Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

na, ar ruošiatės į seminarą? Būtų smagu susipažinti ir su kitomis augintojomis gyvai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2011 01 20, 20:01)
įmesk prašau savo žydinčio cimbio su kupstu foto  4u.gif

susimakalavau, šis sakinys Lerikytei biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2011 01 21, 16:19)
susimakalavau, šis sakinys Lerikytei biggrin.gif

Man? biggrin.gif o trpt nesupratau, ką parodyt. g.gif Tą foto kur jau buvau įdėjus anksčiau? Ar dabar kaip atrodo? Jei taip tai tas baigia nužydėt, o kitas trečią žiedstiebį leidžia, bet dar pumpuruotas.
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 01 21, 15:08)
na, ar ruošiatės į seminarą? Būtų smagu susipažinti ir su kitomis augintojomis gyvai  mirksiukas.gif

aš ruošiuos ax.gif

QUOTE(Partizanė @ 2011 01 21, 15:19)
susimakalavau, šis sakinys Lerikytei biggrin.gif

o aš ir galvoju kad lyg ir neturiu nei vieno cimbio hihihi.gif paskui taip ir pagalvojau kad ne man parašyta biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(tviga @ 2011 01 21, 16:48)
aš ruošiuos ax.gif

super thumbup.gif
Atsakyti
Dar tokio tamsaus sausio senai nebuvo unsure.gif net savo mylimuke patamsy tenka fotkint:
[attachmentid=208656]
Atsakyti
Labas vakaras, turiu nužydėjusią vandą. Kaip žydi nežinau, užrašas ant lapelio buvo toks: Vanda Rek Ex. Gal žinot ką jis reiškia? Būčiau labai dėkinga už pagalbą

Tina, nuostabus žiedukas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 01 21, 15:32)
Man? biggrin.gif o trpt nesupratau, ką parodyt.  g.gif Tą foto kur jau buvau įdėjus anksčiau? Ar dabar kaip atrodo? Jei taip tai tas baigia nužydėt, o kitas trečią žiedstiebį leidžia, bet dar pumpuruotas.

bet kurio, man tiesiog įdomu kaip cimbio, namie gyvenančio, lapija atrodo. ar kaip parduotuviniai, ar jau mažesni, yra padžiuvusių ir tt ir pan. nu žo, informacijai.
Atsakyti
Mano Coelogyne cristata prazydouser posted image
Atsakyti
Tina* -grazumelis.... wub.gif
rodostoma-vaje kokie ziedai,baltuciai... thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Rodostoma, žavinga jūsų gėlė wink.gif kokie dailūs žiedeliai. ar sunku auginti?
Atsakyti
Tina lb graži tavo mylimukė wub.gif

Rodostoma wow wow wow wub.gif
Atsakyti