Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

QUOTE(sokejuke86 @ 2011 01 16, 19:49)
Buvau pas tėvus svečiuose, nesusilaikau ir parodau mamos pražydintą gražųjį cimbiduką, pirktą prieš metus nukainotą


notworthy.gif koks krumas,kiek ziedu... mega_shok.gif

Papildyta:
QUOTE(Lerikyte @ 2011 01 16, 20:17)
oi koks gražuolis cymbidium  wub.gif  wub.gif  wub.gif nu tikrai įspūdingo dydžio, o ir žiedynai kokie  bigsmile.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif
Papildyta:
Mano mylimukės naminiai žiedai, bet visi labai į skirtingas puses tad teks vienu pasidžiaugt. Žiedai didesni nei pirktiniai.


kas per groziai...spalvytes visu superines.... ploja.gif wub.gif
Atsakyti
Sveikos. Esu orchidėjų mylėtoja wub.gif Šia liga susirgau prieš pusantrų metų, tad šiandien namuose jau gyvena 6 gėlytės wub.gif Bet paskutiniu metu mano gėlytės kažko nežydi verysad.gif Sukrauna žiedelius, bet nespėjus jiems išsiskleisti, sudžiūva verysad.gif Ir taip jau kelios orchidėjos verysad.gif Viena jau irgi sukrovusi didelius žiedus, žali kolkas dar jie, tai gal išskleis. Laistau dažniausiai kaip įprasta, žiūrėdama į šaknis, tręšiu. Gal čia, kad žiema taip? Senokai jos mane bedžiugino žiedais unsure.gif
Atsakyti
Ačiū už pagyras cimbidukui, mamai perduosiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(~*Besisypsanti*~ @ 2011 01 16, 00:25)
kaip pavadinote, Tina? labai džiugu dėl jūsų abiejų!

Dar renkam varda is keliu variantu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sokejuke86 @ 2011 01 16, 20:49)
Buvau pas tėvus svečiuose, nesusilaikau ir parodau mamos pražydintą gražųjį cimbiduką, pirktą prieš metus nukainotą



thumbup.gif wub.gif fantastika

QUOTE(Tina* @ 2011 01 16, 23:17)
Dar renkam varda is keliu variantu  doh.gif


svarbu yra iš ko rinktis mirksiukas.gif
viena kolegė atkreipė dėmesį,kad kai kurie skaičiai pas mudvi susiję-su mano dukra vieną dieną tekėjot abi,o tavo mažoji gimė mano gimimo dieną biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
Pasirodau,su savo naujokelemuser posted image user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
Rodostoma, labai gražu 4u.gif lotuliukas.gif thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rodostoma @ 2011 01 17, 00:05)
Pasirodau,su savo naujokelem


ogogo tai užderėjo wacko.gif man pirmoji labai labai graži -tokia ''narcizinė'' biggrin.gif pavasarį primena thumbup.gif
tuoj ir mano naminė iš ''la cambrijų'' skleisis ax.gif kol nežydi sunku atspėt kuri,tai neįvardinu
Atsakyti
QUOTE(sokejuke86 @ 2011 01 16, 18:49)
Buvau pas tėvus svečiuose, nesusilaikau ir parodau mamos pražydintą gražųjį cimbiduką, pirktą prieš metus nukainotą

o čia tai beeeent!!!

QUOTE(Lerikyte @ 2011 01 16, 19:17)
Mano mylimukės naminiai žiedai,

graži taškuotė ir labai įdomi ta paskutinioji alyvinė, man kažkaip spalvelė nedažna atrodė smile.gif

QUOTE(rodostoma @ 2011 01 16, 22:05)
Pasirodau,su savo naujokelem

gerai čia užderėjo prieaugis thumbup.gif
Atsakyti
Oho kiek žiedų čia užderėjo bigsmile.gif ir visi pasakiškai gražūs wub.gif wub.gif wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
rodostoma ohoho kokia puokštė grožio bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(rodostoma @ 2011 01 16, 23:05)
Pasirodau,su savo naujokelem


swoon.gif kokios grazios ir dar keturios... thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti