Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

QUOTE(lark @ 2011 01 14, 08:54)
du grožiai in 1  wub.gif
Lerika, manoji Beauty supuvo, bet dar tikiuosi rast pirkt  unsure.gif

bet tau nepanašesni jie į tą pavadinimą kur užrašiau?

Šokėjuke, kokie simpatiški wub.gif
Papildyta:
Iš karto labai noriu atsiprašyti į didelį ,, ne į temą '' , tačiau labai labai reikia pagalbos, o kuo daugiau žmonių žinos - tuo didesnis šansas atgauti šią kalytę..
Mačiau kaip ji augo,o va prieš kelias dienas dingo iš kiemo be pėdsakų - neslėpsim galvojam, kad ją pavogė, o kokiam tikslui net baisu galvot. Tai nėra piktas šuo - ji jauna 11 mėn, labai gera.
Kaune, Šančiuose iš kiemo dingo trispalvė (dominuoja juoda spalva) bulterjerų veislės kalytė! Labai labai prašome visų pagalbos, gal kas nors matė ar priglaudė! Būsime dėkingi už bet kokią informaciją, jei galit patalpinkit skelbimą ant savo sienų, kad kuo daugiau žmonių pamatytų. Ką nors žinančius... prašom skambinti - 867813218 arba 865096667! SIŪLOMAS ATLYGIS už naudingą informaciją
user posted image
Atsakyti
QUOTE(sokejuke86 @ 2011 01 14, 07:11)
O aš irgi rodausi savo žydinčias

wub.gif

labai gaila šuniuko unsure.gif FB yra skelbimas, tai jau išplatinom kiek galėjom unsure.gif
Atsakyti
niu ką, fotiko šiandien dar nesulaukiau doh.gif rodau internetinę foto smile.gif kažkas panašaus kaip mano vakar pirkta cambria smile.gif tik lapukai maniškės šiet tiek pailgesni smile.gif
Atsakyti
Visų gėlytės labai gražios wub.gif
Ypač vanda super thumbup.gif svajoju ir aš apie ją.. bet kol kas per dažnai namie nebūnu, tai vargšelė neištvertų pas mane verysad.gif na, bet vasarą kraustomės į namą, tai bus pirmas pirkinys lotuliukas.gif
Na, o čia truputį pasigirsiu 4u.gif vakar maximoj aptikau, dar tokios neturejau smile.gif o parsinešus namo dar apžiūrėjau, kad su vaikeliu (vaikelis ten apacioj, prie motinos išaugęs).. mastau po žydėjimo, kai persodinėsiu, atskirt verta ar ne g.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sanlong: 14 sausio 2011 - 17:35
wub.gif grazus ziedai.... thumbup.gif
Atsakyti
gražūs abiejų žiedai wub.gif
Atsakyti
labai gražūs žiedeliai thumbup.gif
Atsakyti
Vilniaus Prismoj yra raibuolių su dideliu žiedu po 49 atrodo.
3 gražios, viena pavytus, viena nužydėjus.
Gal kam reikia ax.gif
Atsakyti
thumbup.gif thumbup.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raun'a: 15 sausio 2011 - 19:29
grazumelis.... wub.gif
Atsakyti
bigsmile.gif kokios gražios gėlytės thumbup.gif
o Raun'os raibuolė turbūt mano raibuolės sesuo dvynė biggrin.gif nu visai tokia pat wub.gif
Atsakyti
Raun'a wub.gif wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rodostoma: 15 sausio 2011 - 20:24