Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

QUOTE(Lerikyte @ 2011 01 22, 09:38)
pvz šitas pirktas pavasarį žydintis. Nužydėjo, persodinau į ilgą siaurą vazoną, vasarą prabuvo lauke, užaugino tris auginius ir šiuo metu yra vienas jau besiruošiantis skleistis žiedstiebis kitas ką tik atskyrė pumpurus, o kitas dar neseniai pasirodė.

į ilgą siaurą - jiems taip patinka, ane? na, pažiūrėjau į gumbelius ir nusiraminau. pas mane irgi yra tokiu apačioje padžiūvusių lukštų. pirktiniuose taip nebuvo, o paskui atsirado. tai reiškia viskas ok. o naujai išleistų auginukų turi? jie tokio pat ilgio, kaip seniai, ar trumpesni? nes mano akivaizdžiai trumpesni, nors va, žydi biggrin.gif kita vertus, kad trumpesni kiek tai džiaugiuosi, mažiau vietos užima cool.gif
gražus tavo cimbis. ir dar - vasarą po stogu auga ar kaip? nes man po atviru dangumi nesisekė.

na gerai, kad nebūtų vien priežiūros tema mano postas, rodau namuose pražydintus cimbius ir miniuką biggrin.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Partizanė: 22 sausio 2011 - 16:09
QUOTE(Tina* @ 2011 01 22, 15:49)
Kai paziuriu tai jus cia visos profes jau, as senai per 10 zingsniu nuo jus atsilieku, nors orchidejas augint pradejau nuo 2005 m. Ko tik jus neprazydinat.

o aš tik nuo pernai pavasario.Bet jei cimbydis pražydo pas mane ,tai gal gerai g.gif Kaip supratau sunkiai pražysta
Atsakyti
Partizane thumbup.gif thumbup.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2011 01 22, 17:08)
į ilgą siaurą - jiems taip patinka, ane? na, pažiūrėjau į gumbelius ir nusiraminau. pas mane irgi yra tokiu apačioje padžiūvusių lukštų. pirktiniuose taip nebuvo, o paskui atsirado. tai reiškia viskas ok. o naujai išleistų auginukų turi? jie tokio pat ilgio, kaip seniai, ar trumpesni? nes mano akivaizdžiai trumpesni, nors va, žydi biggrin.gif kita vertus, kad trumpesni kiek tai džiaugiuosi, mažiau vietos užima cool.gif
gražus tavo cimbis. ir dar - vasarą po stogu auga ar kaip? nes man po atviru dangumi nesisekė.
na gerai, kad nebūtų vien priežiūros tema mano postas, rodau namuose pražydintus cimbius ir miniuką biggrin.gif



kokie groziai... thumbup.gif thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Partizane labai gražūs cimbidžio žiedai wub.gif ir miniukas fainuoliukas wub.gif

O aš vakar mamai padovanojau savo vieną augintinę va šitą
user posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(tviga @ 2011 01 22, 18:10)

gražutė, tokia dailiai nuaugusi thumbup.gif
Atsakyti
Pasigirsiu ir aš savo šiandieniniais žiedeliais, ką tik sugalvojau nufotkint kas šiandien žydi, visos mano pražydintos. Tiesa pasakius, šiemet mano orchės eina iš proto jau nuo pavasario, ištisai visos, o anksčiau kelis metus nežydėjo, viena išvis 5 nežydėjo, net spalvos nežinojau doh.gif Tik nepavyksta dendrobių niekaip pražydint sad.gif
Miniukas, pernai nežydėjęs išvis:
user posted image

user posted image

Šita rugsėjį nužydėjus, turėjo apie 40 žiedų, dabar vėl džiugina:
user posted image

user posted image

Šita balta irgi rugsėjį peržydėjo trys šakos, dabar tai dvi šakos, bet žiedukų tik tiek, nes nepatiko matyt vieta nauja sad.gif
user posted image

O šita, tai mano milžinė, pirkau už 1.99. Jau antrą kartą žydi, tik pirmą kartą nubyrėdavo žiedai po kelių dienų. Šakų leidžia be proto, aukštis apie metrą. Žiedas vienas vos telpa į saują, kokio didumėlio thumbup.gif
user posted image

user posted image

Kažkodėl radikal užlūžo, tai įkeliu į savo fotki albumą nuorodą dar:
http://public.fotki....ejos/page2.html
Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2011 01 22, 18:08)
na gerai, kad nebūtų vien priežiūros tema mano postas, rodau namuose pražydintus cimbius ir miniuką biggrin.gif



o jau cimbuko spalvytė pavasarinė wub.gif miniukas gražutis-mano ir toks ax.gif

QUOTE(tviga @ 2011 01 22, 20:10)

O aš vakar mamai padovanojau savo vieną augintinę va šitą


labai gražus rainis thumbup.gif
Atsakyti
Aga, gražus tavo vadinamas miniukas - mes vadiname jį midi. graži spalvytė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2011 01 22, 19:55)
Pasigirsiu ir aš savo šiandieniniais žiedeliais, ką tik sugalvojau nufotkint kas šiandien žydi, visos mano pražydintos. Tiesa pasakius, šiemet mano orchės eina iš proto jau nuo pavasario, ištisai visos, o anksčiau kelis metus nežydėjo, viena išvis 5 nežydėjo, net spalvos nežinojau doh.gif Tik nepavyksta dendrobių niekaip pražydint sad.gif
Miniukas, pernai nežydėjęs išvis:
Šita balta irgi rugsėjį peržydėjo trys šakos, dabar tai dvi šakos, bet žiedukų tik tiek, nes nepatiko matyt vieta nauja sad.gif
O šita, tai mano milžinė, pirkau už 1.99. Jau antrą kartą žydi, tik pirmą kartą nubyrėdavo žiedai po kelių dienų. Šakų leidžia be proto, aukštis apie metrą. Žiedas vienas vos telpa į saują, kokio didumėlio thumbup.gif


wub.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Labas vakaras smile.gif

Kiek daug grožių auginat ir kokių nuostabių žiedų priedėjot wub.gif

ateinu ir aš truputį pasirodyt, nėra labai kuo girtis, bet pagaliau sulaukiau phalaenopsis stiuartiana ziedelio blush2.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2011 01 22, 18:29)
gražutė, tokia dailiai nuaugusi  thumbup.gif

Ačiū 4u.gif taip tikrai ji tokia "tvarkinga", nes kitos būna kad kažkaip kreivai nuauga lapai į vieną šoną, kol beveik išgriūva su visu vazonėliu doh.gif

QUOTE(Aga @ 2011 01 22, 18:55)
Pasigirsiu ir aš savo šiandieniniais žiedeliais

Koks gražutis geltonas miniukas wub.gif

QUOTE(into*in @ 2011 01 22, 18:55)
labai gražus rainis  thumbup.gif

aciuks.gif ačiū

QUOTE(Uogienė @ 2011 01 22, 21:05)
Labas vakaras smile.gif

pagaliau sulaukiau phalaenopsis stiuartiana ziedelio  blush2.gif

swoon.gif oho koks gražuolis wub.gif thumbup.gif
Atsakyti