Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

QUOTE(Partizanė @ 2011 01 19, 15:19)
nežinau, ar verta pradėt auginimą nuo nesveikų... aš stengiuos pirkt sveikas, kiek įžiūriu...

Gavau dovanu brangia, bet paliegusia pirkes zmogus mate tik grazius ziedus ir 20 pumpuru. Bet vargsele nubarste pumpurus. Man kol ismoksiu auginti pakaks nukainuotu blush2.gif O jos, kaip tiesa buna vargsiukes blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Aprile @ 2011 01 19, 16:24)
Gavau dovanu brangia, bet paliegusia pirkes zmogus mate tik grazius ziedus ir 20 pumpuru. Bet vargsele nubarste pumpurus. Man kol ismoksiu auginti pakaks nukainuotu blush2.gif O jos, kaip tiesa buna vargsiukes blush2.gif

Tai kad toms nukainuotoms atgaivinti kartais daugiau vargo reik ir ne visada pavyksta išgelbėti, o jei įsigysit normalų sveiką augalą tai ilgai džiaugsities žiedais ir gaivint nereikės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tviga @ 2011 01 19, 16:30)
Tai kad toms nukainuotoms atgaivinti kartais daugiau vargo reik ir ne visada pavyksta išgelbėti, o jei įsigysit normalų sveiką augalą tai ilgai džiaugsities žiedais ir gaivint nereikės  4u.gif

vat ir aš tą patį norėjau pasakyt. Phalenopsiai, būkim atviri, super lengvai auginamos gėlės. Neperliet ir viskas. Nieko ten nereik mokintis net - jei augalai sveiki.
Atsakyti
Aprile, jei norisi pigiu pradziai, tai ne beda, yra ir sveiku augalu, taciau nupigintu smile.gif kaune vaidrenoj po 5 lt daug phalaenopsiu sveikom saknim ir graziais lapais (ir kitose bazese daznai buna). aisku nuzydeje, tai spalvytes nematyti, bet kaip pas pradedancia kolekcija nedidele, tai manau visai smagu nusipirkti sveika augala pigiai, o veliau sulaukti staigmenos-ziedeliu 4u.gif
Atsakyti
Oi tikrai ne blush2.gif Man kosmosas doh.gif Dziusta pumpureliai, gleibsta lapai, krenta ziedai lotuliukas.gif Nuo ko kas kaip doh.gif biggrin.gif Dregme matuok saules per daug per mazai smile.gif Dar ne su viena tiek neturejau vargo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 01 18, 16:23)

nuostabu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(sanlong @ 2011 01 19, 16:48)
Aprile, jei norisi pigiu pradziai, tai ne beda, yra ir sveiku augalu, taciau nupigintu  smile.gif  kaune vaidrenoj po 5 lt daug phalaenopsiu sveikom saknim ir graziais lapais (ir kitose bazese daznai buna). aisku nuzydeje, tai spalvytes nematyti, bet kaip pas pradedancia kolekcija nedidele, tai manau visai smagu nusipirkti sveika augala pigiai, o veliau sulaukti staigmenos-ziedeliu  4u.gif

Pritariu jum. Suvargusia turiu tik viena ir ja butent pirkau del salia augancio keikiuko. Kita nupiginta uz 10lt rinkausi viena is geresniu ieskojau sveiku saknu pavyko rasti su nauju beauganciu ziedstiebiu net viena zieduka pavyko pamatyti bespejanty sudziuti thumbup.gif Mano svajone uzmaciau pas jusu temukes senbuves user posted image
Atsakyti
Pamačius Lerikytės žiedynus man net žandikaulis atvipo biggrin.gif koks grožis ir kokia šaunuolė pati !
Atsakyti
nu jau merginos, prigyrėt tai prigyrėt blush2.gif blush2.gif blush2.gif ačiūūūūū smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 01 19, 21:02)
nu jau merginos, prigyrėt tai prigyrėt  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif ačiūūūūū smile.gif

yra už ką girti, nes labai gražu pas tave wub.gif
Atsakyti
QUOTE(nila_ks @ 2011 01 19, 22:26)
yra už ką girti, nes labai gražu pas tave  wub.gif

Pritariu drinks_cheers.gif
Atsakyti
nesijaučiu verta hihihi.gif 4u.gif
Atsakyti