Įkraunama...
Įkraunama...

Kur perkate, užsiperkate mišinukus pigiau?

as tai assorti daznai perku, o taip tai is baltarusijos belakt koses uzsakineju is zmoniu, pigiau ir ,mano manymu, sveikiau.
Atsakyti
hm, kad kiek as susiduriau assorti.lt kainos tokios pacios kaip ir maximoje misinuku. perku similac dabar, anksciau pirkom aptamil, tai mano akimis tas pats... g.gif
Atsakyti
QUOTE(mildutia88 @ 2012 01 22, 18:36)
hm, kad kiek as susiduriau assorti.lt kainos tokios pacios kaip ir maximoje misinuku. perku similac dabar, anksciau pirkom aptamil, tai mano akimis tas pats... g.gif

o kodel perejot is aptamil i similaca?
Atsakyti
QUOTE(rircik @ 2012 01 22, 23:37)
o kodel perejot is aptamil i similaca?

Pabandem, Mazoji jokiu priekaistu neturėjo nei aptamilui nei similacui pasirinkom tik dėl kainos blush2.gif
Atsakyti
As perku internetineje parduotuveje perkunamie.com. Ten uzsakinedama net 10 lt sutaupau uz misinuka.Labai patenkinta jais esu,atveza ta pacia diena kai pervedi pinigelius ir Kauno mieste nemokamai.perku Bebilon misinuka,jis toks pats kaip Aptamil'is tik be krakmolo ir tinka maniskiui.Kartais ir is assorti.lt uzsisakau,bet retokai,nes ten brangesnis tas pats misinukas
Atsakyti
O gal kas perka is skelbiu lt, kur is anglijos veza ar kitur? ten zimiai pigiau g.gif bet ar saugu?
Nes reikia keisti similaca, tai nusprendziau i aptamil, bet niekur nerandu aptamil nuo metuku musu pardese unsure.gif

Beje man kaip tik aptamil brangiau iseina nei similac. doh.gif
Beje similaca perku ugio.lt 4u.gif ten pigiausia kiek radau. Beto as irgi jei perku tai kad menesiui keliem uztektu ax.gif Man taip patogiau. Beto kai i namus atveza, tai ir tysti nereikia thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ju.Ju @ 2012 02 08, 14:12)
O gal kas perka is skelbiu lt, kur is anglijos veza ar kitur? ten zimiai pigiau  g.gif bet ar saugu?
Nes reikia keisti similaca, tai nusprendziau i aptamil, bet niekur nerandu aptamil nuo metuku musu pardese  unsure.gif

Beje man kaip tik aptamil brangiau iseina nei similac.  doh.gif
Beje similaca perku ugio.lt  4u.gif ten pigiausia kiek radau. Beto as irgi jei perku tai kad menesiui keliem uztektu  ax.gif Man taip patogiau. Beto kai i namus atveza, tai ir tysti nereikia  thumbup.gif

o tai aptamil3 ne nuo metuku yra?
Atsakyti
QUOTE(rircik @ 2012 02 08, 13:15)
o tai aptamil3 ne nuo metuku yra?

nuo 10men.
Atsakyti
misinuku mums neprireike, o kosytes pati perkuosi baltarusijoj smile.gif
Atsakyti
Pirkdavau anksciau is assorti.lt kaina ta pati, bet nuo friso pep neatpylinėjo kaip nuo Aptamilo alergy care 4u.gif
Atsakyti
perku visose PC ar Assorti -visur kaina skiriasi tik keliasdesimt centu, zodziu neradau kur pigiau. naudojam aptamil bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(mildutia88 @ 2012 01 22, 18:36)
hm, kad kiek as susiduriau assorti.lt kainos tokios pacios kaip ir maximoje misinuku. perku similac dabar, anksciau pirkom aptamil, tai mano akimis tas pats... g.gif

geriam NAN Active tai kaina ir MAxei ir Assorti tapati sad.gif
Atsakyti