Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

Lerikyte, nuostabu! ech kaip man reikia tokio stovo doh.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites tikiuosi nepykstat, kad paslapcia groziuosi Jusu gelytemis. Man dar toli iki Jusu auginamu gelyciu blush2.gif Renkuosi paprastutes ir stengsiuos susidraugauti su juom rolleyes.gif
Sian nusipirkau stai tokia negalejau praaiti pro nukainuotas biggrin.gif
user posted imageuser posted image
Tu citrusiniu Pramones maksimoje buvo dar nemazai. Paprastutes, bet labai mielos tik sugunde ji mane, kad su vaikuciu buvo, tai griebiau nedvejodama blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aprile: 18 sausio 2011 - 21:51
QUOTE(Partizanė @ 2011 01 18, 21:44)

ačiū, alyvinė ne ta pati wink.gif

Aprile, gražūs žiedai wub.gif

P.s. kas domėjosi bulterjerės istorija - ji šnd pagaliau sėkmingai grįžo namo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 01 18, 08:35)
Lark,kur pirkai sita grozi? // agnieska ten cymbidium,o pirkt daug kur buna,kur prekiauja orchidejom


dėkui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 01 18, 22:42)

P.s. kas domėjosi bulterjerės istorija - ji šnd pagaliau sėkmingai grįžo namo  thumbup.gif

o kaip kaip?
Atsakyti
Kai zinosiu smulkmenas papasakosiu :-)
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 01 18, 17:23)
mano margalapė

smagu, kai už lango žiema, o namie tiek žiedų  smile.gif
user posted image


Labai labai gražu 4u.gif thumbup.gif wub.gif net pavydu

QUOTE(Aprile @ 2011 01 18, 22:49)
Sveikos mergaites tikiuosi nepykstat, kad paslapcia groziuosi Jusu gelytemis. Man dar toli iki Jusu auginamu gelyciu  blush2.gif Renkuosi paprastutes ir stengsiuos susidraugauti su juom rolleyes.gif
Sian nusipirkau stai tokia negalejau praaiti pro nukainuotas biggrin.gif
user posted image
Tu citrusiniu Pramones maksimoje buvo dar nemazai. Paprastutes, bet labai mielos tik sugunde ji mane, kad su vaikuciu buvo, tai griebiau nedvejodama blush2.gif

Labai gražios ypač geltonukė 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
Lerikyte, man ta bordinė lb graži. Turiu ir aš tokią, dabar visa pumpurais apsipylusi, žydi nuo rudens šakas pratęsdama wub.gif
Atsakyti
QUOTE(lark @ 2011 01 19, 09:02)
Lerikyte, man ta bordinė lb graži. Turiu ir aš tokią, dabar visa pumpurais apsipylusi, žydi nuo rudens šakas pratęsdama  wub.gif

aš ją dar atskirai pafotografuosiu kada biggrin.gif ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 01 18, 17:23)
user posted image



hmmm, man irgi tokio stovo reikia, nes ant palangių kaip ir vietos jau nėra... g.gif
ir aišku labai labai labai gražios gėlytės smile.gif

man neseniai pražydo geltona su ruda, kaip karvytė smile.gif o maniau, kad bus tokia kaip jūsų, taip laukiau, nes geltonos dar neturėjau, o nudžiugino dar labiau smile.gif reiks įkelt nuotrauką wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo OwReLee: 19 sausio 2011 - 10:47
aš stovu laaaaaaaaaaaabai patenkinta. Sukabinau ne tik 11 vazonų bet dar telpa ir krepšeliai ir dar vietos likę... kolkas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 01 19, 11:47)
aš stovu laaaaaaaaaaaabai patenkinta. Sukabinau ne tik 11 vazonų bet dar telpa ir krepšeliai ir dar vietos likę... kolkas biggrin.gif


gal turit to stovo daugiau nuotraukų? 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti