot buvo?

QUOTE(Uogienė @ 2011 01 22, 22:05)
Labas vakaras smile.gif

Kiek daug grožių auginat ir kokių nuostabių žiedų priedėjot  wub.gif

ateinu ir aš truputį pasirodyt, nėra labai kuo girtis, bet pagaliau sulaukiau phalaenopsis stiuartiana ziedelio  blush2.gif

user posted image


Yra kuo girtis ir dar kaip 4u.gif thumbup.gif wub.gif O aju nuotraukų gražumas thumbup.gif

QUOTE(jediara @ 2011 01 23, 14:25)
Retokai čia užsuku blush2.gif , bet rodau pražydusią cambria  rolleyes.gif

user posted image


Nuostabi 4u.gif
Atsakyti
A jau KIEK grožių pridėjot notworthy.gif 000189.gif Pas mane kažko jau antra orchė pasimirt sugalvojo, lapus tik numeta numeta ir psio doh.gif Jaučiu tai reiškia jog reikia namie kažko naujo lotuliukas.gif O jei rimtai tai nesuprantu, nes nuo skrotelės nugeltonuoja ir numeta dar žalius lapus, bet staigiai per dvi dienas čia taip g.gif Bet jos pas mane čia tos pačios kur vargšės buvo, mėtytos vėtytos, kritusios, nulaužytos ir t.t. blush2.gif Noriu ir aš dar vieno cymbo, gal kur matėt bordo spalvos pirkt? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Eiryn @ 2011 01 23, 18:53)
A jau KIEK grožių pridėjot  notworthy.gif  000189.gif Pas mane kažko jau antra orchė pasimirt sugalvojo, lapus tik numeta numeta ir psio  doh.gif Jaučiu tai reiškia jog reikia namie kažko naujo  lotuliukas.gif O jei rimtai tai nesuprantu, nes nuo skrotelės nugeltonuoja ir numeta dar žalius lapus, bet staigiai per dvi dienas čia taip  g.gif Bet jos pas mane čia tos pačios kur vargšės buvo, mėtytos vėtytos, kritusios, nulaužytos ir t.t.  blush2.gif Noriu ir aš dar vieno cymbo, gal kur matėt bordo spalvos pirkt? blush2.gif

Vilniuje tai maciau ir Senukuose yra ir maximos bazeje
Atsakyti