Įkraunama...
Įkraunama...

Round Robin žaidimas, 8 tema

tikiu tikiu smile.gif viskas ten proto ribose, beeettt... nedaug truksta iki visisko balagano biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2011 05 03, 16:05)
Kaip gavau, taip tada nebuvo makalynė biggrin.gif


Bet nebuvo sudėti kiekviena spalva į atskirą maišiuką. Aš išsiunčiau taip, kaip gavau, nieko nekeičiau.
Atsakyti
sudesiu cool.gif
bent po kokius 3 i viena tai tikrai smile.gif
gausi inesiu maisiuku biski lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2011 05 03, 19:37)
Bet nebuvo sudėti kiekviena spalva į atskirą maišiuką. Aš išsiunčiau taip, kaip gavau, nieko nekeičiau.


Taip. Jie nebuvo maišiukuose. Bet gal pasikratė ir pasimaišė siūliukai kai siuntėsi, todėl taip tviksei ir atrodo biggrin.gif
Atsakyti
Taip prieskoniu sulauksiu kita savaite.
NORIU SAVO PAUKSCIUKU NAMOOOO!!!!! PLIKOS SIENOS NORIU KAZKA JAU PAKABINT smile.gif
Atsakyti
Pauksciuku dar as neturejau doh.gif jau net neisivaizduoju kur schema metosi, pries koki pusmeti turbut atsispausdinau biggrin.gif
Atsakyti
blink.gif o boze tai tuoj juos turetum gaut unsure.gif
Atsakyti
gavau prieskonius wub.gif nai nai,dabar turiu dyyyyydeli galvos skausma isrinkt ka siuvinet doh.gif biggrin.gif
atsiliepkit kas ju dar nesiuvinejo? nes like 2 langeliai,mano ir dar kazkieno unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2011 05 11, 15:15)
gavau prieskonius wub.gif nai nai,dabar turiu dyyyyydeli galvos skausma isrinkt ka siuvinet doh.gif  biggrin.gif 
atsiliepkit kas ju dar nesiuvinejo? nes like 2 langeliai,mano ir dar kazkieno unsure.gif


Dabar galvoju, iš Mamusiko paėmiau aš, perdaviau Hipolipo, ji išsiuntė Decopai, iš jos gavo Rolytė, dabar pas tave, vadinasi liko Sauluzeee.
Atsakyti
Dantiste, kada galiu tau paukstukus perskraidinti? 4u.gif
Atsakyti
ooo jeee pauktukai skraido jau clap.gif
Atsakyti
Aš Galvojau, kad Inessiuuu paskutinė mano virtuvę siuvinės ax.gif
Atsakyti