Įkraunama...
Įkraunama...

Round Robin žaidimas, 8 tema

ilgai paieskojus pagaliau radau ka siuvinet. Dabar reik parsibogint siulu amunicija smile.gif Dar ne visus daigtus parsitempem ax.gif
Atsakyti
klounai juda i prieki...
ech taip rodes kad iki sesijos dar laiko yra, o ziuriu kad jau dabar nelaboji spaudzia is visu pusiu doh.gif
Atsakyti
sekmes sesijoj 4u.gif

as jau parsitempiau savo siuvinejimo amunicija cool.gif
Sauluzeee,ar belauki rr?
Atsakyti
Tai mano virtuvė tuoj pajudės thumbup.gif
Atsakyti
kita savaite tik pradesiu siuvinet blush2.gif si savaitgali dalyvausiu seimos mugeje
Atsakyti
QUOTE(Mingomi @ 2011 05 11, 16:23)


Jūsų až pilna, o emailu neprisikviečiu jūsų. Būkit maloni, parašykit man 4u.gif

ATsiprašau, merginų už ne į temą blush2.gif
Atsakyti
Taip,laukiu Prieskonių smile.gif Ir visai smagu būtų zužinoti, pas ką yra mano Pasaulio šalys ir kada jau darbelis sugįš pas mane bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(sauluzee @ 2011 05 20, 17:49)
Taip,laukiu Prieskonių smile.gif Ir visai smagu būtų zužinoti, pas ką yra mano Pasaulio šalys ir kada jau darbelis sugįš pas mane  bigsmile.gif


Einu parašysiu az Hipolipo, rodos pas ją tavo RR yra.
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Pirmiausia pavėluotai, bet noriu padėkoti visom už mano Disney'aus RR smile.gif Super 4u.gif Pasistengsiu artimiausiu metu ir foto įdėt ax.gif

Dabar kitas klausimas - baigiau Dantiste's širdutes. Kaip suprantu jau buvau paskutinė g.gif Tai dabar jau tik siuntimo adreso norėčiau ir širdutės grįš pas šeimininkę 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2011 06 06, 10:11)
Sveikos smile.gif

Pirmiausia pavėluotai, bet noriu padėkoti visom už mano Disney'aus RR smile.gif Super  4u.gif Pasistengsiu artimiausiu metu ir foto įdėt  ax.gif

Dabar kitas klausimas - baigiau Dantiste's širdutes. Kaip suprantu jau buvau paskutinė g.gif Tai dabar jau tik siuntimo adreso norėčiau ir širdutės grįš pas šeimininkę 4u.gif


Kaip smagu. Dar du pabaigti RRai thumbup.gif Laukiam nuotraukų bigsmile.gif
Atsakyti
Su Hipolipo nepavyko susisiekti per az. blink.gif
Atsakyti
Nu merginos, paspalvinsiu tema clap.gif ačiū visoms, tikrai labai gražiai gavosi, ir kryželių lygumas, ir paveikslėliai taip suderinti thumbup.gif wub.gif įdedu visoms pasigrožėt ax.gif tik fotiko gero neturiu blush2.gif
Bendras vaizdas:
user posted image

O čia iš arčiau bigsmile.gif
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

jau kelis mėnesius nesiuvinėjau, bet dabar susiėmiau ir knibinėju Inesiuuu paukštuką pioneer.gif tikiuosi po kokios savaitės jau bus gatavas blush2.gif
Atsakyti