Įkraunama...
Įkraunama...

Round Robin žaidimas, 8 tema

QUOTE(Florestina @ 2011 08 07, 19:46)
Dėl Hipolipo- tai artimiausiu metu Rolytė turėtų baigti siuvinėti jos siluetus, tai tada kažkaip ir skambinti būtų patogu.


Na tikėkimės Rolytei pavyks susisiekti, gal tada kažkas paaiškės.. g.gif
Atsakyti
pasirodo tebeturiu Hipolipo tel.nr. gal dar nepasikeite. Bet ji forume pasijungus tebuvo tik kovo men. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2011 08 11, 16:56)
pasirodo tebeturiu Hipolipo tel.nr. gal dar nepasikeite. Bet ji forume pasijungus tebuvo tik kovo men. g.gif


Aš irgi turiu, jau perdaviau ir Rolytei, ir Saulužei, ir pati jai sms rašiau, bet atsakymo nesulaukiam. Rolytė sakė, kad negali prisijungti prie sm- tai aš su ja anam forume bendrauju ir perduodu informaciją į čia.
Atsakyti
Esu iš tikrųjų labai nusivylusi Hipolipo.. Tikrai nemaniau,kad ji dings su darbeliu. Nejau taip reikia svetimų daiktų? Niekaip negaliu suprasti.. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(sauluzee @ 2011 08 28, 13:11)
Esu iš tikrųjų labai nusivylusi Hipolipo.. Tikrai nemaniau,kad ji dings su darbeliu. Nejau taip reikia svetimų daiktų? Niekaip negaliu suprasti.. blink.gif


Kaip gaila, kad toks gražus žaidimas tęsiasi su nemalonumais unsure.gif
Atsakyti
siaubas blink.gif blink.gif cia tikrai pirmas ir paskutinis rr siam forume verysad.gif

tikiuosi mano pauksciukai nedings unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2011 08 28, 14:36)
siaubas blink.gif  blink.gif cia tikrai pirmas ir paskutinis rr siam forume verysad.gif

tikiuosi mano pauksciukai nedings unsure.gif


Tai jau tikrai,kad paskutinis... unsure.gif Tikrai nemaniau,kad sitame forume yra tokiu zmoniu. Labai gaila unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(sauluzee @ 2011 08 28, 19:19)
Tai jau tikrai,kad paskutinis... unsure.gif  Tikrai nemaniau,kad sitame forume yra tokiu zmoniu. Labai gaila unsure.gif


Manau visur visokių yra. Kol nesusiduri, tol nežinai... unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 28 rugpjūčio 2011 - 17:58
O skambinti Hipolipo nebandėt. Aš buvau išvykusi, nors man kažkaip nepatogu jai skambinti, juk nesu jūsų advokatė. Einu Rolytės ieškoti.
Atsakyti
Rolytė sakė, kad jau pabaigė siluetus, žadėjo jai paskambinti artimiausiu metu, nes į sms irgi nesulaukia atsakymo. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2011 08 31, 19:58)
Rolytė sakė, kad jau pabaigė siluetus, žadėjo jai paskambinti artimiausiu metu, nes į sms irgi nesulaukia atsakymo. g.gif


Labai įdomu, ar gavo kokį atsakymą ? g.gif Man atrodo,kad Hipolipo užsienyje,nes sms labai labai ilgai siunčiasi. Gal dėl to neatsako į žinutes..Na bet čia tik spėjimas...
Atsakyti
QUOTE(sauluzee @ 2011 09 17, 11:24)
Labai įdomu, ar gavo kokį atsakymą ? g.gif  Man atrodo,kad Hipolipo užsienyje,nes sms labai labai ilgai siunčiasi. Gal dėl to neatsako į žinutes..Na bet čia tik spėjimas...


Kaip supratau Rolytė serga, ji sakė, kad man praneš kai susisieks su Hipolipo. Iš užsienio žinutė ne karvę kainuoja.
Atsakyti