Įkraunama...
Įkraunama...

Pernešioti naujagimiai

Mano mazyle irgi velavo 10 dienu g.gif Ir dar butu tupejusi ilgai jei ne skatinamieji ir nuleisti vandenys. Beje ju spejo paragauti, bet siaip viskas gerai, tik kaip ir minejo kazkuri mamyte, labai jau didelis apetitas ir labai sparciai vystosi thumbup.gif Kas pamato tai galvoja kad ji vienu menesiu vyresne lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Aš abu savo vaikiukus pernešiojau.Sūnytį savaitę,o dukrytę net 2 savaites.Ir jie niekuo nesiskiria,tik tiek kad odelė (ypač sūnaus) buvo suskirdusi,išmirkusi vandenuose,atrodė kaip žvyniukai verysad.gif .O dėl pernešiojimo,tai daktarė sakė toks jau mano organizmas,kad tikimybė visus pernešiot.
Atsakyti
Aš pernešiojau 10 dienų, skatino, vandenis nuleido, jokios veiklos nebuvo. Pagimdžiau sveikutę, stiprią didelę mergytę, gaila vaikiuko buvo , mano klubai siauri, ji didelė, tai sunkiai išlindo, suspausta, ant pakaušiuko hematoma, taip bijojau tie daktarai nieko neaiškina tik gasdina, pas neurologą siuntė, o dukrytė visą laiką juokino gydytoją, ji tik spėjo aikčiot , koks fainas vaikas...Žodžiu pasisekė, viskas mums gerai, augame tai sparčiai ir tikrai ženkliai lenkiame bendraamžius, guguot anksti pradėjo, šypsotis, sėstis begalo nori, Šaunuolė tikra,
Atsakyti
sveikutes, as savo aukseli pernesiojau 10 dienu.Istikruju nuvaziavau ir pati pasiprasiau, kad jau noriu gimdyt lai skatina, nes nerimavau prisiskaicius kokios gali but pasekmes ir tuolabiau, kad vaikiukas turejo but didelis.
Tai va pagimdziau su skatinamaisiais, leliukas svere 5kg.gimdziau pati, buvo virkstele apsivijusi viena kart o vandenu tai gyva galybe doh.gif ir vissi skaidrus biggrin.gif zodziu nebuvo ko nerimaut.Leliukas ivertintas 10 balu.Jokiu pasekmiu nebuvo.Kaip tik stiprus vyrukas ar kad stambesnis ar ...net nezinau.Ptfu ptfu va jau virs metuku o mes sirge esam tik slogyte(baisu prasikalbet)

sekmes 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Liudoskis @ 2007 02 26, 22:25)
Aš pernešiojau 10 dienų, skatino, vandenis nuleido, jokios veiklos nebuvo. Pagimdžiau sveikutę, stiprią didelę mergytę, gaila vaikiuko buvo , mano klubai siauri, ji didelė, tai sunkiai išlindo, suspausta, ant pakaušiuko hematoma, taip bijojau tie daktarai nieko neaiškina tik gasdina, pas neurologą siuntė, o dukrytė visą laiką juokino gydytoją, ji tik spėjo aikčiot , koks fainas vaikas...Žodžiu pasisekė, viskas mums gerai, augame tai sparčiai ir tikrai ženkliai lenkiame bendraamžius, guguot anksti pradėjo, šypsotis, sėstis begalo nori, Šaunuolė tikra,

