Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

laikysiu špygas tada kad taip neatsitiktų, nes man tokie gražus žiedeliai, tokie keisti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 01 13, 20:18)
labai gali būti. nes ji dabar net be liežuvėlio  g.gif


liežuvėlis, spėju, nulaužtas, bet pumpurai kažkokie įdomūs g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzla: 13 sausio 2011 - 20:32
QUOTE(zuzla @ 2011 01 13, 21:31)
liežuvėlis, spėju, nulaužtas, bet pumpurai kažkokie įdomūs g.gif

kaip kokio dendrobium biggibum g.gif
Atsakyti
nemanau kad nulaužtas, nes nėra nei menkiausio nuokrypio iš arti žiurint žiedelio centre.. ir palei pumpuro forma abejoju kad jis būtų, nes tiesiog netilptų į tokį pumpurą, jis juk ir kietas ir forma palei kitoki pumpurą būna susiformavęs, nu nežinau čia tik aš taip galvoju, nors ką čia žinosi g.gif
Atsakyti
tikėkimes, kiti pumpurai pražys ir bus aiškiau smile.gif

pagal lapus tai paprastas falenopsis mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(~*Besisypsanti*~ @ 2011 01 13, 20:03)
Lerikyte, šaunu, kad tik kuo daugiau būtų šiuos šunis ir šias gėles mylinčių žmogučių  thumbup.gif

ir aš turiu tokį šunį tik patiną rolleyes.gif O dėl orchidėjos, galiu pasakyti, kad ji yra sublūdusi , nes ir aš tokią panašią turėjau (lerikyte turėtu prisiminti, nes jai esu rodžiusi) rolleyes.gif , tie pailgi pumpurai, neišsiskleis, nes gaunasi vamzdelio formos ir neturi atskirų žiedlapių. Taigi, dabar bus jos naujas žydėjimas, jau pumpuriukai sukrauti, laukiu kol naminiai žiedai prasiskleis. Nekantrauju, nes labai įdomu kokia bus rolleyes.gif
Atsakyti
Nila,gi tiesa,visai užmiršau. Kada žydės?kokie pumpurai dabar?
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 01 13, 22:36)
Nila,gi tiesa,visai užmiršau. Kada žydės?kokie pumpurai dabar?

nu jai atsiskyrė pumpuriukai, bet dar mažiukai. Dabar tokie normalūs atrodo, kaip ir tūrėtu būti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(evers @ 2011 01 13, 14:59)
pasirodisiu ir as kas namie sirdele dziugina..nauju neturiu rodau senas... 4u.gif
cia vakaryksciai isskleistas ziedelis,gaila mazai ziedu sykart( verysad.gif  nulauziau laistydama keleta) cia antra mano orchideja(pirma bei antra gerai pamenu,po to seka prapliupo tad nebezinau kas po kokios eina  smile.gif )
o cia mano mylimukas mini mark ... wub.gif
user posted image


Labai labai gražu, ypač mini markas thumbup.gif wub.gif wub.gif

QUOTE(~*Besisypsanti*~ @ 2011 01 13, 20:44)
na va nufotografavau visą orchę kartu su savo pamaiva  lotuliukas.gif  taip baisu buvo kad dėl gero kadro pumpuro nenukąstų biggrin.gif
user posted image


Man patinka orchidėjos ir gyvūnai thumbup.gif

O aš irgi rodausi savo žydinčias
šitą rodžiau jau bet natūralesnėm spalvom čia
user posted image
miniukas
user posted image

smagu kai nmainiai žiedukai, kad ir kuklūs
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sokejuke86: 14 sausio 2011 - 07:11
QUOTE(~*Besisypsanti*~ @ 2011 01 13, 21:15)
negi gali būti, kad sekantį žydėjimą jis bus paprastutis? taip gaila būtų, nes baltų jau tiek daug turiu, ėmiau tik dėl žiedų formos.. ir tai jau vyras baigia iš namų išvaryti, nes orchidėjų bendrai paėmus jau 18 turiu ir jų nebėra kur dėti, o kur dar keturi pinigų medeliai, bei kitos gėlės  doh.gif  ateis diena kai su visom mano gėlėm išmes mane iš namų biggrin.gif


o ką daryti tiems, pas kuriuos be kitų augalų orchidėjų virš 50? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Evaja @ 2011 01 14, 07:32)
o ką daryti tiems, pas kuriuos be kitų augalų orchidėjų virš 50?  lotuliukas.gif


tai tie reiškia turi kur statyt rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(~*Besisypsanti*~ @ 2011 01 13, 19:44)
na va nufotografavau visą orchę kartu su savo pamaiva  lotuliukas.gif  taip baisu buvo kad dėl gero kadro pumpuro nenukąstų biggrin.gif

du grožiai in 1 wub.gif
Lerika, manoji Beauty supuvo, bet dar tikiuosi rast pirkt unsure.gif
Atsakyti