Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

lark , koks grozis, pasaka wub.gif
Atsakyti
QUOTE(tviga @ 2011 01 19, 16:30)
Tai kad toms nukainuotoms atgaivinti kartais daugiau vargo reik ir ne visada pavyksta išgelbėti, o jei įsigysit normalų sveiką augalą tai ilgai džiaugsities žiedais ir gaivint nereikės  4u.gif

aukso žodžiai, geriau vieną gerą, nei 5 lavonus rolleyes.gif , nebent, kai būna ką tik peržydėjusios ir dėl to nukainuotos.
Vieną tokią slapukę pirkau, taip įdomu kokie bus žiedai, bet brangiai mokėjau.
Šiaip ne visos išgali nusipirkt normalią, o taip norisi žiedų, tad normalu, o gal net ir gerai, kad yra tokių žmonių, kurie gelbsti augalus, suteikia jiems šansą išgyventi wub.gif
QUOTE(saulyte:) @ 2011 01 19, 22:36)
lark , koks grozis, pasaka  wub.gif

dėkui, pasisekė man, va tuoj antras žiedas išsiskleis biggrin.gif
Atsakyti
Koookkkkie...... grožiai thumbup.gif wub.gif thumbup.gif
Maniškės dar tik žiedus kraina, nėr ką rodyti, bet nėra ką ir lyginti tokį grožį pamačius wub.gif
AŠ vakar buvau Ermitaže, net apsalau kai įėjau į oranžeriją ir prieš akis pamačiau mėlynas - žydrai ryškiai mėlynas orchidėjas. bigsmile.gif Širdis apsalo, nesu ankščiau tokių mačiusi, bet neišdrysau 67,99lt. mokėt dar....... blush2.gif
Atsakyti
jei neklystu, tai tos melynos - ryskiai zydros buna nenaturalios, o dazytos baltos
Atsakyti
arba vandos gal? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Raun'a @ 2011 01 20, 12:23)
arba vandos gal? g.gif

aš ir apie tai pagalvojau..

Jei daiktus vadintume tikrais jų vardais sumažėtų nesusišnekėjimų. Vanda vanda, phalaenopsis phalenopsis, dendrobium tai dendrobium, o ne orchidėja.. Juk jų rūšių n + k
Atsakyti
Na kad jau Lerikytė parodė savo stovą, tai aš rodausi su savuoju biggrin.gif tik maniškis mažiau žiedų turi blush2.gif
dar vazonėlius ne visoms reikiamus supirkau tai ir vaizdo normalaus kol kas nėra ax.gif o ir foto kokia baisi gavosi doh.gif
user posted image
Atsakyti
tviga wow wub.gif geras daiktas tie stovai thumbup.gif
Atsakyti
Tikrai labai gerai kai jau ant palangės nebetelpa biggrin.gif tik aš saviškį visai prie pat sienos pastačiau, tai vazonėlius galiu krauti tik iš vienos pusės.
Atsakyti
QUOTE(tviga @ 2011 01 20, 14:41)
Na kad jau Lerikytė parodė savo stovą, tai aš rodausi su savuoju  biggrin.gif tik maniškis mažiau žiedų turi  blush2.gif
dar vazonėlius ne visoms reikiamus supirkau tai ir vaizdo normalaus kol kas nėra ax.gif o ir foto kokia baisi gavosi doh.gif


good.gif vaizdas super...ziedu ir nemazai... wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
O cia mano grazuoles 4u.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ruduo..: 20 sausio 2011 - 15:14
Tikrai tie stovai super thumbup.gif as ir viena esu pilnai apgyvendinus phalaenopsiais, tik pas mane kolkas dar nezydi, leidzia ziedstiebius.
Atsakyti