Įkraunama...
Įkraunama...

Round Robin žaidimas, 8 tema

QUOTE(Ameera @ 2011 01 18, 15:27)
O aš ateinu pasirodyti savo kaktusų miškelio  biggrin.gif


thumbup.gif wub.gif Labai gražūs kaktusai. Smagu žiūrėti į baigtus RR-us
Atsakyti
Labai gražūs kaktusai thumbup.gif
Jau ir aš apie savo rr pasvajoju smile.gif
Atsakyti
O man labai graziai ziurisi kaktusai thumbup.gif

Infesiuu gal kartais pardejai siuvineti mano paukstukus ? ar bent kada zadi pradeti ? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingrida45 @ 2011 01 19, 13:51)
O man labai graziai ziurisi kaktusai  thumbup.gif

Infesiuu gal kartais pardejai siuvineti mano paukstukus ? ar bent kada zadi  pradeti ?  4u.gif

dabar kibs į mano, tadum į tavo mirksiukas.gif
Atsakyti
kaktusai labai smagiai ziurisi, ir is tikruju Inesiuuu sujaukta tvarka liuks thumbup.gif

merginos, dar karteli paprasysiu pasisakykit kuri kuriiii deserta siuvinejot, labai knieti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mingomi: 19 sausio 2011 - 14:04
Aš tai atsirinkau kur kurios drugelis, bet labai norisi pamatyti RRo procesą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mingomi @ 2011 01 19, 14:03)
kaktusai labai smagiai ziurisi, ir is tikruju Inesiuuu sujaukta tvarka liuks  thumbup.gif

merginos, dar karteli paprasysiu pasisakykit kuri kuriiii deserta siuvinejot, labai knieti biggrin.gif

reikėjo prašyt kad iš kart pasirašytumėm lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2011 01 19, 15:29)
reikėjo prašyt kad iš kart pasirašytumėm  lotuliukas.gif


tai va va biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mingomi @ 2011 01 19, 15:07)
tai va va  biggrin.gif

dabar neprisišauksi lotuliukas.gif

Nebent bandyk pagal sąrašiuką atkapstyti, tu viduriuką siuvinėjai, antra tau po kaire, paskum po apačia, tadum dar mano apatinis, o paskui kaip Dievas davė lotuliukas.gif
Atsakyti
as siuvinejau antra, ta po kaire nuo viduriuko biggrin.gif nerandu niekur nuotrauku savo proceso, tik pacia pradzia doh.gif jei rasiu, sudesiu 4u.gif
Atsakyti
kaip mane nustebinot del kaktusu blush2.gif labiai smagiai siuvinejosi praktiskai per dien kaktusas,na pusantros,bet BS wacko.gif per1 d nepavyko biggrin.gif
malonu,kad patiko smile.gif procesus ikelsiu veliau
Atsakyti
Mingomi, mano tas didelis rudas tortas apačioj ax.gif
Atsakyti