Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

QUOTE(lark @ 2011 01 18, 09:46)
pirkau tik gėlėse. Jau buvau beišeinanti, kai akys visai netyčia užmatė  biggrin.gif

hmm tai gal vel atveze? Rauna minejo,kad jau nebebuvo.as dar gelsvos noreciau biggrin.gif
Atsakyti
aš irgi gelsvos norėčiau, gal kada paklius. Žiedas kaip vaškinis smile.gif Man rodos, kad daugiau ir nebuvo jų, gal paskutinę paėmiau, nebent šią savaitę užvežė.
Kas stoties turguje buvot, gal ko gero matėt?
Atsakyti
blmb reikėjo man jas tada abi imt rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(lark @ 2011 01 18, 09:49)
Kaip kitų vandos laikosi?

mano jau antra byra doh.gif nuo vidurio jau nubarstė lapus į viršų...toliau lyg nieko...nežinau ką daryt wacko.gif nužydėjo ir nuo žiedstiebio pradėjo kristi g.gif

turguje buvau ketvirtadienį lyg, tai buvo dviejų rūšių raibuolės, tokia kaip Lark rodė ir gelsvos dideliais žiedais. kaina, kaina mastau.gif gelsvos 35 lyg g.gif o anos virš 40.
Atsakyti
mano vanda nebarsto lapų, ramybės būsenoje, o šaknys man jos nepatinka g.gif greičiau pavasaris, kad naujų prisiaugintų.. o be to kiek bemerkčiau tiek man ji sausa ir sausa umn.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lerikyte: 18 sausio 2011 - 12:34
Pokahonta*, jei nuo vidurio lapus barsto, bus amen anksčiau ar vėliau.
Rodostoma, man kažką ceologyne cristata žada, kažkokį cibą augina, gal žiedkotį blink.gif
user posted image
pradėsiu lieti, o tai nudžius blush2.gif
lerika, kažkas ne to, maniškių nuo vandens greit pažaliuoja. Aš statau į šiltą vandenį vandas. Pažaliuoja ir traukiu, nelaikau ilgai.
Ir dar vienas pažadas user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lark: 18 sausio 2011 - 13:00
Lark,sakyciau turesi ziedu thumbup.gif Mano jau pradejo vienas ziedstiebis zydeti,laukiu kol kitas prades,tada pafotkinsiu smile.gif
Atsakyti
tai taip pamerkus pažaliuoja biggrin.gif po pusės valandos vėl pilkos smile.gif
Atsakyti
Rodostoma, wau thumbup.gif , dėkui už viltį biggrin.gif
Lerika, tai viskas tvarkoj su tavo vandos šaknimis, be reikalo gazdiniesi.
Atsakyti
lar, stebuklai pas tave vyksta wub.gif wub.gif wub.gif kiek uzraibuole palikai, jei nepaslaptis? blush2.gif
Atsakyti
Oi kaip ilgiuos medziokles tongue.gif
Atsakyti
Aciu mergaites! Labai malonu! 4u.gif

QUOTE(agnieeeska @ 2011 01 17, 23:53)
jau šitos grožis  wub.gif  wub.gif  wub.gif  kaip ji vadinasi ir aš tokios noriu. gal pasigirtumėte kur yra tokių pirkti  blush2.gif


Tai yra Cimbidis (Cimbidium). Yra hibridas, tad tikslio pavadinimo kaip ir nera smile.gif Pirkau klaipedos Akropolio geliu parduotuveje. Pries savaite buvo likes dar vienas krumas. Kaina 52,- lt.

Skleidziames... (naminis)

user posted image
Atsakyti