Įkraunama...
Įkraunama...

Pernešioti naujagimiai

Aš savo dukrytę pernešiojau savaite bigsmile.gif
Atsakyti
mano mažoji pernešiota lygiai 2sav. buvo neramu tik prieš gimdymą,paskutinę savaitę kasdien kulniuodavau į ligoninę tonusiukų daryti.nesinorėjo skatinamųjų.gimė sveikutė,todėl nemanau,jog reikia rūpintis kitaip.
Atsakyti
QUOTE(mutantė @ 2006 08 22, 15:55)
Man tai keista kad tiek mažai pernešiojat ir jaučiasi ant vaikų, mano giminėje visi pernešioja po mėnesį ir aš galvojau ilgai nešiosiu, bet vyras liepė gultis ligoninėn bijojo, kad namie pagimdysiu tai tik 4 dienom vėliau pagimdžiau


Menesi!!!?????? negi leidzia tiek daug pernesiot????? g.gif
Pernesiojimas skaitosi kai virs 42 sav, nors jau 41 sav manes nenorejo poliklinikos ginekologe stebet, siunte i ligonine. Paciai abu kartai velavo nuo termino, antra kart teko skatint. Abi mergytes auga sveikos smile.gif
Atsakyti
pernesiojau apie 2 sav. Vaikas sveikas, labai geras. Neturejau jokiu problemu.
Atsakyti
pazystama pernesiojo 2 savaitem,tai vaikas ciut neuzduso sad.gif laimei viskas gerai baigesi
Atsakyti
QUOTE(Laumytė @ 2006 07 28, 12:27)
Manoji gime 42-a savaite - su subtiliu ,,manikiuru", nemazu svoriu. Isskyrus zalius vandenis jokiu patologiju gydytojai neizvelge smile.gif Ai, dar labai nepasotinama buvo pirmaisias menesiais.
O visa kita - vaikas kaip vaikas,- vystosi normaliai, neserga labiau nei kiti vaikai. Nieko baisaus tame, kad ji gime 2 sav. veliau, nematau. Svarbiausia, kad vaiko tonusai buvo normalus, vandenu jai pakako, placentos isvaizda itarimu nekele. Kai jau buvo 41-a savaite, pas gydytoja lankiausi kas antra - trecia diena, kad ji galetu stebeti kaip laikosi vaikiukas. Aisku, galejau nesliauzioti pas ja tas dvi savaites, prasyti skatinamuju ir bandyti iskrapstyti vaika laiku, bet nemaciau tam reikalo - be to, norejau, kad viskas vyktu naturaliai smile.gif



labai graži jūsų mergytė. aukitmsveikos ir stiprios.

na aš savo mažių irgi pernešiojau, galvojau kad anksšiau termino pagimdysiu, nes jau buvo požymiai ir kaklelis prasiverinėjo, o pravaikščiojau dar visą savaitę, jau kai nusprendė gydytoja kad laikas, tai gerai kad nebuvo per vėlu, vandenys buvo žali, vaikelis gimė pridusęs. paskiau jam reikėjo maždaug iki šešto mėn. didesnės gydytojų priežiūros, gėrėm vaistukus, darė daug tyrymų, masažai, mankštelės.
Atsakyti
As savo dukra pernesiojau 10 dienu,tai gime pridususa.Atgaivino.Bet daugiau apie kokia ypatinga prieziura man niekas ir nesake.Augo normaliai gal tik greiciau vystesi.
Atsakyti
Gal tikrai pernesiojimas turi itakos vystimuisi, Manoji 2 savaites pernesiota, gime pridususi, vystesi gerokai greiciau nei kiti bendraamziai. Siaip iki vieneriu metuku augo sveikute nei slogos nebuvo pasigavusi.
Atsakyti
4u.gif Mano abu gime 42 sav. Abu kartus gimdyma skatino blink.gif Vaikai gime virs 4kg su nemazais manikiurais ilgais plaukuciais blink.gif Odele taip pat luposi bet auga normaliai iki metu nesirgo 4u.gif
Atsakyti
Aš taip pat pernešiojau savaitę,bet ypatingos priežiūros neprireikė. ax.gif
Atsakyti
savo dukrytę pernešiojau porą savaičių,gimė sveikutė gražutė jokių negalavimų nebuvo
Atsakyti
Aš pernešiojau dvi savaites. Bet, manau, gydytojai apsiskaičiavo. smile.gif Mano vaikutis nėra išskirtinis, toks pats kaip bendraamžis. Niekada nereikėjo išskirtinai juo rūpintis. Gimusi dukrytė įvertinta10/9 balais. biggrin.gif
Atsakyti