Įkraunama...
Įkraunama...

Round Robin žaidimas, 8 tema

QUOTE(Inesiuuu @ 2011 03 29, 16:59)
jura jau paste assa.gif liko paskutinis man prieskoniai ir viskas,jetau laukiu nesulaukiu kada baigsis man tie rr. Jau kaip ir savo paukstuku laukiu rolleyes.gif


Laukiu. bigsmile.gif
Atsakyti
Geda peleda man pomidorai2.gif nemoku ideti nuotrauku. Noriu pasigirti, kad grizo mano pauksciukai smile.gif dar karteli visoms didelis dekui clap_1.gif ideciau normaliais nuotrauka bet va vis neiseina, kazka ne taip darau
http://public.fotki....ukai.html#media
Atsakyti
Dar jusu patarimo man reiktu, ar reiktu cia koki tai ireminima daryti nu ta prasme pasiuvineti kokia plonute dailia juostele ( ornamentu ) , nezinau kaip geriau daryti, kad tik po to nebutu perkrautas darbas. Nes as ji ketinu nesti reminti, gal kas galit patarti kur galeciau numesti Kaune , kad iremintu padoriai, nes kaip nuotraukas nesiau reminti kazkur savanoriuose, tai su dideliais pykciais isejau sad.gif tai dabar baisoka
Atsakyti
QUOTE(Ingrida45 @ 2011 03 29, 22:34)
Geda peleda man  pomidorai2.gif nemoku ideti nuotrauku. Noriu pasigirti, kad grizo mano pauksciukai smile.gif dar karteli visoms didelis dekui  clap_1.gif ideciau normaliais nuotrauka bet va vis neiseina, kazka ne taip darau
http://public.fotki....ukai.html#media

oi kokie gražuoliai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingrida45 @ 2011 03 29, 21:34)
Geda peleda man  pomidorai2.gif nemoku ideti nuotrauku. Noriu pasigirti, kad grizo mano pauksciukai smile.gif dar karteli visoms didelis dekui  clap_1.gif ideciau normaliais nuotrauka bet va vis neiseina, kazka ne taip darau
http://public.fotki....ukai.html#media


Pagelbėsiu:

INGRIDOS45 PAUKŠČIUKAI:


user posted image
Atsakyti
mano tas su raudonom uogom smile.gif
Atsakyti
Ir mano RR pagaliau namuose, širdingai dėkoju Mamusikui, Insesiuuu, Rolytei, Hipolipo ir Saulužei už siuvinėjimąuser posted image. Buvau tiesiog sužavėta išvydus rezultatą. wub.gif wub.gif wub.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Florestina: 31 kovo 2011 - 13:35
QUOTE(Florestina @ 2011 03 31, 14:35)
Ir mano RR pagaliau namuose, širdingai dėkoju Mamusikui, Insesiuuu, Rolytei, Hipolipo ir Saulužei


thumbup.gif labai gražu, tai jau visai nedaug liko negrįžusių namo robinų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2011 03 31, 14:35)
Ir mano RR pagaliau namuose, širdingai dėkoju Mamusikui, Insesiuuu, Rolytei, Hipolipo ir Saulužei už siuvinėjimąuser posted image. Buvau tiesiog sužavėta išvydus rezultatą. wub.gif  wub.gif  wub.gif

user posted image

Mano apatiniame kampe, kur metalizuotais siūlais siuvinėta ax.gif Soriukas, kad žuveliokas mažiausias tiesiog tai pirmas mano rr'as, o ir pirma siuvinėjau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *mamusikas*: 31 kovo 2011 - 15:11
mano delfinas
Atsakyti
atėjau rr pasidžiaugti bigsmile.gif

paukštukai liuksiškai žiūris, Ingrida nenori Inesiuu įdėja pasiskolinti ir visus į narvelį sutubdyti ax.gif

Jūra puiki wub.gif , jie taip gerai visi su užrašu dera, kaip iš tos pačios serijos wub.gif
Atsakyti
as sakeliu prisiuvineciau atseit medyje tupi g.gif
Atsakyti