Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

QUOTE(borjomi @ 2011 01 20, 11:35)
jei neklystu, tai tos melynos - ryskiai zydros buna nenaturalios, o dazytos baltos


Kai atidžiau pažiūrėjau - irgi apie tai pagalvojau kad g.b. dažytos g.gif
Bet iš tolo labai gražu........ wub.gif

QUOTE(Lerikyte @ 2011 01 20, 12:40)
Jei daiktus vadintume tikrais jų vardais sumažėtų nesusišnekėjimų. Vanda vanda, phalaenopsis phalenopsis, dendrobium tai dendrobium, o ne orchidėja.. Juk jų rūšių n + k


O tai kaip vadinam tada? smile.gif Man tai norisi orchidėjomis vadinti, taip greičiau liežuvis verčiasi lotuliukas.gif ir gražu smile.gif
Atsakyti
tviga ta per viduriuka persikine labaiii grazute. As turiu tokia pat balta roziniu viduriuku, bet pas mane ziedstiebis toks mazutis o ziedai dideli nejau ji tikrai ir bus tokia g.gif
Atsakyti
QUOTE(tviga @ 2011 01 20, 13:41)
Na kad jau Lerikytė parodė savo stovą, tai aš rodausi su savuoju

niu jau grožis, grožis wub.gif
norėčiau ir aš stovo wub.gif
QUOTE(ruduo.. @ 2011 01 20, 15:11)
O cia mano grazuoles 

wub.gif
Atsakyti
Ačiū mergaitės 4u.gif
QUOTE(Aprile @ 2011 01 20, 16:21)
tviga ta per viduriuka persikine labaiii grazute. As turiu tokia pat balta roziniu viduriuku, bet pas mane ziedstiebis toks mazutis o ziedai dideli nejau ji tikrai ir bus tokia g.gif

jei gerai supratau apie kurią eina kalba tai ji ne persikinė ji geltona su violetiniais dryžiais ir dar garbanotais lapais, o balta irgi ne visai balta ax.gif
va čia gal iš arčiau (nugi vistiek nieko gero nematyt, visiškai fotikas kvailioja)
user posted image

QUOTE(Pokahonta* @ 2011 01 20, 16:47)
niu jau grožis, grožis wub.gif
norėčiau ir aš stovo wub.gif

wub.gif

Ačiū 4u.gif tą stovą senukuose pirkau, gal dar yra
Atsakyti
tame stove prašyte prašosi kad orchidėjos žemyn svirtų savo žiedais ax.gif
Atsakyti
Tviga, nuostabu! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2011 01 20, 17:17)
tame stove prašyte prašosi kad orchidėjos žemyn svirtų savo žiedais  ax.gif

drinks_cheers.gif aha sakiau kai jau naujus žiedstiebius augins nebesegsiu, sukėliau tiesiai nuo palangės tai taip ir liko prisegti ax.gif o dabar jau nelabai noriu paleist nes bijau kad nenulūžtų
Atsakyti
QUOTE(tviga @ 2011 01 20, 16:58)
tą stovą senukuose pirkau, gal dar yra

bigsmile.gif reikės pažiūrėti, ačiū 4u.gif
Atsakyti
Tviga,Ruduo labai nuostabus ziedai
Atsakyti
QUOTE(Rosato @ 2011 01 20, 16:35)

O tai kaip vadinam tada?  smile.gif  Man tai norisi orchidėjomis vadinti, taip greičiau liežuvis verčiasi  lotuliukas.gif ir gražu  smile.gif

gražu, bet painu smile.gif ypatingai priežiūros temoje.
Atsakyti
QUOTE(tviga @ 2011 01 20, 18:02)
drinks_cheers.gif aha sakiau kai jau naujus žiedstiebius augins nebesegsiu, sukėliau tiesiai nuo palangės tai taip ir liko prisegti  ax.gif  o dabar jau nelabai noriu paleist nes bijau kad nenulūžtų

taip taip, paleist tai jau negalima, visos turbūt turi karčios patirties sad.gif

įmesk prašau savo žydinčio cimbio su kupstu foto 4u.gif
Atsakyti
Tviga, labai grazu 4u.gif
Atsakyti