Įkraunama...
Įkraunama...

Round Robin žaidimas, 8 tema

QUOTE(Inesiuuu @ 2011 10 05, 07:37)
susisiekiau su Dantiste thumbup.gif  kai bus uzbaigtas,pauksciukai parskris namo clap.gif


Tai ir aš bandžiau bent az jai parašyti, nes pažiūrėjau, kad nors ir retai bet lankos forume.

O mano kitam forume siuvinėtas RR šiandien sugrįžo namo.
user posted image

Galima sakyti, tapau tikra RR fanate, nespėjau atvėsti po šio, jau naujam dalyvauju.
Atsakyti
grazuu smile.gif
apie koki ta kita foruma visi kalba? ipac siuvinejimo temoj?...
kur cia tas RR'as planuotas?
Atsakyti
koks grazus wub.gif as tai daugiau rr nebedalyvausiu atsikandau o ir nieko nebereik schmoll.gif nebent po keleta meteliu kokia kraizy mintis sautu.
tvikse, cia siuvineju ir ne tik forumas mirksiukas.gif
Atsakyti
O pas ką dabar mamusiko RR?
Atsakyti
prieskoniai? pas sauluze
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2011 10 05, 11:40)
prieskoniai? pas sauluze


Gerai tada. Mes su mamusiku per FB bendraujam- tai jei čia nepavyks rasti- tai aš padėsiu su ja susisiekti.
Atsakyti
Laba

Tikiuosi mano RR'as irgi greit grįš namo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2011 10 05, 11:57)
Galima sakyti, tapau tikra RR fanate, nespėjau atvėsti po šio, jau naujam dalyvauju.

Aš pasiilgau RRo. Bet šiame forume dar niekaip nesibaigia antri metai RRas, ką jau kalbėt apie naująjį g.gif O taip norisi... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2011 10 07, 15:13)
Aš pasiilgau RRo. Bet šiame forume dar niekaip nesibaigia antri metai RRas, ką jau kalbėt apie naująjį g.gif O taip norisi... unsure.gif


Tai galit bandyt kurti kitą grupę, jei bus norinčių. Anam forume ir taip, jei atsiranda bent 5 norinčios ir pradeda, nesvarbu, kad kita grupė dar nebaigė.
Atsakyti
QUOTE(*mamusikas* @ 2011 10 07, 12:08)
Laba

Tikiuosi mano RR'as irgi greit grįš namo smile.gif


Sveika,tavo darbelis pas mane 4u.gif Tik kad ziauriai pastaruoju metu neturiu laiko,net neipusejau darbelio blush2.gif Mokslai spaudzia.... P.s.susisiekiau su Hipolipo!Ji man parase,kad spalio5d grizta i LT ir man issius mano darbeli thumbup.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti