Įkraunama...
Įkraunama...

Round Robin žaidimas, 8 tema

QUOTE
Tviksės šunys pas ameera ar uodegytę (neatsirenku 


jau pas mane,kita savaite bus namie. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pirmaargenta @ 2011 01 14, 16:14)

ameeros kaktusai lyg pas zuzanėlę nukeliavo ?



Taip. Kaktusai pas mane. Žadu kitą savaitę atiduoti Ameerai, jei kas nesutrukdys, nes namie truputį rūpesčių atsirado unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(pirmaargenta @ 2011 01 14, 14:14)
Florestinos jūra pas Inesiuuu(?) dar Decopa nesiuvinėjo, bet atrodo ir nesiuvinės  schmoll.gif


Tikrai pas Inesiuuu ir Decopa nesiuvinės. Bet nieko, mūsų grupė anam forume didėja, turėsiu ir aš pilną RR.
Kaip jausdama prisispausdinau žuvyčių, bus kaip pabaigti.
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2011 01 14, 16:38)
Tikrai pas Inesiuuu ir Decopa nesiuvinės. Bet nieko, mūsų grupė anam forume didėja, turėsiu ir aš pilną RR.
Kaip jausdama prisispausdinau žuvyčių, bus kaip pabaigti.


Negerai, kad taip gavosi unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2011 01 14, 14:43)
Negerai, kad taip gavosi unsure.gif


Nieko, kaip sako mano sesuo: kad tik tokios problemos būtų- tai viskas būtų gerai.

Decopa man minėjo, kad labai serga ir neturi jokio noro bendrauti.
Atsakyti
cia ir depresija susirgt galima tiek apsiemus doh.gif ir seimos gerove smunka.
Atsakyti
Laba diena, merginos.

Labai noriu visų atsiprašyti, kad užvilkinau procesą. Man išties, nuoširdžiai sakau, labai nemalonu prieš Jus unsure.gif

Grįžau iš sanatorijos prieš pat Kalėdas, tad beliko keli langeliai ir užbaigsiu siluetus.
Atsakyti
ne pas dantiste inesiuuu paukstukai, o pas mane blush2.gif

nedaug beliko, ale per darbelius niekaip neuzbaigiu... kai darban po vaiko auginimo atostogu grizau nieko nebspeju doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Mingomi @ 2011 01 15, 15:26)
ne pas dantiste inesiuuu paukstukai, o pas mane  blush2.gif

nedaug beliko, ale per darbelius niekaip neuzbaigiu... kai darban po vaiko auginimo atostogu grizau nieko nebspeju  doh.gif

drinks_cheers.gif oi kaip suprantu, po eilinių mėnesio atostogų grižus į darbą ir tai kokią savaitę reikia pratintis prie naujos dienotvarkės, o po kokių metų ar dviejų doh.gif manau, kad labai sunku. Aš pati jau labai seniai tą išgyvenau, bet pamenu, kad buvo baisu grįžti į darbą po tų ilgų atostogų.
Atsakyti
Jau pabaigiau kaktusus rolleyes.gif Artimiausiu metu grįš Ameerai 4u.gif

Dar vienas RRas baigtas thumbup.gif
Atsakyti
wow kokia tu greita su kaktusais blink.gif thumbup.gif
as namie siandien issiusiu ornamentus namo,budama ligoninej netinginiavau.tik ne pagal plana siuvinejau,bet del trugdziu man labai tiko ornamentus siuvinet wub.gif dabar kibsiu i Pauksciuko pauksciukus.
su decopa nikap jauciu tel. nesusisieksim verysad.gif reiks issimusinet,man nemaiso kad ji neissiuvines,svarbu kad nelaikytu unsure.gif

man dar nesiuskit mano paukstuku,man dar liko neuzbaigtu rr. kai turesiu laiko foto sukelsiu,tik per daugybe darymu nesu keleta nufotkinus blush2.gif
Atsakyti
Jau man knietėjo kaip ten su decopa reikalai ir vis tik nekokios žinios sad.gif

O aš ateinu pasirodyti savo kaktusų miškelio biggrin.gif
user posted image

Nugis labai gražiai man jie atrodo bigsmile.gif
Labai didelis AČIŪ siuvinėjusioms, nes rezultatas tikrai puikus wub.gif oro_buckis.gif

Ir šiaip labai laiku juos gavau, nes jau reikėjo kažko gero, gražaus ir mielo, kad dūšiai ramiau būtų wub.gif
Atsakyti