Įkraunama...
Įkraunama...

Round Robin žaidimas, 8 tema

QUOTE(Inesiuuu @ 2011 01 20, 16:51)
tai vo kad nipomniu,kad buciau ka siuvinejus ta tema g.gif  o bendram uzmaciau kad yra tokia tema

reiskias nesiuvinejai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2011 01 20, 14:10)
tai kaip naciot prieskaoniu g.gif  biggrin.gif


Tu dar nesiuvinėjai. Dabar jie turėtų būti pas Rolytę.
Atsakyti
ooo apie mano rr'ą kalba eina, tai man regis Inesiu paskutinė juos siuvinės, ir sakiau kad gali neskubėt.... o tai pas ką jie dabar tikiuosi ne pas Decopą blink.gif
Atsakyti
QUOTE(*mamusikas* @ 2011 01 20, 23:57)
ooo apie mano rr'ą kalba eina, tai man regis Inesiu paskutinė juos siuvinės, ir sakiau kad gali neskubėt.... o tai pas ką jie dabar tikiuosi ne pas Decopą  blink.gif


Pas Rolytę, decopa jį išlaikė gal tris mėnesius. Mano kaip supratau pas Inesiuuu.
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2011 01 21, 14:37)
Pas Rolytę, decopa jį išlaikė gal tris mėnesius. Mano kaip supratau pas Inesiuuu.

karsta.gif
Atsakyti
biggrin.gif
Atsakyti
Bandžiau aš vakar skambinti Decopai, deja...
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2011 01 22, 19:05)
Bandžiau aš vakar skambinti Decopai, deja...


Kaip į sieną... g.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2011 01 22, 17:13)
Kaip į sieną... g.gif


Aha, telefonas išjungtas. Ko gero du turi, vienas oficialus, kitas dalinti internete. g.gif
Atsakyti
O gal Decopa namų telefoną turi, gal galima pagal vardą ir pavarde rast g.gif
Atsakyti
Manau geriausias variantas būtų, jei kuri vilnietė aplankytų ją namuose ir gražiuoju paprašytų atiduoti darbą g.gif Juk jo labai laukia Inesiuuu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 23 sausio 2011 - 09:14
turiu beda,help!!!! siuvineju pauksciukus Pauksciuko ir priejau prie sakos,bet neturiu spalvu jos verysad.gif bendram ner atskirai surasytu kokiom ja reik siuvinet,o senu temus nebeatseku doh.gif .Padekit kas turi nurodymus ka ir kaip. o tai liks skraidantys ore biggrin.gif
Atsakyti