hematoma-mano pazystamai mergytei ir taip buvo.Gydytojai gazdino ir mociutes ir t.t. Ir ka viskas praejo ir lux:)
Laikykites Saunuoles 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Aš savo dukrytę pernešiojau 3sav. Tik su skatinamaisiais ir vandenų nuleidimu ji pasirodė. Šiaip sveika, jokių sutrikimų nebuvo, bet odelė buvo itin sausa, permirkusi . Aliejukai jau nepadėjo, nes ne taip gerai įsigeria į odą, tai kremais ir losjonais liepė tepti, per raukšles pažastukuose, pakinkliuose odelė galėjo suplyšti ir atsirasti žaizdelės. Nuo nugarytės, pilvuko, šonų odelė lupėsi siaubingai ir pleiskanojo visur.
Šiaip labai nerami pirmą mėn buvo, pas neurologus buvom. Sakė, kad užsitęsęs pogimdyvinis stresas, kuris iki trijų mėn turi praeiti. Daug kantrybės reikalavo mažylė, bet pamažu susitvarkė zyzimai ir odelė atsigavo ax.gif
Atsakyti
Geriausia kai viskas laiku įvyksta, bet yra kaip yra.... Pirmąją pernešiojau 5 dienas, tai tik odelė kitokia buvo. O antrąjį lyg ir pagal terminus gimdžiau, o buvo jau pernešiotas, žalių vandenų, ir pridusęs. 6 dienas reanimacijoj gulėjo.... Širdelėj ūžesių yra (komplikacija dėl pridusimo), į ART nuo antro mėnesio lankomės, mankšteles turėjom, vėl eisim patikrinimui birželį.... Šiaip gerai auga, nemažas lelius. Kažkur skaičiau (tik nesigąsdinkit), kad net ir po kelių metų gali atsirasti kokių tai komplikacijų ar ligų. Sėkmės visoms auginant savo leliukus 4u.gif
Atsakyti
As pernesiojau 8 dienas, jokiu problemu neturejom, neskaitant to kad gime su besilupancia odele. Nemanau kad gydytojai leistu pernesioti tas dvi savaites jei tai butu pavojinga...
Atsakyti
Aš pernešiojau pagal terminą 5 dienas, bet pagal požymius- tai kokias 10 dienų, nes vandenys buvo žalsvi, placenta patamsėjus, vaikiuko nagai ilgoki. matyt terminas netikslus buvo, nes ciklas nereguliarus. Šiaip tai nepridusęs buvo, gal kad lengvai gimdžiau, išstūmimas neužtruko, vaikas 4 kg, bet 10 balų gavo. Tik raumenų tonusas buvo pirmais mėnesiais kiek žemesnis, bet gal nuo to, kad svorio gretai priauginėjo, ėdrūniukas buvo labai, čia kaip kažkas minėjo ax.gif
Kitą vaiką tai nenorėčiau virš termino nešioti, ne į sveikatą tai vis dėlto. Sutikčiau, kad skatintų po termino praėjus porai dienų. 4u.gif
Atsakyti
mano tai abu nestumai velavo, pirmas nestumas- 7 dienos pernesiojimas, antras nestumas - 9 dienos...
abieju odele buvo pabrinkus, nebuvo zaliu vandenu... rolleyes.gif
Atsakyti
as avo mergyte pernesiojau lygiai 2sav,tai kaip prasidejo saremiai ir vandenys pradejo begt,tai su mekonijum tai buvau labai issigandus,bet viskas buvo gerai,tik odele super sausa,augam ir stiprejam mirksiukas.gif
Atsakyti
Maniskis velavo 9 dienas. Jau butu 10 diena skatine.
Paskutines laukimo dienas gulejau ligonineje, buvau stebima. Tonai buvo geri, echo rode, kad vandenu pakanka, placenta dar irgi funkcionuoja. Bet pradejus gimdyt kai nuleido vandenis - jie jau buvo zali ir visai nebedaug.
Tiesa, gimdymas baigesi cezariu-krito tonai, nes pasirodo vaikutis visa virkstele buvo apsivyniojes aplink kakliuka 3 kartus ir karta aplink pilvuka.
Gime sveikas, labai geras, ramus vaikas. Tik labai odele sausa. Nupleiskanojo per pirmas dienas visa. O dabar kiekviena karta maudant ipilam Balmandol aliejaus ir viskas ok. smile.gif
Atsakyti
maniske tai pagal menesines turejo gimti vasario 24 o pagal echo kovo 2 bet pagimdziau kovo 12 nes skatino,naguciai buvo ilgi net prilipe prie odeliu bet siaip tai labai grazi neisbrinkus ne kiek buvo manau kad daktarai apsiriko del datos ir buvo jai visai ne laikas smile.gif
Atsakyti