Įkraunama...
Įkraunama...

Round Robin žaidimas, 8 tema

QUOTE(Ameera @ 2011 01 18, 16:27)
Jau man knietėjo kaip ten su decopa reikalai ir vis tik nekokios žinios sad.gif

O aš ateinu pasirodyti savo kaktusų miškelio  biggrin.gif
Nugis labai gražiai man jie atrodo  bigsmile.gif
Labai didelis AČIŪ siuvinėjusioms, nes rezultatas tikrai puikus  wub.gif  oro_buckis.gif

Ir šiaip labai laiku juos gavau, nes jau reikėjo kažko gero, gražaus ir mielo, kad dūšiai ramiau būtų  wub.gif

labai grazu,bet man tie du kaktusai nesiziuri,kodel ne vienas g.gif
Atsakyti
o todel,kad 1 per mazai uzima ploto ax.gif nusprendziau 2 siuvinet,kiek zinau ji pagalveles zadejo daryt rolleyes.gif tai vistiek issiskirstyts. o man patinkantis kaktusas buvo tik sis 4u.gif

kas nori pas Decopa pasisveciuot,mano jura paimt ,turiu adresa cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2011 01 18, 16:41)
labai grazu,bet man tie du kaktusai nesiziuri,kodel ne vienas  g.gif


O man gražu kai kas kitaip, nestandartinio. Čia mano nuomonė 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 18 sausio 2011 - 15:12
6 sugrįžę RRai namo thumbup.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 18 sausio 2011 - 15:21
Na gi tikrai gražu, visi tarpusavyje labai dera, kaip vieno žmogaus siuvinėta wub.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
gerai issiust tai issiust,bet pasirodo tai adreso neturiu rolytes verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2011 01 18, 17:25)
Na gi tikrai gražu, visi tarpusavyje labai dera, kaip vieno žmogaus siuvinėta  wub.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


Matyt todėl, kad visi panašūs, nes bent aš kitokių, kad tilptų duotame langelyje, neradau.
Pirmą kartą siuvinėjant ir mano vyras dalyvavo procese, ko niekada nebūdavo biggrin.gif (Kalbu apie kaktusus) Vis sakė, kad labai gražu ir kaskart vertino teigiamai thumbup.gif Kai kasdien vis maišausi su adata ir siuviniu, tai ir jis pradėjo dėmesį kreipt rolleyes.gif

Atsakyti
Labai gražūs kaktusai. wub.gif

Inesiuuu, aš tave nuo Renatik lazdos išgelbėjau (žinai apie ką aš čia).
Atsakyti
Florestina, aciu tau 4u.gif 4u.gif 4u.gif
jau buvau nusiteikus,kad ismes
kas turit rolytes kontaktus siuskit man i az,keista kodel as neturiu lyg tureciau turet g.gif
radau thumbup.gif doh.gif tai ryt isssiusiu jai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inesiuuu: 18 sausio 2011 - 17:09
QUOTE(Inesiuuu @ 2011 01 18, 17:07)
Florestina, aciu tau 4u.gif  4u.gif  4u.gif
jau buvau nusiteikus,kad ismes
kas turit rolytes kontaktus siuskit man i az,keista kodel as neturiu lyg tureciau turet g.gif
radau  thumbup.gif doh.gif  tai ryt isssiusiu jai


Adreso neturiu, bet išsiunčiau į az telefono numerį. 4u.gif
Atsakyti
Man visi kaktusai sudaro tokį vientisą vaizdą, bet kartu kiekvienas turi kažką savito smile.gif
Ir visuma man labai graži, šiaip nenorėjau labai tokio išrikiavimo grynai eilėmis, bet toks dalyvių skaičius, kitaip nebeišmąsčiau, kad tilptu ir būtent Inesiuuu kaktusiukai labai man pagyvina vaizdą, šiek tiek sujaukia tą tvarką ir dėl to man daug gražesnis bendras vaizdas. Ačiū jai labai, kad pasistengė dvigubai. iš tikro buvau nustebinta iš gerosios pusės, kad net du kaktusai viename langelyje smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ameera @ 2011 01 18, 23:06)
Man visi kaktusai sudaro tokį vientisą vaizdą, bet kartu kiekvienas turi kažką savito smile.gif
Ir visuma man labai graži, šiaip nenorėjau labai tokio išrikiavimo grynai eilėmis, bet toks dalyvių skaičius, kitaip nebeišmąsčiau, kad tilptu ir būtent Inesiuuu kaktusiukai labai man pagyvina vaizdą, šiek tiek sujaukia tą tvarką ir dėl to man daug gražesnis bendras vaizdas. Ačiū jai labai, kad pasistengė dvigubai. iš tikro buvau nustebinta iš gerosios pusės, kad net du kaktusai viename langelyje smile.gif  4u.gif


drinks_cheers.gif Man iš pradžių Inesiuuu kaktusai keistokai atrodė, bet kai geriau įsižiūrėjau, tai jie čia taip tiko, kaip Ameera sako, sujaukė tvarką, o tai pagyvino darbą bigsmile.gif
Atsakyti