Įkraunama...
Įkraunama...

Round Robin žaidimas, 8 tema

QUOTE(Dantiste @ 2011 06 14, 00:16)
Nu merginos, paspalvinsiu tema clap.gif ačiū visoms, tikrai labai gražiai gavosi, ir kryželių lygumas, ir paveikslėliai taip suderinti thumbup.gif  wub.gif įdedu visoms pasigrožėt ax.gif tik fotiko gero neturiu blush2.gif

Labai labai gražu ir spalvinga wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Dantiste @ 2011 06 13, 23:16)
Nu merginos, paspalvinsiu tema clap.gif ačiū visoms, tikrai labai gražiai gavosi, ir kryželių lygumas, ir paveikslėliai taip suderinti thumbup.gif  wub.gif įdedu visoms pasigrožėt ax.gif tik fotiko gero neturiu blush2.gif
Bendras vaizdas:
user posted image

4u.gif 4u.gif thumbup.gif wub.gif Koks grožis! Ir aš noriu tokios skanios širdelės wub.gif
Atsakyti
wub.gif as jas isimylejau,kai siuvinejau.Labai lauksiu pasirodant uzbaigtio ir ireminto bigsmile.gif
Prisiduodu,kad judu judu su rr po biski. Mano planus keicia fortuna(kuri ju senokai nusisuko nuo manes) doh.gif bet nieko,kasdien bent po 5 xxx padarau.
Tvikse,atsiprasau,kad i az neatsakiau na kazkokie nekalbadieniai,o bilei ka parasyt nesinori ax.gif klaunu tikesiuos, kai vaiku kambari paruosim(isdazysim,grindys...)dabar jau tai darom smile.gif Tai pora savaiteliu turi tikrai biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,

Kaip ten mano rr'as?
Atsakyti
QUOTE(*mamusikas* @ 2011 07 15, 19:29)
Sveikos,

Kaip ten mano rr'as?


Dar ne visi RRai pabaigti? blink.gif
Atsakyti
ahaa... idomu kas cia dar like... bet tai neprastai uzsitese ziuriu viskas...

na kad inesiu tyli pranesu kad klounai jau kuri laika pas ja gyvena smile.gif
lauksim bendro vaidzo foto ir labai noreciau saviskio atskiros foto gaut smile.gif
gaila kai darbas iskeliauja ir net foto nelieka...
Atsakyti
QUOTE(tvikse @ 2011 07 15, 17:58)


na kad inesiu tyli pranesu kad klounai jau kuri laika pas ja gyvena smile.gif
lauksim bendro vaidzo foto ir labai noreciau saviskio atskiros foto gaut smile.gif
gaila kai darbas iskeliauja ir net foto nelieka...


Aš anam forume girdėjau, kad pas ją problemos šeimoje. Nenoriu skleisti kalbų, tegu pati pasako. Manau, kad tai bus atsakymas į klausimą, juk ji kažkada pasakė, kad nenori sakyti kas blogai (berods pernai).

Dar negrįžęs Saulužės, Hipolipo. Dėl Decopos nežinau ar grąžinot.
Atsakyti
taip klounai pas mane jau wub.gif

Prieskoniai dar vis pas mane,ties jais dabar sedziu kas dien.Jau bijau naujos dienos ir blogu naujienu suzinot,nauju rupesciu ir t.t. ir pan. unsure.gif

komentarai is manes rytoj ar poryt,kada atrasiu laiko. galit pykt leidziu.
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2011 07 17, 15:35)
taip klounai pas mane jau wub.gif 


Aš siuvinėjau ten, kur buvo langeliai subraukyti, nes man reikėjo pasukus siuvinėti, kadangi viršutinį siūlą darau į kitą pusę nei kitos merginos.
Atsakyti
reportazas ryt poryt,tik asprie jo dar nesesiu kuri laika ax.gif (yra svarbesniu darbu)
Atsakyti
Inesiuuu ramiai ramiai gali siuvinėt, tikrai neparšysiu grąžint nebaigto mirksiukas.gif aišku apsiėmei daug bet kaip sakoma visoms bus pamoka. Taip kad gali nestresuot viskas gerai. O ir virtuvė mano dar tikrai nėra tokia kurioje tik rr'o paveiksliuko ir trūksta mirksiukas.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*mamusikas* @ 2011 07 18, 00:14)
Inesiuuu ramiai ramiai gali siuvinėt, tikrai neparšysiu grąžint nebaigto  mirksiukas.gif aišku apsiėmei daug bet kaip sakoma visoms bus pamoka. Taip kad gali nestresuot viskas gerai. O ir virtuvė mano dar tikrai nėra tokia kurioje tik rr'o paveiksliuko ir trūksta  mirksiukas.gif  ax.gif

pamoka tai tikrai drinks_cheers.gif matyt pries tai per daug sekmingai viskas man klostesi,tad dabar zinau,kad visko nenumatyto neapgalvosi cool.gif kai uzbaigsiu,parasysiu kada issiunciau kitai.

Uz tai kitam forume,esu itraukta i juoda sarasa,kaip nepatikima blush2.gif kai issiaiskinom kas ir kaip,paprasiau,kad tik pakoreguotu savo posta,neistrintu. Man bus priminimas,kad nelisciau kur nereikia ax.gif taip,kad dabbar padarysiu visus nebaigtus,o tada,kita met ziuresim smile.gif
Atsakyti