Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

QUOTE(nila_ks @ 2011 01 10, 14:39)
Dvi paphiodelium ir du phalaenopsius  wub.gif


paphiopedilum mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 01 10, 14:50)
paphiopedilum mirksiukas.gif

Ačiū, kad pataisei, taip ir galvojau, kad ne taip rašau smile.gif
Papildyta:
Ant greitų fotkinau blush2.gif

Šitą pirkau, ji dar leidžia antrą pumpurą

user posted image

O šitą, man atidavė, aš net apstulbau kai pasiūlė. Sako ši nužydėjusi ir metama lauk. Ar įmanoma tokio grožio atsisakyt rolleyes.gif Beje šią žadėjau šeštadienį pirkti, taip gavosi, kad šiandien veltui gavau, vot gera dovana ateinančio gimtadienio proga thumbup.gif

user posted image


Beje ačiū lerikyte už naują temą 4u.gif
Atsakyti
labuka, grazuoles gelytes niu va kaip tau pasiseke smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nila_ks @ 2011 01 10, 15:09)
Ant greitų fotkinau  blush2.gif


Nu labai gražios wub.gif ir kur čia tokias dovanas dalina? Labai pasisekė thumbup.gif
Atsakyti
Dėkui, pirkau Klaipėdos Akropolio gėlių parduotuvėj ir dar liko, kam įdomu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nila_ks @ 2011 01 10, 15:09)
Ant greitų fotkinau

niu gražuolės wub.gif

Atsakyti
Na man iki Klaipėdos dėl gėlyčių važiuoti toloka ax.gif bet klaipėdietėms labai sekasi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Pokahonta* @ 2011 01 10, 15:22)
niu gražuolės wub.gif


Dėkui 4u.gif
QUOTE(tviga @ 2011 01 10, 15:22)
Na man iki Klaipėdos dėl gėlyčių važiuoti toloka  ax.gif  bet klaipėdietėms labai sekasi  biggrin.gif

Na ir kaunietėm neprastai, visad pirmos parodot grožius. Gaila, kad nebuvo su raudonu atspalviu, bet ir šios begalo gražios wub.gif
Atsakyti
nila lb lb lb wub.gif wub.gif wub.gif ir dar dovana kokia biggrin.gif tu susitark, kad kai ruošia mėtyt paimsi biggrin.gif
Atsakyti
nila super ziedai, kad Kaune tokias metytu blush2.gif jauciu eile butu paimti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 01 10, 15:47)
nila lb lb lb  wub.gif  wub.gif  wub.gif ir dar dovana kokia  biggrin.gif tu susitark, kad kai ruošia mėtyt paimsi biggrin.gif

Ačiū 4u.gif Va dėl to ir gailiuos, kad nepaklausiau

QUOTE(Raun'a @ 2011 01 10, 15:51)
nila super ziedai, kad Kaune tokias metytu  blush2.gif  jauciu eile butu paimti  lotuliukas.gif

ačiū 4u.gif dar ir susimuštumėt biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites, siandien buvau Kaune geliu bazeje, tai daug miniuku po 20lt buvo ir kaip evajos pirmoje foto ikelta gelyte. Man akyse stovi eliss Phalaenopsis niekur niekada tokio nebuvau macius schmoll.gif
Atsakyti