Įkraunama...
Įkraunama...

Round Robin žaidimas, 8 tema

QUOTE(Ingrida45 @ 2011 03 20, 23:06)
tai nuostabus visi paukstukai. Mano mazutei labai patiks smile.gif
Nuotraukele idesiu kaip issiuvines pirmaargenta smile.gif o tada jau ir as paskutini stiricha uzdesiu smile.gif

drinks_cheers.gif labai gražūs paukščiukai, man irgi labai patinka, nors jau žinau, kas mūsų kritikei Uodegytei nepatiks lotuliukas.gif viename paveiksliuke paukščiukai nepasišiaušę
O dabar skubu siuvinėti ax.gif
QUOTE(rolyte @ 2011 03 21, 22:47)
Sveikos 4u.gif sorry labai iškart, kad taip ilgai čia nesirodžiau, pakeičiau gyvenamą vietą, spėjau ir ištekėt per tą laiką

drinks_cheers.gif Nuoširdžiausi sveikinimai, linkiu kartu laimingai sulaukti gilios senatvės ir būti tokia nuostabia senukų pora, kokias kartasi tenka sutikti, eina už rankų susikibę ir meiliai žiūri vienas kitam į akis blush2.gif

O dėl darbelių, atsiprašau, aš jau atidžiai nebesekiau g.gif Tai pabandysiu surašyti ką pamenu:
Lino grupė
Rolytės ornamentai namie, tik nematėme
Hmmm disnėjus pas...? Inesiuuu? Mingomi?
mingomi desertai namie
dantistės širdelės pas...?
renami sodas namie
paukščiuko paukščiukai namie
Inesiuuu paukščiukai pas ...?
Aida 1 grupė
Florestinos jūra atrodo keliauja pas ją?
Rolytės katės namie
mamusiko prieskoniai pas...?Inesiuuu?
sauluzees pasaulio šalys pas...?
decopos meškiukai įstrigo g.gif pas mamusiką
Inesiuuu jūra išdžiūvo pas decopa verysad.gif
hipolipo h.siluetai pas ... rolyte?
Aida 2 grupė
zuzanėles drugiai namie
Ingridos paukščiukai pas pirmaargentą
ameeros kaktusai namie
vienišos katės namie
uodegytės rytai namie
tviksės šunys namie
Atsakyti
Mamusiko prieskoniai pas Rolytę kol kas. O jūra kitą savaitę turėtų grįžti pas mane.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Florestina: 22 kovo 2011 - 16:27
QUOTE(pirmaargenta @ 2011 03 22, 17:24)
Lino grupė
Rolytės ornamentai namie, tik nematėme
Hmmm disnėjus pas...? Inesiuuu? Mingomi?
mingomi desertai namie
dantistės širdelės pas...?
renami sodas namie
paukščiuko paukščiukai namie
Inesiuuu paukščiukai pas ...?

mano sirdeles pas Rolyte, Inesiuuu pauksciukai turi pas Mingomi but. Dar man liko juos siuvinet ax.gif
Atsakyti
Inesiuu pauksciukai pas mane tai pjau ilgai uzsibuvo, ale dar reikia pakedenti truputi blush2.gif kai isejau darbelin tai bais lieko laisvalaikiui nebelieka... sad.gif

o disnejus seniausiai ishsiusta snamo, tiksliau kai siunciau dantistes sirdeles rolytei tai ir Hmmm disneju siunciau, buvo sutarta, kad perduos Rolyte Hmmm. Bet tao[ or nzn ar mainai ivyko g.gif
Atsakyti
QUOTE(pirmaargenta @ 2011 03 22, 18:24)
drinks_cheers.gif labai gražūs paukščiukai, man irgi labai patinka, nors jau žinau, kas mūsų kritikei Uodegytei nepatiks  lotuliukas.gif viename paveiksliuke paukščiukai nepasišiaušę

ohmy.gif per skubejima ,pas save pamaciau kad kazko truksta .

prajuokino mastau.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 23 kovo 2011 - 09:16
hihihi.gif
Atsakyti
ar pajudes kita savaite prieskoniai link manes? noreciau juos uzbaigt iki balandzio vidurio. Paskui man kraustymasis,rankdarbiu klubas ir visokie kitokie reikalai.
Jura juda link pabaigos,tureciau ja pirmadieni ar antradieni jau issiust 4u.gif
Atsakyti
Baigiau paukštelius 4u.gif Tikiuosi Ingrida spės paskutinį paveikslėlį iki dukros gimtadienio išsiuvinėti ax.gif
Atsakyti
O kas norės po manęs Inesiuuu klounus siuvinėti? Nes aš jau įpusėjau...
Atsakyti
QUOTE(renami @ 2011 03 27, 11:33)
O kas norės po manęs Inesiuuu klounus siuvinėti? Nes aš jau įpusėjau...

Senai buvau prisijungusi prie jūsų RR mergaitės unsure.gif
Pirmam diskusijų etape apie Inesiuuu jūrą, tiksliau apie naują Inesiuuu RR (išsirutuliojo lyg ir kluonai, kiek perskaičiau), buvau užsirašiusi į sąrašiuką, kad siuvinėsiu. Atrodė, kad būtų teisinga išsiuvinėti paveiksliuką, nes buvau nesiuvinėjusi jūros. Tačiau dabar rankos nebekyla niekam.... Kažkada temoj lyg minėjau, kad labai susirgo mano mamytė, atsiprašinėjau, kad galiu vėluoti su terminais... Tai štai, mano mamytės jau nebėra cray.gif cray.gif cray.gif

Labai atsiprašau, Inesiuuu, bet jei Tu nesupyksi, tai aš nesiuvinėsiu klounų; tiesiog visiškai neturiu noro, nekyla rankos siuvinėjimui...
Apie vidinius išgyvenimus net nekalbu...

Atsakyti
QUOTE(VIENIŠA @ 2011 03 27, 20:46)
Senai buvau prisijungusi prie jūsų RR mergaitės  unsure.gif
Pirmam diskusijų etape apie Inesiuuu jūrą, tiksliau apie naują Inesiuuu RR (išsirutuliojo lyg ir kluonai, kiek perskaičiau), buvau užsirašiusi į sąrašiuką, kad siuvinėsiu. Atrodė, kad būtų teisinga išsiuvinėti paveiksliuką, nes buvau nesiuvinėjusi jūros. Tačiau dabar rankos nebekyla niekam.... Kažkada temoj lyg minėjau, kad labai susirgo mano mamytė, atsiprašinėjau, kad galiu vėluoti su terminais... Tai štai, mano mamytės jau nebėra cray.gif cray.gif cray.gif

Labai atsiprašau, Inesiuuu, bet jei Tu nesupyksi, tai aš nesiuvinėsiu klounų; tiesiog visiškai neturiu noro, nekyla rankos siuvinėjimui...
Apie vidinius išgyvenimus net nekalbu...

uzuojauta verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(VIENIŠA @ 2011 03 27, 18:46)
Kažkada temoj lyg minėjau, kad labai susirgo mano mamytė, atsiprašinėjau, kad galiu vėluoti su terminais... Tai štai, mano mamytės jau nebėra cray.gif cray.gif cray.gif


Užjaučiu console.gif , stiprybės tau.

Išsiuvinėsim mes Inesiuuu klounus, kad nepalikt jos be RR. Suprantu, kad tau ne tas galvoj dabar.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Florestina: 27 kovo 2011 - 18:52