Įkraunama...
Įkraunama...

Pernešioti naujagimiai

QUOTE(Anema @ 2009 07 27, 13:39)
matyt reikia zirklutes isimest naguciam  biggrin.gif

siaip naguciu ligoninej neleidzia kirpti, nes yra infekcijos galimybe. tik namuose, ir tik ismaudzius leliuka smile.gif
maniske gime 41 savaite, bet reikejo skatinti, vandenu jau beveik nebuvo (neisivaizduoju kaip jie ir kada dingo...), bet mazyle sveikute grazute, jokiu pernesiojim pozymiu ir prieziuros ypatingos nereikejo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo druu: 20 rugsėjo 2009 - 21:39
QUOTE(druu @ 2009 09 20, 22:37)
siaip naguciu ligoninej neleidzia kirpti, nes yra infekcijos galimybe. tik namuose, ir tik ismaudzius leliuka  smile.gif
maniske gime 41 savaite, bet reikejo skatinti, vandenu jau beveik nebuvo (neisivaizduoju kaip jie ir kada dingo...), bet mazyle sveikute grazute, jokiu pernesiojim pozymiu ir prieziuros ypatingos nereikejo

manoji irgi taip pat,labai svari ir grazi.cia dar nepernesiojimas.del nagu kirpimo ti niekas nebutu ten ko sakes,o kerpu bele kada ir nieko smile.gif
Atsakyti
As pirmaji pernesiojau 1 d. po termino, ir jau buvo vandenys zali blink.gif Dabar 2 nestumas, viena diena veluoja gimti...Pagal echo nustatyta data. Nes mm datos tiksliai nezinau. Cia ir negerai turbut. Radau, kad pernesiotas naujagimis gali buti ir 38 savaiciu ir 42 ...Juk visu organizmai skirtingi.
Atsakyti
o as pernesiojau 13 dienu,doh.gif tiek nervinaus, vis galvojau kad pradesiu pati gimdyti, ale teko skatinamuju leistis. bet mazyte sveikute, stipri. ir vandenu uzteko
Atsakyti
QUOTE(nep @ 2010 02 22, 13:22)
As pirmaji pernesiojau 1 d. po termino, ir jau buvo vandenys zali  blink.gif Dabar 2 nestumas, viena diena veluoja gimti...Pagal echo nustatyta data. Nes mm datos tiksliai nezinau. Cia ir negerai turbut. Radau, kad pernesiotas naujagimis gali buti ir 38 savaiciu ir 42 ...Juk visu organizmai skirtingi.

oho, as pagal data 10d pernesiojau, su skatinamais, ir nebuvo zali..
Atsakyti
QUOTE(točna @ 2009 07 28, 12:01)
totali nesamone, kodel pernesiotam reikia skirti daugiau dėmesio, juk jis visiškai išsivystes

pernesioti daznai gimsta su zaliais vaisiaus vandenimis, tai reiskia, kad vaikuciui truko deguonies. o kadangi jam truko deguonies, gali buti pazeista jo nervu sistema (smegenys)...
as pernesiojau, jei taip galima taip pavdinti, 3dienom... nubego zali vaisiaus vandenys... dabar labai bijau, kad vaikiui ko blogo nebutu unsure.gif nors jau pusmetis praejo, bet jis siek tiek leciau vystosi, nei bendraamziai...
Atsakyti
mergaite pernesiojau lygiai savaite,nebuvo zali vandenys,pagulde i ligonine kai buvo pernesiota5 dienas ir laukiau gimdymo.sulaukiau ir be jokiu skatinimu pagimdziau gana greitai 4kg.berniukas gime termino diena5kg smile.gif
Atsakyti
Nevisi gime veliau termino yra pernesioti. Mano abi gime 42 savaiciu,bet jokiu pernesiojimo piozymiu nebuvo.
Atsakyti
Maniškė gimė su pabrinkusia padukų odele nuo pernešiojimo. Vandenų buvo norma, nebuvo žali. Tfu tfu tfu nereikėjo išskirtinės priežiūros.
Atsakyti
pagal mm turejau gimdyti vasario 8diena, o pagimdziau 23diena smile.gif Nebuvo nei zaliu avndenu, nei palcenta sena buvo. Gydytojai sake , akd viskas ciki piki , nebuvo pernesiojimo zenklu smile.gif
Kagi, mano mano vaiaks toks kaip ir visi kiti smile.gif Tai nematau prames kazkuo jos isskirti. Pamenu gime labai sausa odele, tokia suskilusia ties raukslemis, tepiau Bepanthenu ir tiek smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gelmius: 27 rugpjūčio 2012 - 13:08
QUOTE(j.ole @ 2012 01 13, 21:45)
Nevisi gime veliau termino yra pernesioti. Mano abi gime 42 savaiciu,bet jokiu pernesiojimo piozymiu nebuvo.

drinks_cheers.gif gali buti ir apsirikta data juk, tuo labiau jei jei nei vandenys zali nei kitu pozymiu nera tai tikrai nebuvo pernesioti.

As pernesiojau 10 d. aciu dievui mazyle gime sveika nors gavo 7 balus ir gimdymas baigesi CP.. bet auga visiskai su bendraamziais tolygiai ir raida.
Tiesa vandenys gyd. sake zali (nuleido man juos) bet vyras sake, ten juoda buvo.. doh.gif verysad.gif
Atsakyti