Įkraunama...
Įkraunama...

Round Robin žaidimas, 8 tema

QUOTE(zuzanele @ 2011 04 05, 19:11)
Dar dienelę palauksim ir tada siūsiu Florestinai mirksiukas.gif


Gerai, aš rytoj tik vakare prisijungsiu, nes dieną dirbsiu.
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
Šiandien Inesiuuu klounai iškeliavo pas Florestiną 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2011 04 08, 14:18)
Sveikutės 4u.gif
Šiandien Inesiuuu klounai iškeliavo pas Florestiną 4u.gif


Tai va, vilnietės, galvokit, kuri norės po manęs siuvinėti. Perduosiu, manau, po Velykų, artimiausiu metu baigsiu kito forumo RR ir tada kibsiu į klounus.
Atsakyti
Florestina aš galėsiu paimt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*mamusikas* @ 2011 04 08, 15:18)
Florestina aš galėsiu paimt smile.gif


Gerai, kai tik baigsiu iš karto tau pranešiu.
Atsakyti
Ką tik atkeliavo klounai pas mane. Labai jau gražūs jie yra. wub.gif

Ir dar, mes su mama taip pasitarėm, kad reiktų decopai grąžinti jos TT, ypač jei Inesiuuu kreipėsi į policiją. Negrąžinus jai TT, ji gali policijai teigti, kad mes pradanginom jos RR ir ji kaip kompensaciją pasiėmė jos RR. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Florestina: 11 balandžio 2011 - 14:05
Tai smagu, kad klounai pasiekė tave, nes vis pasižiūriu siuntose, rodo, kad siuntinys vis dar Kaune g.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2011 04 11, 14:38)
Tai smagu, kad klounai pasiekė tave, nes vis pasižiūriu siuntose, rodo, kad siuntinys vis dar Kaune g.gif


Tai aš irgi tą pat mačiau, šiandien ryte ėjau į paštą, galvojau, jei internete pamatysiu, kad jau mano pašte, tai pasiimsiu. O dabar paštininkė į namus atnešė. O internete rodo, kad dar Kaune. Šiaip pašto puslapis buvo pakibęs užvakar, gal kažkas ten yra išsiderinę.
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2011 04 11, 16:41)
Tai aš irgi tą pat mačiau, šiandien ryte ėjau į paštą, galvojau, jei internete pamatysiu, kad jau mano pašte, tai pasiimsiu. O dabar paštininkė į namus atnešė. O internete rodo, kad dar Kaune. Šiaip pašto puslapis buvo pakibęs užvakar, gal kažkas ten yra išsiderinę.


Svarbu, kad jau pas tave. Smagaus siuvinėjimo. Manau ir tau taip smagiai siuvinėsis, tik patarčiau pasinagrinėti BS, nes aš buvau išsiuvinėjus ir ten kur nereikia, paskui ardžiau blush2.gif
Atsakyti
Dėl decopos TT kaip inessiuuu pasakys taip padarysiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*mamusikas* @ 2011 04 11, 14:45)
Dėl decopos TT kaip inessiuuu pasakys taip padarysiu  mirksiukas.gif


Tai čia jau jūsų reikalas, tik aš kažkaip pagalvojau, kad nereikia nusileisti iki jos lygio.

Ir dar pamaniau, kad išsiuntus reikia pasilikti kvitą su numeriu, kadangi pašto svetainėje ilgą laiką galima matyti, kad viena ar kita registruota siunta yra įteikta, tai būtų kaip ir įrodymas, kad jos RR jai grąžintas.
Atsakyti
galit grazint kvita saugokit.
As taip dar nenuejau iki policijos blush2.gif jau buvau sukelus foto i flasa,bet tai laiko nebuvai tai nepakeliui tai tas tai anas. Dabar jau man nei viens nei du. Juk kad jai issiusta cekio ner verysad.gif sakis kad nieko nezino ir viskas. Kazkaip nebenoriu veltis i tuos rr reikalus. 4u.gif

Kada parskris namo mano pauksciukai,jau pavasaris velykos? Kada gausiu prieskonius? unsure.gif unsure.gif unsure.gif unsure.gif unsure.gif unsure.gif unsure.gif tuoj klaunai mano is cirko gris , visa kita sustojo unsure.gif negi pavasaris taip veikia? kur kiti rr kodel namo negrizta? jau nusiteikiau,kad teks naktim prieskonius siuvinet,nes laiko jau nebeturiu,dienos uzimtos. Kodel viena kitos neparaginant?

nei sirdeliu, nei siluetu,.....kas dar liko ? g.gif
Atsakyti