Įkraunama...
Įkraunama...

Round Robin žaidimas, 8 tema

Oj merginos,kaip laukiu savo Pasaulio šalių! ax.gif
Visi metai praėjo jau,taip norisi atgaut darbelį ax.gif
Atsakyti
Susirašėm su Rolyte, ji sakė baigs siluetus artimiausiu metu.
Atsakyti
LABAI DIDELIS ACIU VISOM SIUVINEJUSIOM MANO KLOUNUS wub.gif wub.gif wub.gif
JIE NUOSTABUS wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif nezinau kada uzbaigsiu,dar ir vaiku kambarys nebaigtas ax.gif noriu padekoti uz kantrybe,pasiryzima,meile darbui 4u.gif 4u.gif 4u.gif
user posted imageuser posted image

tik uzmirsau viena klouna atskirai nufotkint,et vaikai jau sukilo,tai neber kaip doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2011 07 26, 10:16)
LABAI DIDELIS ACIU VISOM SIUVINEJUSIOM MANO KLOUNUS wub.gif  wub.gif  wub.gif
JIE NUOSTABUS wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif nezinau kada uzbaigsiu,dar ir vaiku kambarys nebaigtas ax.gif noriu padekoti uz kantrybe,pasiryzima,meile darbui 4u.gif  4u.gif  4u.gif

Kokie jie simpatiški bigsmile.gif Nors iš pradžių man jie taip neatrodė ax.gif
Atsakyti
Merginos,niekaip nesusisiekiu su Hipolipo,pas kurią yra mano Pasaulio šalys schmoll.gif Gal žinote kas jai nutiko?
Atsakyti
Nežinau, kas su ta Hipolipo darosi, vakar parašiau jai sms, bet atsakymo negavau, nors mano žinutę ji gavo. Aš savo telefone esu įsijungusi tokią funkciją, kad kai adresatas gauna mano siunčiamą žinutę, aš gaunu patvirtinimą sms žinute, kad žinutė adresatą pasiekė. Reiškia jos telefonas įjungtas. g.gif Tačiau kodėl ji neatsako, nežinau.
Atsakyti
Va va, aš ir žinau,kad žinutę gavo, bet kodėl neatsako? blink.gif Rašiau ir aš jai. Aišku gal ir yra kažkokia pateisinama priežastis,kodėl neatgaunu savo darbelio (bent jau LABAI tikiuosi), tačiau galėtų bent taip ir pasakyti, o ne dingti kaip į vandenį... schmoll.gif Negražu.
Atsakyti
jeega acius uz foto smile.gif jie tikrai labai zaviai atrodo smile.gif

ujui... tikiuos viskas gerai bus su hipolipo...
ir taip kazkaip nesveikai ilgai uzsitese sitas reikalas ziuriu...
neramu net daros...

bet zinokit tas patvirtinimu atsiuntimas kainuoja... taip kad atsargiai smile.gif
Atsakyti
Sveikos,
Papasakokite man kaip čia "žaidžiat". Įdomu ir man pasidarė... Kaip viskas vyksta ir t.t.?
Atsakyti
QUOTE(tvikse @ 2011 08 07, 18:38)
bet zinokit tas patvirtinimu atsiuntimas kainuoja... taip kad atsargiai smile.gif


Seniai turiu tai ir dar niekad nebuvo taip, kad reikėtų mokėti daugiau nei numatyta sutartyje. g.gif

Dėl Hipolipo- tai artimiausiu metu Rolytė turėtų baigti siuvinėti jos siluetus, tai tada kažkaip ir skambinti būtų patogu.
Atsakyti
Labai ilgai užsitęsė unsure.gif Kam dar nesugrįžo darbai? g.gif

O man jau norisi naujo žaidimo. Patiktų su kažkas susiję su biskornais. Viename forume peskaičiau, tai kilo mintis panašiai ir čia padaryti. Jei atsirastų norinčių, tai siuntimas būtų tik vieną kartą. Siuvinėtume tik vieną biskorną. Kartu su juo išsiųstume norimos spalvos DMC matkelį ir kokią nedidelę dovanėlę savo nuožiūra. Gavęs turėtų išsiuvinėti biskorną panaudodamas gautą spalvą, po to išsiųstų kam nors kitam nežinančiam, kartu su kitos spalvos matkeliu ir dovanėle. Įdomumas tai, kad nežinai kam siunčia, nežinai kokios spalvos matkelį gausi, kokią dovanėlę. Gautą siuntinuką nufotografuojam, pasidžiaugiam ir kimbam į darbą mirksiukas.gif

Ar kas norėtų prisijungti? ax.gif O gal kokių turit pasiūlymų? cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 07 rugpjūčio 2011 - 20:35
QUOTE(zuzanele @ 2011 08 07, 20:10)
Labai ilgai užsitęsė  unsure.gif  Kam dar nesugrįžo darbai? g.gif

O man jau norisi naujo žaidimo. Patiktų su kažkas susiję su biskornais. Viename forume peskaičiau, tai kilo mintis panašiai ir čia padaryti. Jei atsirastų norinčių, tai siuntimas būtų tik vieną kartą. Siuvinėtume tik vieną biskorną. Kartu su juo išsiųstume norimos spalvos DMC matkelį ir kokią nedidelę dovanėlę savo nuožiūra. Gavęs turėtų išsiuvinėti biskorną panaudodamas gautą spalvą, po to išsiųstų kam nors kitam nežinančiam, kartu su kitos spalvos matkeliu ir dovanėle. Įdomumas tai, kad nežinai kam siunčia, nežinai kokios spalvos matkelį gausi, kokią dovanėlę. Gautą siuntinuką nufotografuojam, pasidžiaugiam ir kimbam į darbą mirksiukas.gif

Ar kas norėtų prisijungti? ax.gif O gal kokių turit pasiūlymų? cool.gif


Šitas žaidimas vadinasi: Ar pažįsti DMC spalvas? Aš nedalyvauju, bet žinau iš jo dalyvių, tik jos ten siuvinėja įvairias smulkmenas, ne būtinai biskornus.
Atsakyti